Irkçılık yapan tüm İnsanların izlemesi gereken bir deney DNA! Ne kadar saf bir ırktan geldiğinizi düşünüyorsunuz?

Irkçılık yapan tüm İnsanların izlemesi gereken bir deney DNA! Ne kadar saf bir ırktan geldiğinizi düşünüyorsunuz?

28|12
80|82

En İyi Kız Görüşü

• Sondaki kadının dediği gibi:

İnsanlar şayet kendi etnik kökenlerini bilselerdi dünya üzerinde aşırılıklar ortadan kalkardı.
    Bundan sonra kim saf ırk gibi bir düşünceyi savunacak kadar aptal olabilirdi ki?

2|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle sonuna kadar izledim çok güzel bir paylaşım olmuş. İnsanlar bunun doğruluğunda yanlışlığında kalmış burdaki anlatılmak istenen olayı vurguyu anlayamıyormuyuz gerçekten? Irkçılık bir hastalık bir vürüs gibi gerçek ırkçılıktan bahsediyorum sadece kendi ırkına düşman olanları sevmeyenlerden değil yani sırf zenci diye pis siyahi sırf çekik diye şu çekiğe bak diye alay edenlerden ırkçılardan bahsediyorum. Anlamlı bir video olmuş bunlarıda milliyetçi bir Türk genci olarak söylüyorum ırkçılık iyi birşey değil çağımızın en büyük sorunlarından.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 79

• Güzel bir video olmuş. Saf ırkın sadece Japonlar'da olduğunu düşünüyorum. Ama videoyla ilgili bir eleştiri yapmak istiyorum.

Videoda , kızıl saçlı abla Fransız olmasına rağmen İngiliz geni taşıyor , Kürt kızı Türk geni taşıyor, İngiliz kel abi Alman geni taşıyor , Yahudi abi ise Müslüman geni taşıyor.5 kez izledim ve bunlarınkini net olarak çıkartabildim.

Şimdi tarihe gidelim. İçlerinde başka ülkeler de olmakla birlikte size karşı karşıya savaşmış ülkeleri ve savaşlar yazacağım. Britanya Savaşı İngiltere-Almanya ; Yedi Yıl savaşları Fransa-İngiltere , Napolyon Savaşları Fransa-İngiltere , Yüz Yıl Savaşlar Fransa-İngiltere ; Türk -Kürt tartışması zaten günümüzden biliyoruz ; Yahudilerin Müslümanlara karşı Müslümanların da Yahudilere karşı olan öfkesini biliyoruz.

Şimdi videoya dönecek olursam; video çok güzel önceden de belirttiğim gibi. Ama özellikle düşman kesilmiş ve birbirinden nefret eden 2 ırkın birbirlerinde geni olduğu videoda özellikle belirtilmiş? Hayır çıkabilir ona bir şey demiyorum. Ama başka ırklardan çıktığını göstermemiş. Ayrıca birbirine düşman kesilmemiş 2 ırkın birbiriyle aynı geni taşıdığıyla ilgili de bir örnek göremedim. Video biraz duygusal ve amaç güdülerek yapılmış. Daha gerçekçi olabilirdi.

2|2
    0|0

• O testler sonucunda genetik olarak başlangıçtan bu güne senin atalarının hangi cografi bölgelerde bulunmuş olduğunu gösteren bir tür göç yolları haritasıdır. Yani Türk geni , Alman geni yok. Test sonucunda sendeki gen yapısı referans alınır ve yeryüzündeki bölgelerde yaşayan topluluklarla karşılaştırarak benzerlik aranır.
    Kafkasya bölgesinde yaşayan insanlar üç aşağı beş yukarı aynı genetik yapıyı gösterir ancak Adige, Nogay, Kırım Tatar, Azerbaycan, Karaçay , Türkiye Türkü gibi topluluklarda bir miktar asya geni olduğu için hiç asya geni olmayan diğerlerinden farklı kümelenir , Kabataslak böyle.
    Neye dayanarak bu kıza Türk dediler anlayamadım Kafkasya'da onlarca etnik grup var.
    Videodaki aşırı duygusal histerik dişavurumlar da kamu spotu etkisi yaratmış Geçiniz.

2|3
    0|0
    • Uzman değilim efenim. Fakat video'nun yarattığı farkındalık çok hoş. Bu sebeple paylaşma gereği hissettim.

