Çok mutsuzum çok yalnızım ne yapacağım?

Etrafımda ne kadar insan olursa olsun çok yalnızım herkesi mutlu konuşurken görürken çok canım yanıyor. Girişken biri de değilim bu yüzden genelde yalniz kalırım kendimi değersiz sevilmeyen biri olarak hissediyorum cok Ağlıyorum ne yapmaliyim kurtulmak icin

0|1
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sıkıntı kötü bir sıkıntı. bu sıkıntıların sebebi çocuklığın ve geçmişin olmalı. olan olmuş kendini suçlama sen istemedin böyle olsun. çevre toplum insanlar öğretti bu algılama biçimlerini , düşünce kalıplarını. senin bir suçun yok.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• yanlız deilsin bende öyleyim okulda millete ne kadar iyi davranırsam davranayım yanlız kalan hep ben oluyorum çağıran yok soran yok bende bu sıkıntıyı çekiyorum

1|0
    0|0
    • Bubyuzden bunalima girdim hic mi soran olmaz kimsenin mi umrunda degilim cok Ağlıyorum

• ağlanacak bir durum yok yalnız kalan insanlar daha çok ilgi çeker daha coolsundur bence diğerleri ağlasın sonuçta yalnız kalmaktan korkanlar etrafı insanlarla doludur (geneli diyelim )

1|0
    0|0
    • Ben de yalniz kalmaktan korktum hep özgüvenim yok kendime

• bence düşüncelerin senin kaliteni gösterir kimse sana hal hatır sormuyorsa onların gözünde pek bir değerin yok demekki bende çok kişiyle konuşurum ama çok az dostum vardır bence kendi öz güvenini yapman arkadaşlık konusundan daha mantıklı çünkü arkadaşlık kurabilmen için öz güven gerekli

• Sen baskalariyla konusurken nasilsin peki

• en başta güçlü olmalısın.

1|0
    0|0
    • Nasil başarıcam bunu

• kitap oku spor yap mümkünse box a veya kick box'a veya tekvandoya git batari çal koş eylen hayatını yaşa aşk acısıyla karısık bir durumdur sendeki güçlü oldugunu kendine kanıtla

• Tamam tesekkur ederim

• Kendi degerini farketmelisin bence.

1|0
    0|0
    • Bunu nasil yapicam. Her gun gozyasi dokmekten soldum

• Yarin deniyecegim bakalim yanlarina gidip bos dolu ne gelirse aklima konuşmaya calisacagim. Cok taktim kafaya cok. Neyse çok teşekkür ederim terapi gibi geldiniz bana

• 😊😊 sadrce girecegin ani ve susacagin ani ayarlam gerisi onemsiz. Rica ederimm

• Kendine güvenmelisin. Seni seven dana değer Ceren gerçek arkadaşların dostlarınla takıl

1|0
    0|0
    • Kendime guvenmiyorum ki. Birbsey konuscagim zaman sacma geldigi icin susuyorum icimde kalıyor diyecegim sey. Hep boyleydim. Cevremdekiler ne kadsr girisken diyip onlari gorunce moralim bozuluyor

• Peki ya su yalnizlik sorununa ne yapacagim? Bir birinin yanina gidip cok kolay konu açabiliyor bense kendimi aptal hissettigimden konu bile acamiyorum sıkıcıyim diye. Birinin yanina gidip nasıl konusacagimi bilmiyorum.

• Birinin yanına gittiğinde nasıl konu açsam diye düşünmemelisin. Doğal davranmalısın Sıkma kendini

• İyi olur elbet

0|0
    0|0
  • sende mutlu ol.

0|0
    0|0
  • Aynen ya ben de öyleyim hiç girişken biri değilim ve başkalarının mutluluğunu gördükçe hem kıskanıyorum hemde mutsuz oluyorum😢 😑

0|0
    0|0
    • Simarik ve rahat yetistiriyorlar sanirim ondan öyleler. Ben kendimi bildim bileli cekingenim. Sosyal olmak icin cok ve bos konusmak gerekiyor bunu anladim

• Tüh ben de tam diyordum kafadengi Biriyle tanıştım sağlık olsun

• Peki İsim ver sende burada konuşsak

• Arkadaş edin

0|0
    0|0
  • Kimse yalnız değildir ve olay şu bir kaç kişi konuşurken konuya odaklan konu ile ilgili fikrin varsa söyle yoksa dinleyici ol

Mesela erkeğe makyajdan kadına arabadan bahsetme selam ver günaydın iyi akşamlar gibi kısa da olsa iletişim kur onları tanı ne sever ne konuşur "Merhaba Aylin abla nasılsın nasıl işler" falan kuzenlere dayıya halaya selamlar derken Yalnızlığın geçer

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• senin değerini bilen bir arkadaş edinmen lazım istrsen ark olabiliriz çünkü beni anlattın :)

1|0
    0|0
    • Bir iki dostum var ama onkarla da cok gorusup konusmuyorum evde sürekli yalnjz olmak cok kotu duvarlara agliyorum hep. Annem babam gunduz evde de olmuyor. Kime dert yanayim ben

• Mesaj ginderemiyorum ya 1 xpersin diye ya da mesaj kutun kapattin

• mesaj ktum kapalı herhalde açıyorum 1 dk

Yükleniyor...