Evlilik nasıl bişey :) ?

Evlenmek evlilik nasıl bir duygudur arkadaşlar yemek yapmayı bilmeden evlenmek bide :)) merakklarr

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yemek yapmayı bilmeden mi evlenmek? arkadaşım internetten bakarak bile yemek yapabilrsin. :) Gözünde o kadar büyütme. Ayrıca ayıp olan bilmemek değil, öğrenmemektir ;)
    Evliliğe gelince eğer iki taraf da anlayışlıysa ve her zorluğun üstesinden gelebilecek kişilerse muhteşem bir duygudur. Hele bir de çocuk girince araya. Tadına doyum olmaz :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bekarlık sultanlık lakin doğru insanı bulunca evlilikte saltanatlık ama gel gör ki doğru insanı bulmak sıkıntı

1|1
    0|0
    • Doğru insan varda gören yok ;)

• Sizde Sağ olun :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Aşağı tükür sakal,
    yukarı tükür bıyık...

1|0
    0|0
  • yemek yapmayı nasıl bilmiyorsun soğan salça yağ üçlüsüne neyi koysan yemek olur

1|1
    0|0
  • ben ev yemegi sevmedigim icin esim sansli. :)
    mantik evliligi yaptiysan iyidir, degilse is biraz hatta cogu zaman sarpa sarabiliyor. yillandikca..

1|0
    0|0
  • Berbat bir şey yaşayanlardan esinlendim

1|0
    0|0
  • İyi bişey

0|0
    0|0
  • evlilik bence çok saçma bişey hiç evlenme hele bide bu devirde :D

0|1
    0|0
  • mal gibi sığır gibi sessiz sakin yaşayıp gitmek demek.

0|0
    0|0
  • Hergun disardan yerseniz batarsiniz sonra sen cikar yalcin abiye evde tup yok cocuklar ac 😂😂😂😂

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Doğru zaman da ve doğru insanı bulduğunuz da dünyanın en güzel ve en eğlenceli şeylerinden biridir evlilik... Çalışan bir bayan da olsa yemek yapmayı mutlaka bilmek gerekir bu benim düşüncem.

1|0
    0|0
  • Evlilik aşkı öldrüyor😒

1|1
    0|0
  • sinirsiz helal cinsellik baska bir bok degil

0|0
    0|0
Yükleniyor...