Herkes neden böyle?

Neden mutsuzuz? Neden sinirliyiz? Neden acele ediyoruz? Neden elimizdekileri kaybettiğimiz zaman anlıyoruz değerlerini? Seviyorum demek neden bu kadar zor? Dışarı çıkıp kendimizi doğaya bırakıp sakinleşebilecekken neden doğadan nefret ediyoruz? Neden hep başkalarına muhtacız? Neden hep başka şeylere muhtacız ya da?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanız ve insanlar asla az ile yetinmez.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü hayat herkese adil davranmaz.

1|0
    0|0
    • Bu hayatı adil olmaktan çıkartanda biz insanlarız zaten

• Artık her insan kendi dünyasını yaşamaya bakıyor. Aile, eş, dost kalmadı

• Aynen öyle. Ve ortaya çıkanlarda kendini yetiştirememiş yetişkinlerden ibaret oluyor.

Erkekler Ne Diyor 2

• ergenin isyani cok gorduk etdik bir bitmediniz be

0|0
    0|0
    • Ergen isyanı değil, tam tersine ergenlik yapanlara karşı bir isyan. Ben elimde olanlarla yetinmeyi ve mutlu olmayı biliyorum ancak etrafıma baktığımda insanların sürekli bir koşuşturma içinde olduğunu görüyorum. Eğer bu sorgulamayı yapmam ergenlikse evet ergen olabilirim. Ve iyikide ergenim ki diğer insanlar gibi sadece yaşamak için yaşamıyorum o zaman 😊

• Zamaninda seni seviyorum dedik dinlemedi , muhtactim anlamadi. Disari ciksam kiminle cikicam , evde sinirlenip dolmaktan baska ne yapabilirim?

0|0
    0|0
    • Tek başına çık, yat, dinlen. Evde illa bilgisayar telefon gerekmiyorki. Kafanı koyup rahatlamak bile çok şeye yardımcı oluyor

• İnsan bazen bütün işlerini bırakıp dinlenmeli 😊

• Dinlendimde sonu yok? İnan boş durdukca o aklima geldi beni seven hergunnn guzel sozler yazan kadin gitti...

Kızlar Ne Diyor 2

• keşke sadece sevgi-aşk olayı dert olsa

1|0
    0|0
    • Bence tek derdimiz sevgi olmalı. Sevdiğimiz insanlarla doğru zamanlarda doğru şeyler yapmalıyızki ileride pişman olmayalım

• açıkçası benim tek sorunum para. parasızlık yüzünden çok sıkıntı dert çekiorum ve psşkolojim bozuldu tedavi görüyorum. bunların yanında sevgi hiç gibi gelio

• Mk hayatta istediklerimiz olmuyorb

0|0
    0|0
Yükleniyor...