Beyler Bayanlar araba kiralıyıcam taktik verin nediyim adamlara ne konuşuyum?

Araba kiralıyıcam nelere dikkat etmeliyim nasıl konuşmalıyım ne demeliyim nasıl davranmalıyım arabayı vermeleri için yardım edermisiniz?

0|0
10|11

En İyi Kız Görüşü

• İnan onlar senin kadar kaygılı değiller :)

0|1
    0|0
    • haklısın ama napayım öğrenciyim diye vermezler diye söyledim

• ben niye hilekarlık yapayım yaa

• Yani kaygılanmanı geretirecek bişey yok, onlarla ilgili, sadece kaza yapmamaya gayret göster, adamlar zaten karalık işler yapıyor...

En İyi Erkek Görüşü

• beleşe getirmeye mi çalışıyon yoksa ucuza kapatmaya mı? parasıyla değil mi la?

0|1
    0|0
    • arabayı almaya çalışıyom para veririm ne isterlerse extradan soru sorarlarmı diye sordum nasıl davranmalıyım onlara karşı

• bence sana vermezler zorlama boşuna,

Kızlar Ne Diyor 9

• Arabayı niye vermesinler ki? Ben de turizmciyim, daha önce rent a car aldığım oldu. Genelde fiyata göre modelleri soyluyoruz. Belki sana dizel mi otomatik mi spor mu 4*4 mü istediğini sorar. Kaç kişilik bir araç istediğini sorar. Luks mu normal mi istiyorsun? Özellikle istediğin bir model var ml? Bunları sorabilir. Ama benzini dolu şekilde teslim etmen gerekiyor o kadar 😊

0|0
    0|0
    • tamam gidip konuşucam param var ehliyetimde var peki kaza olduğu zaman bizmi ödüyuoruz bide boş senet imzalatıyorlarmış doğrumu bu?

• teşekkür ederim sağolun

• Rica ederim 😊

• Arabanın yakıtına çok paran varsa farketmez otomatik olaun beygir yüksek olsun yeter

0|1
    0|0
  • Ehilyetine ve parana bakar.
    Araç kiralamak istiyorum, şu kadar günlük, bütçem de bu kadar de. Sana uygun aracı versinler.

0|0
    0|0
    • peki extradan bişiy sorarlarmı

• Adam kıralıyo zaten ısı bu arrıca ozen gostermene gerek yok

0|0
    0|0
  • Paralarini ver.

0|0
    0|0
    • parayı veririmde arabayı verirken şart koşarlarmı ne derler arabayı istediğim zaman

• yer fark edermiki

• Ooo.. eskiden cok yerden. farketmez

• Araba kiralıcam de. 😀

0|0
    0|0
  • Ayyy ne kadar özgüvensizsin ya araba kiralamak istiyorum de onlar zaten hangi aracı istiyorsunuz ehliyetiniz var mı ücreti konuşalım derler :D

0|0
    0|0
  • araba kiralıcam de parası neyse ver kirala bukadar basit

0|0
    0|0
  • arabalardan hiç anlamam kusura bakma

0|0
    0|0
    • sağol genede yazdığın için

Erkekler Ne Diyor 10

• Öncelikle arabanın motor hacmi ve beygirine bakmalısın. düşük olsun ve arabanın kilometresine dikkat etmelisin. Kiralamak için önereceğim hem uygun hem de yolda bırakmaz diyebileceğim Ford Fiesta 1.4 tdci 75bg kesinlikle öneririm. 1125 kilometre yaptık 3 hafta önce yakıt masrafı 200 buldu ve ana yollarda 110 un altına düşmedim

0|0
    0|0
    • HMM saolun ben 3 günlük kiralıyıcamda fluence gibi araç istiyorum senin dediğini kullandım arkadaşın arabasıydı kücücük araba 1.6 ya da 1.5 istiyorum

• Arabayı teslim ederken çiziğine çürüğüne bakar. Kilometresine bakar. Elinden geldiğince ceza yememeye bak. İmzaladığın senedi sana ne zaman geri vereceğini mutlaka sor. Senet de şöyle bir şey. Ola ki ceza yersen ücretini sen öde diye. O bakımdan bunları en başta konuş. Bazı galericiler öğrenciye verecek arabamız yok der. Bunu derse zaten anla ki onlardan bir halt olmaz

• boş senet vericeklermi peki nasıl bir yerden kiralamalıyım gidiceğim yer doğrumu

• Para peşin + boş senet imzalarsın. Nereye gideceksin diye sorarlar yalan söyleme gps var. Genelde depo boştur benzinliğe uğramadan basıp gitme. Depo ibresi de bozuk çıkarsa şaşma kalan benzinden de kazanıyorlar.

0|0
    0|0
    • boş senet hayatta imzalamam parayı veririm ee boş senet nedir oraya 500.000.000 borç var yazarwsalar mesela ee nolcak nereye gidicemi napıcakki onlar böyle saçmalık var mı yaa

• Bizim bir tanıdığın hayatı bitti boş senet yüzünden kendini hiç bir şekilde ifade edemezsin kanıt olmadan

• @bambAşka1iyim internetten ya da ünlü rent a car ların yerine gidip konuşucam bakalım

• Guven ver yeter

0|0
    0|0
  • Kiralama bence sorun çıkar

0|0
    0|0
  • taktik gerek yok bu arabayı ıstıyorum ne kadar lan parası :D

0|0
    0|0
    • boş senet imzalatıyorlarmış saçmalığa bak parayı vermeye bende veririm

• Parasini veriyorsun sonuçta sen niye kasıyosun

0|0
    0|0
  • arabayi verirlrrde bozulursa isin zor :D zaten sakin carpma girer gol gibi

0|0
    0|0
    • aracın kazasını onlar karşılamıyorlarmı

• kira ücretini veriyorum ya

• Iyi 1oo liraya kirala :D 5ooo lira hasar birak :D

• Kiralama isi yapiyorum ne yapman gerekiyorsa onu yap :)

0|0
    0|0
    • hmmm gidip alıyım arabayı ozman

• Senetlde imza atacaksin. Arabayi verirken senedini almayi unutma. Eger 1 hafta sonra al derse sorun degil. Yine 1 hafta donra gidip senedini al

• Git parayı ver ve al

0|0
    0|0
  • Ehliyetin ve paran varsa verirler kolayca.

0|0
    0|0
    • evet ehliyetim var paramda var vermezler diye korkuyorum nasıl davranmalıyım onlara ne derler bana soru sorarlarmı

• anladım arkadaşımın önerdiğ yer var oradan kiralıyıcamda sorun olursa onlar karşılıyormuş dediğin gibi ehliyet para olursa sıkıntıyok dedi bana onun ehliyet 3 aylıkken kiraladım demişti tedirgin oldum buraya sorayım dedim sağol

• Korkma bir sıkıntı olmaz.

Yükleniyor...