• Hiçbişey anlamdm :/ şimdi sen ne diyorsun kısaca kolayca bana anlatır misin bir de bu kadar çok şeyi nerden biliyosun

• :D anladım tamam yaa

• Böyle bir testi nerede yaptırabilirim acaba 😊

0|2
    0|0
  • Video çok guzel. irkcilik taslayanlari da aydinlatmistir umarim. ama herkesin yaptirmasina gerek yok. zaten bu derecede irkcilik besleyen ve bu videoyu sadece izleyerek akillanmayan insan bu belgenin de sahtesini yaptirir ve sahte irkiyla gayet güzel övünç duyar. vesselam

0|1
    0|0
  • Gercekten her insanin izlemesi gereken bir video. Paylasim icin tesekkurler😊

0|2
    0|0
  • Harika... hep diyorum ya insan olabilirsek baska bir seyin önemi kalmiyor.

0|1
    0|0
  • Haklısın.

0|1
    0|0
  • bende istiyom bu testten :D

0|1
    0|0
  • Bunu ikinci izleyişim çok anlamlı.
    Çevremde ırkçılık yapan olursa açıp izletçem☺

0|1
    0|0
    • Çok saçma ve kurgulanmış bir video hala inanan cahiller var

• @Rabbi___ Irklarla alakalı değil her insanın geninde rahatsızlık olabilir.

• Rabbi saçmalamışsın. Farklı gen havuzlarının birleşmesi her zaman için daha avantajlıdır.

• Vay beee :D acaba benim sonuçların nasıl ben kesin Türk çıkarım yaa büyük ihtimal

0|1
    0|0
  • Vay canına :D Ben de merak ettim açıkcası kendi kökenimi. Bu arada video kesinlikle herkese izletilmeli. :)

1|2
    0|0
  • Ben ırkçılık yapanları insandan saymıyorum.
    Ama bu video çok saçma. Ayrıca tepkiler konuşmalar bile itici.

1|1
    0|0
  • Nereye tükürüyoruz bana da yapın

0|1
    0|0
  • Seçilen kişiler ırkçılık yapan kesimlerden gibi geldi.
    Ve sonuç mükemmel. Özellikle Türklerden nefret ettiğini söyleyen nefretle yetiştirilen ırka karşı mükemmel sonuç🙋🏻

0|1
    0|0
  • Yerinde bir paylaşım olmuş 😊 ama hâlâ ırkçılığı savunanlar olacaktır

0|1
    0|0
  • Sonuna kadar izledim videoyu bence cok guzel bir calisma ama oradaki kurt kokenli kiza sinir oldum. :)

0|1
    0|0
    • Neden sinir oldun Almenda?

• "Ve siz de taktir edersiniz ki nefret eger insani baz alan bie duygu ise bu irkcilik olur." Bu doğru bir tanım değil. Irkçılığın tanımıyla uzak yakın alakası yok. Neyse bir işim çıktı.. Daha sonra devam edebilirim ancak. Görüşmek üzere Almenda.

• Çok beğendim, ellerine sağlık.

0|1
    0|0
  • izlemiştim önceden.. evet kım bılır bızım soyumuzda kımler kımler var.. kımse saf kan türk ya da baska bı ırk olmuyor ıste bu yuzden faşistliğe gerek yok vatanım vatanım dıyenlere guluyorum

0|1
    0|0
  • Çok süper ya.
    Bende yaptırmak isterdim

2|0
    0|0
  • Zaten kimse saf türk, alman, hindu değildir. Bu testi yapabilme imkânın olsa keşke. Video gerçekten çok güzel, paylaşım için teşekkürler 😊

0|1
    0|0
  • Video muhteşemdi.. İnsanlar lafta ırkçı değil sadece. Bende de vardır illaki bilmiyorm ama olmamaya çalışıyorm

0|1
    0|0
  • bayıldım. paylaştığın için teşekkürler

0|1
    0|0
  • tabıkı saf ırk yoktur

0|1
    0|0
  • hayatımda izlediğim en güzel video

1|1
    0|0
  • Buna rağmen ırkçıyım derler :) Kabul etmezler

0|1
    0|0
  • Çok iyiymiş

1|1
    0|0
  • Türklerden nefret eden kadından nefret ettim.

1|1
    0|0
  • Bunu daha önce izlemiştim :D aynen öyle

0|0
    0|0
  • Bende saf ırktan gelmiyorum biyolojik olarak Türk ve Rus kanı taşıyorum ama bu biraz nasıl hissettiğine bağlı ben hiç Rus gibi hissetmedim. Hep Türkleri sevdim başka ırkı da sevmem. Irkçılık kendi ırkım dışındakini katledeyim anlayışı değildir zaten bu caniliktir. Irkçılık kendi ırkını sevmektir. Kimse kusura bakmasın bir ırk benim ülkemi bölmeye çalışırsa askerimi polisimi öldürürse kimse kusura bakmasın arkadaş ben o ırkı sevmem!

