Tacize uğradım?

Bu yıl liseden mezun oluyorum. Mezuniyette arkadaşlarımla zaman geçirirken lavaboya gitmem gerekti ve gittim. Her şeyi doğaldı, ama sonra masanın olduğu yere dönerken dans edenlerin içinden geçmem gerekti. kalabalığın içinden geçerken Gencay adında ki şahsiyet arkadan..! Cümleyi tamamlayamıyorum bile. Çok kötüyüm, çok üzgünüm. Sustum çünkü insanlar tarafından acınası hatırlanmak istemiyorum. Yardım edin? ne yapabilirim? Ruhsal açıdan b*k gibi hissediyorum. Nasıl geçer? Psikoloğa gidemem çok utanıyorum. Yardım edin? :(

0|0
9|22

En İyi Erkek Görüşü

• git ve o çocugu yok et dostum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Utanmayi bırak, şikayet et. Sen etmezsen yarın öbür gün başkasına yapar. Bunlar normal şeyler değil yapılmalı. Sana senden başka hiç kimse senin iznin olmadan dokunamaz.

1|0
    0|0
  • bence ses çıkartmaktan korkmamalısın. insanların seni aciz görebileceği bir durum yok. O. çocuğunu da şikayet etmelisin.

1|0
    0|0
  • elledimi ne yaptı

0|0
    0|0
    • Bu mu şimdi önemli olan!

• benim açımdan önemli, arkadan diyosun belki bacağı değdi adamın sen yanlış anladın, belki bilmeyerek oldu , belki belki belki. bunu bilmeden ne deyim ben sana.

• İyiki Adı Coşkun Değilmiş.

0|0
    0|0
  • elinde olan bir şey değildi

1|0
    0|0
  • Çocuğun isminde meymelet yok anasını satım. Nereden okuduysan artık. Gencay ne la

0|0
    0|0
  • O an çığlık atsaydın ya

0|0
    0|0
  • Yapcak bişi yok malesef.

0|0
    0|0
  • Sakin ol öncelikle

0|0
    0|0
  • Babana soyle

0|0
    0|0
  • gencayın fotolarını facebooktan al burda gay diye teşhir et

0|0
    0|0
  • gitmezsen sıkıntı olacak. olayı unutmaya çalışma olaydan kaçma

0|0
    0|0
  • Zevk almaya baksaydin.

0|0
    0|0
  • gitmeseydin...

0|0
    0|0
  • o pıslığı orada rezıl etmelıydın

0|0
    0|0
  • Gwcmia olsun öncelikle. Arkandan sana mi sarıldı :( oneclik konuyu anlamak için sordum...

0|0
    0|0
  • Şikayet et hemen utanma

0|0
    0|0
  • Ne yaptı ki tam olarak belki yanlışlıkla olmuştur

0|0
    0|0
  • tüh yazık olmus

0|0
    0|0
  • beni niye şikayet ediyorsun burda ayıp valla ben gencey nassın kız :D

0|0
    0|0
  • Çivi çiviyi söker. Bir daha ellet geçer.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Utanması gereken sen değilsin o p*ç kurusu. Utanma çekinme ailene de ya polise şikayet edin ya bir güzel👊🏻👊🏻👊🏻👊🏻👊🏻

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun, aile söylemelisin, ve polise şikayet et.

1|0
    0|0
  • Cok watpadd okuyon sen

0|2
    0|0
  • Canım sakin ol öncelikle malesef ülkemizde sık sık yaşanan bir olay benim de başıma çok kez geldi seni çok iyi anlayabiliyorum. Annene ya da varsa ablan gibi gördügün birine konuyu açıp rahatlamanı tavsiye ederim sakın üzülme ve psikolojini yıpratma senin ayıbın degil.

1|0
    0|0
  • Eğer bu soru trollün babası değilse ben bişey bilmiyorum

0|0
    0|0
    • Tecavüz edilsem sizin gibiler 'zevk verdi mi?' diye sorar be!

• Senin gibiler de milleti kandırmak için yapmadık ahlaksızlık bırakmaz😂

• Keşke kafasında şişe kırsaydın. Ayrıca sen niye utanıyorsun o pislik utansın

0|0
    0|0
  • Bende otobüste fortfortçuya denk gelmiştim uzun süre etkisinden kurtulamadım Ada'mın bakışlarını bile unutamadım inerken çok kötü baktı Allah yardımcın olsun

1|1
    0|0
  • o çok kötü bişi aynısı okulda bana oldu çok kalabalıktı bahçe birisi arkadan sürtünerek geçti o sırada çığlık attm arkamı döndm sinirle ama bir sürü kişi vardı hiçbi bok yapamadm

1|0
    0|0
Yükleniyor...