Hayatta ki en büyük gücün hangisi olduğuna inanıyorsunuz😎😎😎 ?

Ben ilim olduğunu düşünüyorum. Çünkü bilen kapasitesi yüksek olan er ya da geç diğerlerine ulaşacaktır...

• Para
    26% (9)43% (3)29% (12)Oy Ver
  • Aşk
    9% (3)0% (0)7% (3)Oy Ver
  • Sevgi
    23% (8)0% (0)19% (8)Oy Ver
  • İlim
    29% (10)43% (3)31% (13)Oy Ver
  • Şans
    13% (5)14% (1)14% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
16|4

En İyi Kız Görüşü

• Seninle aynı fikirdeyim. Parayı para yapan da bilimsel araştırmalardır. Henry Ford mesela, o donemde kim derdi ki bu tür otomobiller herkesin ihtiyacı olan bir şey diye. Ama şimdi dünyanın en büyük şirketlerinden biri. Sebebi; bir mühendislik harikası olan motor 😍 Çok seviyorum şu aletleri.

0|1
    0|0
    • Mutluluk bile sağlam bir karakterle geliyor buda nasıl kişisel gelişim okursun psikoloji okursun pozitif olmayı olayların üstesinden gelemyi öğrenip mutlu olursun. Sağlam bir sevgi aşk bağı için yine bir insan psikolojisi ve yapsıını bilmen gerek karşıdakinin isteklerini ve yapısını çözersen sana uymuyorsa hemen farkeder ayrılırsın üzülmezsin uyuyorsa doğru evlilik yaparsın. İnanç bile okursun okudukça öğrenir gelişirsin inancın artar yani herşey ilimden geçiyor. Neden kaybediyoruz peki bizim sonuçlara kafa yoruyoruz nasıl bulacağımıza değil

• Ben ayva dedim sen elma dedin. Hristiyanlığı savunmadın diye demiyorum. Ben de hristiyanlığı savunmadım zaten. Sen beyni harddisk mi sandın anlamadım ki 😆

• Yahu öyle bir tavır içine girdin ki karşında cahil insan felan mı var sanıyosun anlamadım. Neyse iyi geceler

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Bana göre en büyük güç inançtir... iyiye de kötüye de inansan neye inanairsan inan inandığın sey seni teslim alıyor. ..

0|1
    0|0
    • İnanç inandığın şeye teslim olmaktır zaten günümüzde insanlar yalnış şeylere inanıp onlara teslim oluyor malesef doğru şeylere inanmak ve doğru şeylere teslim olmak lazım

• Katılıyorum 👍👍

• Teşekkür ederim :)

• Hayattaki en büyük güç Hollywood bulvarina yüce peygamberimizin ismini yerden duvara astiran Muhammed Ali'nin iman gücüdur. Allah rahmet eylesin

0|1
    0|0
  • Ülkeden ülkeye değişiyor mesela Türkiye de şans diyelim ya da para
    Avrupa özellikle almanya, ilim

Amerikan orda bir tek şansa ihtiyacın var çünkü işin ne kadar saçma olursa olsun şans eseri tutulursa, milyoner olursun

0|1
    0|0
  • Malesef para onunla herseyi yapabiliyorsunuz, ders alip kendiniz geliştirebiliyorsunuz, estetik yaptirip dis goruntunu duzeltebiliyorsunuz, en iyi doktorlara gidip sagliginizi garantiye alabiliyorsunuz,

0|1
    0|0
  • Para 💵

0|1
    0|0
  • Manevi guc. Ruhun gucu

0|1
    0|0
    • Yukarıda bahsedilen herşeyin ruhun gücüyle yapıyorsun zaten. Ne diyoruz güç kudret Allahın niye çünkü bunların hepsine ulaşabilmezi sağlayan güç Allaha ait. Oyüzden ruh gücügenel bir kavram zaten

• Para.

0|1
    0|0
  • ilim ama şansada ihtiyacımız var

0|1
    0|0
  • İlim

0|1
    0|0
  • Sevgi diyorum

0|1
    0|0
  • Aşk olduğuna inanıyorum

0|1
    0|0
  • Para değilde nedir

0|1
    0|0
  • duygular önemli olan sevgidir insanın içinde sevgi olmadıktan sonra ne yapsa da mutlu olamaz

0|1
    0|0
  • ilim tabii o olmadan para olsa da onu kullanmayı bilmedikçe gücün falan olmaz ki

0|0
    0|0
  • Şans bence

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...