0|0
    0|0
  • Bence tüm ırkçı zihniyetlere bu uygulanmalı. Hatta ben de yaptırtmak isterdim 👍👍

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    49

Erkekler Ne Diyor 81

• İnsanların hepsi birbiriyle akraba.

Ama

Videoda gereksiz bir hümanizm kasma çabası içine girilmiş.

İnsanlar doğup büyüdükleri topraklarda kendilerine işlenen kültürden çok etkilenir.
    DNA'sında ne olduğunun önemi yok. Bulunduğu, yetiştiği çevreye benzer.

0|1
    0|0
  • Irkım belli

Anne Moğolistanli bir Türk

Baba bir Arap

Ben ise genimde Osmanlı kanı taşıyorum :)

1|3
    0|0
  • İyi de ırkçılık denen şey öyle olmuyor ki?
    Genetik özellik bakımından ağır basan gen olayı vardır. Anne Arnavut diyelim, baba Türk. Babanın Türk geni ağır basar soy babadan geçer. Yahudiler'de de soy anneden geçer. Gerçek bir Yahudi'nin annesi mutlaka Yahudi'dir. Türklükte de soy babadan geçiyor. Ama plan ve proje şu şekilde ilerler Türklükte. Bak ben milliyetçi değilim, ırkçı değilim, Türkçü değilim. Kendime böyle damgalar yapıştırmam. Lakin üstün kan ahlâkına sahip bir Türk'üm. Baba taraf Horasan Türkmen'i anne taraf Kırım göçmeni. Sülale adımız belli ilk Anadolu'ya gelişimiz Erzurum'a olmuştur. Her neyse Türklükte asıl mesele sağlıklı beslenmek, spor yapmak, militarist bir ruha sahip olmak ve soyu sopu belli sağlıklı bir Türk kadınıyla evlenmektir. Doğacak çocuklarını da bu üstün kan ahlâkına göre yetiştirir ve ilerletirsin.

Irkçılık diye bahsettiğin şey Nazi ırkçılığı ise onlarda da bundan pek farkı yoktur. Öjenik olayını araştırırsan. İşe yaramaz insanları temizleyip, yerine gelecek zamanlar için daha saf ve sağlıklı bir Alman ırkı yetiştirmekti mesele.

0|0
    0|0
  • Kimin ne kadar saf ırk olduğu tartışılır da insanların verdiği tepkileri görüyor musunuz asıl? Çok üzülerek söylüyorum ki en az milliyetçi halklardan olduk; bakın İngiliz erkek ne diyor, en iyisi biziz diyor; diğer insanları önemsemiyor bile. Bakın Kürt kızı ne diyor, Türk halkından da hükümetinden de nefret ediyormuş, neden? Çünkü onlar milliyetçi; ama bizim sığ ve de yetersiz edinimlerimiz milliyetçilik denilince sadece sağ partinin ismini hatırlıyor. Aslında biliyor musunuz her halk kendi içinde milliyetçi olmak zorundadır, her görüş içerisinde milliyetçiliği barındırmıyorsa sorunu var demektir kökeniyle. Kökenini sevmek ve korumak kadar; her zaman ilk onu düşünmek kadar doğal ne vardır? Tüm dünyada, tüm zamanlar içerisinde insanoğlu üzerinde en büyük nüfuzlardan birine sahip olmuş bir ırktan geliyoruz, hala ismini taşıyoruz, Türk olmak ayrıcalıktır.

0|1
    0|0
  • ben sorucaktım, iyiki görmüşüm sorunu :)
    en enteresanı da türklerden nefret eden kızın türk çıkması :)

0|1
    0|0
  • Son sözlerine katılıyorum videonun bence bu uygulama zorunlu olmalı..

0|1
    0|0
  • Irk testi gibi bişe yapmak imkansız. Yapanlar uydurmuş.

2|2
    0|0
    • Yahu, bir git.

• Sen inanmıyorsan bilim bir şey kaybetmez dogmalarınla kal.

• @NothingExact bir kere bu testi yapmaları için saf insan ırkları olması lazımki buda imkansız gibi bir durum. DNA alıyorlar kodlara bakıyorlar. Bu kod neyin kodu nerden biliyorlar saf bir insandan dna mı aldılar heryerde bastan beri melezler vardı. bana kalsa uydurulmuş bir video test olsa bile sallarlar bunu.

