Ankarayi iyi bilen birileri bana yardımcı olabilir mi?

Erkek arkadaşımla birlikte pikniğe gideceğiz. Kimsenin olmadığı sessiz sakin kafa dinlenecek başbaşa güzel vakit geçirebilcegimiz mekanlar var mi biliyor musunuz acaba?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ankarada sessiz sakin kafa dinlenicek yer hmm eminim sadece kafa dinleyeceksiniz ahshsgs :D

0|0
    0|0
    • Evet kafa dinliycez. Yiyisecek olsaydım açık açık yazardım sevgilimle nerde bişeyler yaşayabilirim diye. Sevistigim zaman evi tercih ediyorum merak etme. Ankara içinde caf vb yerler çok kalabalık başbaşa sakince bir mekana gitmek istiyoruz. Ikimizde Ankaralı olduğumuz için heryerde tanıdık var bunun için kimsenin olmadığı tenha bir yer arıyorum

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Pampa mezarlığa gidin

#inciheryerde

0|0
    0|0
    • Orda mangal yakamayız yaa:))

• ramazanda fazla sessiz sakin kalmayın teyzelere amcalara gelirsiniz söyleyim ben :)

0|0
    0|0
    • Ramazandan sonra gideceğiz şimdiden düşünüyorum mekanı

• bir araba.. iki bira.. 50. yıl parkı.. Teras.. 😉

0|0
    0|0
  • göksu parkına gidin

0|0
    0|0
    • Sakin midir oralar. Ramazandan sonra gideceğiz birileri bizi görmesin diyorum ayrıca

• Seks mi yapcaksiniz

• ya sacmalamayın aklınız ne kadar fesat. sessiz sakin diyince insanın aklına direkt baska seyler geliyor. hayır seks falan yapmıycaz öyle olsa eve gideriz. biz sadece basbasa sessiz bir ortamda kalmak istiyoruz kafa dinlemek için. cafe tarzı yerlerden çok sıkıldım cunku

• Kızılcahamam gölbaşı ya da göksu

0|0
    0|0
  • ankarada deniz bende uçmak için kanat yok :D

0|0
    0|0
  • kafa dinlersiniz hıhı :D

0|0
    0|0
    • Başka bişey yapacak olsam açık açık yazardım

Kızlar Ne Diyor 2

• Mogan gölü