Kadınların Aslında Neden Yarım Olduğunu Biliyor Musunuz?

Youtubeda komik videolar izleyim dedim. Düğün görüntüleri falan derken "sinirli damatlar" konulu videoya tıkladım. İzledikce utandım.. Videoların %90ı Türkiyeden... basit şakalara bile şiddetle karşılık veren bozuk psikolojili erkekler...

Sonra diyorlar ki bu ülkede kadına şiddet abartılıyor aslında her yerde var...

3|1
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Düğün ve evlilik müesseseleri ciddi bir iştir, şaka olmaz.

Bu şaka eşine kaşı yapılabilir. Mesela bende izledim videoda pastayı adama ikram edecekken gelin biraz onu oyaladı diye damat sinirlenip çatalı yere vurdu. Peki o kadının gururu ne olacak?

Birde nikahı kıyana yapanlar var. İlk başta hayır der ondan sonra ''tamam tamam'' der ama nikahı kıyan çoktan gitmiştir.

Şaka olacaksa da düzgünce olmalı.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Oradaki erkeklere zaten yapacak yorum bulamıyorum. Oradaki kadınlarda gayet suçlu diye düşünüyorum. İnsanın mizacı zaten az çok böyledir. 1 bu adamla niye evleniyosun. 2 düğününde bunu yapan hayvan evlenince de sinirlenip zarar verir insana. Elinde mis gibi video kanıtın var. Yaptımı hayvanlığı, koş mahkemeye ilk günden koy kapıya görsün atarı. Hep sus hep siğneye çek nereye kadar.. şu hareketi bana yapsa direk düğünün bitmesini beklemeden eteğimi toplar çeker giderim..

2|0
    0|0
    • Cok haklisin izlerken aynisini dusundum. Adam eline vuruyor kadin boynunu bukuyor. Neredeyse "erimi kızdırdım" uzuntusune burunecek

• Saplayacaksın o çatalı biyerine görecek 'er' üzüntüsünü de işte... ;)

Erkekler Ne Diyor 12

• ataerkil bir toplumun düşünemeyen tohumları onlar

2|0
    0|0
  • ablacım bunlar cahillikten işte, zannetmiyorum ki okumuş kültürlü biriyle evlenen bir insan düğün günlerinde bunları yaşasın.

3|0
    0|0
  • Kadına şiddet sadece Türkiye'de değil her yerde var. Ataerkil ve yobaz bir toplum olmaktan kaynaklanıyor. Duygusal veya fiziksel şiddet her yerde.

1|0
    0|0
  • lafta hepsi kadına şiddete karşı bak ama savundukları ve yaptıkları her şey kadına şiddeti savunur tarzda.

1|0
    0|0
  • 17 ülke gezdim bazılarında yaşadım evet heryerde var. Avrupanın göbeğinde almanyada hollandada ne olaylar gördüm

1|0
    0|0
  • Kadınlar yarım değildir.

1|0
    0|0
  • İlginç.

1|0
    0|0
  • Aslında heryerde şiddet var. Bunu kimse görmüyor

1|0
    0|0
  • Açık ve net söyleyeceğim. Bunlar orul orul or. spu çocuğudur... Anaları tarafından aslan oğlum kaplan oğlum diye yetiştirilmiş, egoist şerefsiz evlatlarıdır. Karısını döven, kadın dövmeyi marifet sayan her erkek kırıntısının s. kini kesip kadın yapıp kendi gibi davranan erkeklerin arasına salmak lazım.

1|0
    0|0
    • Kadin haklarini savunayim derken "or.. cocugu" diyerek annelere hakaret etmen ironik olmus

• Oradaki sıfat olarak kullanılmış erkeğe hakaret içeren bir yakıştırma. İllaki anneleri hariç mi yazmalı... Artı olarak, benim cümlemde kadın haklarını savunan bir taraf yok. Kendi cinsimin piçliğine yapılmış bir saldırı var. Kadınların hakkını savunmak benim işim değil. Zaten onlar kendi haklarını savunmalılar. Pozitif de olsa hertürlü ayrımcılığa karşıyım. Eşit isek, eşit davranmayı da bilmeli, öğrenmeliyiz...

• Azıcık anlayışlı nazik ve kibar olsalar böyle olmayacak nasıl bir toplum haline geldik biz

1|0
    0|0
  • Var da bizimkiler pokunu çıkarıyor 😀

#inciheryerde

0|0
    0|0
  • hahaha 2. aynı ben :D :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Nikah masasinda bırakır giderim umrumda olmaz

1|0
    0|0
  • O pasta vermeme yerlerinde bence erkeği çok sinirlendirmişler ama adamında öyle vurmaması gerekirdi o ayrı

0|0
    0|0
  • Şiddet her yerde var. Psikolojik veya fiziksel farketmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...