• Dünyada hangi ırk saf ki şimdi olayı Türklerle sınırlamak neden bu kadar işinize geliyor? Burda Türkler saf değil diye Türklüğü yasadan kaldırmak isteyenler Avrupaya bakın hangi Alman saf alman hangi fransız saf fransız? içlerinde hiç mi vandallar yok hiç mi ostrogot yok hiç mi germen yok ortada benimsenmiş bir Türklük kavramı varken bunu kaldırmak bu işte masumiyetlik olmadığını açıkça göstermektedir. Özgürlük insan haklı bahanesiyle Türklüğü silmeye çalışıldığının farkındayız oyuna gelmicez bu böyle bilinsin!

1|1
    0|0
  • Bizim face sayfasından arak yapmış süper bir video
    Biz ırkçı değiliz sadece onlar Türk değil panpa 😀

#inciheryerde

0|1
    0|0
  • çok güzel olmuş eline sağlık izlememize vesile oldun...
    Kendi ırkını üstün gören herkez ders çıkarmalı !

0|1
    0|0
  • en ilginci ve doğrusu bunu kaç defa tarihçiler diyor kendilerini kürt sananlar aslında türktür kürt sanan kendini şimdi ne yapacak merak ediyorum 100 de yüz türk çıktı :D

0|1
    0|0
  • Irkçılık başlı başına tamamen hastalıktır ve ırkçı olanların yüzde bir milyon psikiyatriye ya da psikologa gitmesi gerek kesinlikle hastadır...

0|1
    0|0
  • Çok takmıyorum herkes istediği gibi yaşasın benden öte yaşasın ben genel olarak insanların iki yüzlülüğünden tiksiniyorum

0|0
    0|0
  • güzel paylaşım olmuş

0|1
    0|0
  • ben ırkçılıgı buna göre yapmıyorum ki aynen belki bende gercek turk değilim belki ama kendini nasıl göruyorsan öylesndir şimdi surdaki kürt kadını konusmalarını duyupta bu ırktan nefret etmemek elde mi. tipe bak ya . o da istediği kadar nefret etsin ama insan yerine falan koymam

0|0
    0|0
  • ben şunu bilir şunu söylerim ALLAH IRKÇILIK YAPANLARI HADDİ AŞANLARI SEVMEZ bu kim olursa olsun hiç fark etmiyor

0|1
    0|0
  • ingilize tükür dediler balgam attı, iğrenç herif :D
    bu konuyla ilgili bir soruyu zaten ben sormuştum 2 gün önce. bizim ülkedeki insanların daha kötü durumda olduğunu tahmin ediyorum, baksana saf ingilizde %5 alman geni çıktı :D

0|1
    0|0
  • buyrun izleyin ırkçı insanlar

0|1
    0|0
  • Bende cok merak ediyorum

0|0
    0|0
  • İnsan insandır, sen siyahsın sen beyazsın sen uzaylısın diye ayrım yapılmamalı.

0|0
    0|0
  • Her gördüğü videoyu ciddiye alan insan modeli işte burada :D

0|1
    0|0
    • family tree dna, nat geo genographic project gir bak

• İngilizcen varsa autosomal dna, y dna, x dna ile ilgili tonlarla makale bulabilirsin. Bilim sadece ırk testi yapmakla kalmayıp atalarının Afrikadan başlayıp hangi haritayı izlediğini gösteriyor.300 tl civarına family tree dna, nat genographic projectten yaptırabilirsin bu testleri

• Sen inanmıyorsan bilim bir şey kaybetmez dogmalarınla kal !

• Yaradilani sevelim YARADAN dan ötürü ...
    Ne kadar güzel bir söz değil mi? ;-)
    Insan olsun canımı yesin... NET.

0|0
    0|0
  • Dinsel ve ırksal ayırımcılık insanlık dışı bir yaklaşımdır. Bunu yapanlar bir daha düşünsünler. Tabii öyle bir yetenekleri varsa..

0|0
    0|0
  • Doktora görün

0|0
    0|0
  • Ekoloji kuramına saygı duyan, mesleğini buna göre icra eden, ırkı olmayan 46 kromozomlu bir canlı olduğumuza inanan biriyim ama şuna bir baksana ya ne kadar realist ve canlı bir resmetme <999
    scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/.../...23910608_n.jpg

0|0
    0|0
  • ben hala kürt ve araplardan nefret ediyorum :D

1|1
    0|0
  • önemli olan kökenimiz değil bence annen nereli? baban nereli? sen nerelisin? hangi dine inanıyorsun? hangi ırklarla tanıştın hangisiyle anlaşamadın bu soruların cevaplarına göre kendine bir görüş oluşturuyorsun

0|0
    0|0
  • Bakalım bizde

0|1
    0|0
  • güzel

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    51
Yükleniyor...