Dışlanmış durumdayım.. Yardımm?

Eveet başıma türlü olaylar geldi sınıfta ve dışlandım. Ki onceden eski okulumda her seyi planlayan arkadaslari toplayan bendim.
Ama galiba hep cok da sevilmeyen biri oldum. Ne bileyim derslerim iyi dikkat ceken bir kizim galiba bu yuzden insanlar pek sevmedi beni.
Ama neden? Neden sevilmiyorum? Neden dışlanıyorum?
Ve alışkın değilim buna. Ne yapabilirim? Çok umutsuz durumdayim. Arkadaslar lütfen yardım edin.

Güncellemeler:
Yardim lutfen?
Lutfen yoruum?

0|0
37

En İyi Erkek Görüşü

• Sence neden

1|0
    0|0
    • Dedigim gibi derslerim iyi havalı bir yapım var yani öne çıkıyorum yaşıtlarım arasında. Havalı derken soguk gorunurum ama taniyanlar oyle olmadigimi anlar. Bu insanlar bana bu ozelliklerden dolayi kotu davraniyorlar gibi hissetsem de bilemiylrum asil nedeni. Dayanamiyorum artik.

• Hissetmr kendi degerinin farkibdasin zaten. Onlar anlayacaklardir. Ozel at bkim

• Çözebildin mi olayı

En İyi Kız Görüşü

• seni çekemeyen dışlar takma onları geleceğine bk derslerini iyi çalış. sonuçta onlar seni kurtarmicak

1|0
    0|0
    • Ben de takmamaya çalışıyorum ama nafile.
      Kendini ezik degersiz hissetmek nedir bilir misin..
      En kötüsü bu iste..

• Teşekkür ederim umarım düzelirim.

• tabii :) eğer kötü olmaya devam edersen içine dökebilirsin :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Amann bos ver al bu moralini duzeltir :))

http://i.hizliresim.com/R3krva.png

1|0
    0|0
  • İnsan olan bir insanı dışlamaz takmana gerek yok sen derslerine bak... bunları düşünürsen başarında düşecektir.

1|0
    0|0
    • Ya takmadan duramıyorum. Içim içimi yiyiyor kurtulamıyorum. Kendimi değersiz hissediyorum. Dedigin gibi insanlik degil onlarinki. Bunu dusunerek de kafami yoruyorum nasil insanlar diye. Ne yapacagim bilmiyorum moral olarak alt ust oldum.

• Seni dışlayan insanları kafana takarak sadece kendine zarar verirsin onlar kaldığı yerden devam eder bunu bilmelisin. Senin üstüne düşen ne derlerse desinler takma dersine bak zaten okul bitince görmeyeceksin onlardan üstte olmaya bak.

• dışlanmış olmak senin zoruna niye bu kadar gidiyo.

1|0
    0|0
    • Alışkın değilim böyle olmaya. Tamam sevilmiyordum belki ama cidden cevremde cok insan vardi. Birden hoop karanlık bir çukura düştüm resmen.
      Kendimi ezik değersiz hissetmeye başlıyorum en kötüsü.

• Hisset. Senin öyle hissetmen , ezik veya değersiz oldugun anlamına gelmez. Böyle şeyleri takmayın kafaya boş şeyler.

• Haklısın. Ama gücüm kalmadı yapamıyorum ne yazik ki

• Kisiligin nasil? Kendini begenmislik, kibir, buyuklenmek, cok bilmislik taslamak, insanlari kcumsemek, insanlari alaya almak gibi birtakim ozelliklerin var mi?

0|0
    0|0
    • Asla asla böyle insanlardan olmadım. Zaten bunları yapsam inan daha cok sevilirdim.
      Soğuk bir yapım var uzaktan. Yakinlasinca oyle olmadigimi anlasalar da belki bu gozlerine batti belki de derslerim bilemiyorum.

• Oyleyse kafana takma. Onlar seni cekemiyorlardir.

• Okulu değiştir.

0|0
    0|0
  • Sınıfı değiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kimseye ihtiyacin yok

1|0
    0|0
  • Derslerin iyiyse sevilmesevilmezsin, kural boyle..

1|0
    0|0
    • Ben de böyle düşünüyorum ama bu hep boyle olursa nasıl yaşayacagim dayanamiyorum ya

Yükleniyor...