Kumar/iddaa bataklığından nasıl kurtulunur?

Beyler bayanlar son 1 yıldır başladım arkadaş tavsiyesi ile toplam 15 bin tl gitmiştir. durumumda iyi değil. olan oldu giren girdi. nasıl kurtulurum haram oldugunu biliyorum oynamakta istemiyorum ama aldanıyorum hep :(

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• O çevreden takıldığın insanlardan uzaklaşa bilirsin, spor salonuna falan yazıl.
    Vaktini öyle değerlendir.

0|0
    0|0
    • zaten alakamı kestim onlar ile. ben fitness antrenoruyum :D

• sorun zamanımın boş olması değil cok yogun bir hayatım var fakat ne yapip edip oynuyorum

En İyi Erkek Görüşü

• Oynamamak senin elinde.. Ben arada sırada bir oynarım 3-5 lira.. Oda tutuyor :) ama gözüm aç değil allahtan fazlasını istemiyorum..

0|0
    0|0
    • olm nasıl lan? kazanıyosun ve 3 5 devam ediyosun. evi arabayı satar basarım :D

• Kazanabilen maçları oynuyorum sadece.. Öyle yaparsan iflah olmazsın sen.. Ev araba nedir olm.. 3-5 lira yeter oda hergün olmaz...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Ailen ile yaşıyorsan ailene söyle, kız arkadaşın ile yaşıyorsan ona söyle, evliysen yengeye söyle valla başka türlü kurtulamazsın. bir de zor bir ihtimal ama benim gibi bir arkadaş bulabilirsen bırakırsın. Ben döverek bıraktırdım da her gördüğümde dövüyordum bırakmak zorunda kaldı :D

0|0
    0|0
  • Oynamayarak.

2|2
    0|0
  • Büyük oynama

0|0
    0|0
    • 100 tl ile başlamıştım 500 500 gidiyorum artık.

• kurtulamazsın bırak :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...