Kapat

Chpli belediyeler nasıl? iyi çalışıyorlar mı?

Ben Ankara keçiörende yaşıyorum bizim burada hep akp kazanır ben hiç chp belediyesi görmedim burada özellikle izmirde edirnede falan yaşayanlara soruyorum Chpli belediyeler nasıl? Çalışıyorlar mı?

• Chpli belediyeler iyi , Çalışıyorlar
    25%(3)39%(11)Oy Ver50%(8)
  • Chpli belediyeler kötü , Çalışmıyorlar
    75%(9)61%(17)Oy Ver50%(8)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
...
...,

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Her yıl seçimlere bir ay kala itinayla kaldırımlar sökülüyor takılıyor 21 yaşıma kadar başka birsey görmedim :D akpli degilim gerçekçi bir bireyim.

1|2
    0|0
    • :D hangi şehir?

• İzmir .
      Aşağıda İzmir mis gibi diyorlar :D ona gülüyorum insanın adim atcak yeri yok. Çöpler benim uzun boyumu aşıyor.
      Şehirce yararlandığımız tek şey kentkarttaki 90dk beleşi :D

En İyi Erkek Görüşü

• Bende Keçiören'de yaşıyorum. Sevdiğim bir espri vardır. "Aşkımız Keçiören metrosu gibi hiç bitmesin"

Ancak bizim metronun bitememesinin geçerli sebebi var her neyse. Annem İzmirli. Okulum Tekirdağ da. İki belediye de Chp. İkisi de beş para etmez.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İzmir chp nin elinde valla şunu söyleyebilirim, kordon çöplük gibi
    Saat kulesinin etrafı orda yaşayan çingeneler ile dolu.
    Konakta ki çarşı girişi berbat. Evler 70li yillardan kalmış dökülüyor ve çok çirkin gözüküyor.
    Üç yolda ki evler gecekondu gibi sokaklara çatlak

Oysa ki İzmir'in metropol olma potansiyeli var çok yazık

0|1
    0|0
  • Ben izmirde yasiyorum bizim bulundugumuz yerr hasan karabag chp bakiyo iyiler etkinlik falan yapiyolar memnunuz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İzmir mis gibi

0|1
    0|0
    • Her sene haberlere konu olur İzmir'de yağmur baskınları. Nasıl mis gibi oluyor anlamadım.

• ben hiç görmedim ama İstanbul edirne her sene duyuyoruz asıl

• Doğma büyüme ist. Kadikoydeyim. Ve uzun yıllardır chp görevde. İs yapmıyorlar. tembeller ve tıpkı akp gibi her firsatta çalıyorlar.

0|2
    0|0
  • Ya böyle bir genellemeye giderken parti adı altında sorman yanlış bence çünkü yerel yönetimlerde partiden çok kişi önemlidir. Eskişehire gel merkez chp de hayran kalırsın ama kötü yönetilen chpli belediyeler de var. Uzun lafın kısası belediyecilik siyasetten ayrı tutularak değerlendirilmeli hizmete bakılmalı.

0|1
    0|0
  • Belediyelerin çalışıp çalışmaması parti ile ilgili değildir. Belediye başkanı ile alakalı. Çok güzel ilçelerde görüm CHP'nin çalıştığı ama İzmir'e bak en basitinden. Rezil durumda.

0|1
    0|0
  • Eskişehir, İzmir Türkiye'nin en güzel şehri olduğuna göre çalışıyorlar

0|1
    0|0
  • eskişehirde chp var pek memnun değilim hep merkezi zengin kesimleri süsler püsler akp 1300 lira yaptı diye belediyeden adam cıkarır

0|1
    0|0
  • Chpli belediyeler kötü , Çalışmıyorlar

0|1
    0|0
  • Eskişehirde her şey harika gidiyor yobazlardan uzak

0|1
    0|0
Yükleniyor...