Bunalıma giriyorum sanırım kendimi bu düşünceden uzaklaştırmak için ne yapabilirim?

bunalıma girmek üzereyim. lise sona geçeceğim bu yaz ama çalışmak zorundayım dershane için paraya ihtiyacım var. annemler onlarla çalışmam için zorluyorlar beni. babam siroz eskiden alkolikti
evde hiçbir şey yapmıyor annem. dayım sürekli çağırdığı için ananeme gidiyor. evdeyken internetten oyun oynuyor. tamam yoruluyor biliyorum. ama temiz tabak çanak kalmadı evde. birazını ben yıkadım ama lavabo tıkandı. babannemlerin evinde yıkayayım dedim babama anahtarı vermiyor çünkü gizli gizli içtiği rakısını görürüm oradaki mutfakta...(babannemler burada değiller)
ne yapacağım ben? yemekleri ben yapıyorum, bulaşıkları yıka (yamı) yorum. odam dağınık diye azarı ben yiyorum iş yerinde satış olmadığı zaman bile azarı ben yiyorum ne yapayım ben?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Terk et hepsinj

0|0
    0|0
    • düşündüm bunu ama mesleğim yok gidecek kimsem yok reşitim en kestirmesi evlenmek. hayallerim ne olacak evlenirsem? :(

• Belki hayallerinide gerçekleştirecek bir eş bulursun. Ve terk et hepsini dediğim için kusura bakma geri alıyorum sözümü hayat hep zordur. Bunu hiç bir zmaan unutma ve bu anın kıymetini daha büyük zorluklari görmeden bilmek gerek. Keşke dememek için iyiki ye çalışmamız sabretmemiz gerek

Erkekler Ne Diyor 1

• Hepsi gececek.

0|0
    0|0
    • çok var ama ogeçeceği güne kadar :/

• gittikçe uzaklaşıyorum ondan dinlemiyor ki beni. her konuşmamızda bana iyi bir anne olamadığını söyleyip ağlıyor

• O zaman sen iyi bir kiz olmaya calis. Ya okul ya da evlilikle zaten ayrilacaksin. Bilmiyorum zor durum.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...