Bu kişinin psikolojik bir rahatsızlığı olabilir mi? böyle bir durumda neyi yapmak en doğrusudur?

Arkadaşlar aslında 2 senedir yaşadığım şey çok uzun. Kısa geçmek istiyorum. 2 senedir birisiyle birlikteydim. Davranışlarından bahsetmek istiyorum. Çok üzdü zaten kötü bir psikolojiye girdim onun yüzünden. 2 senedir sevdim. İlk başta o benimle tanıştı. Kullanmak amaçlı tanıştı sanırım , emin değilim bundan iyi manipüle etti. cinsel amaçla kullandı sanırım. şu sanırım kelimesini bu olay için her zaman kullanabilirim dediğim gibi iyi kandırdı galiba... emin değilim. 2 sene kavgayla karışık geçti. Dengesiz davranıyordu. Bir dediği bir dediğini tutmazdı. istediği şeyi yaptırmam için iyi davranırdı. yapmazsam da soğuk ve kötü davranırdı. başka arkadaşlarınada çok çekingen davranıyormuş. ağzında hiç küfür olmazmış vb. 2 senenin son günlerinde aramız iyiydi. sonra gitti. 1 sene görüşmedik. dün biraz bulup konuştum. çok soğuk davranıyordu. görüşmeyeli napıyorsun dediğimde '' hiç sen '' diye cevap verdi. gitmem lazım diyip gitti. bahane mi uydurdu bilmiyorum. Ancak 3 sene içinde cidden davranışları garipti. Anormal ve zeki birisi. Onu hala seviyorum. psikolojik bir rahatsızlığı olabilir mi? böyle bir durumda neyi yapmak en doğrusudur? ne düşünüyorsunuz?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• uyanık biri seni baya kullanmış :D

1|0
    0|0
    • bilmiyorum. son zamanlarda gayet arkadaş gibiydik. cinsellik ile ilgili birşeyde istemedi. şuanda istemiyor. o son 2 yılda iyiydik. şiir yazma yeteneği felan çok iyi birisi çok zeki ancak vicdanı oksijensiz birisi. dengesizdi. ailesi ile ilgili sıkıntılarıda vardı 2 sene önce. dün çok soğuk davrandı. konuşmayı kısa kesti. Narsist ya da sosyopat olcağı kanaatinde olduğum kişi. 1 sene geçmiş hayvan yine aynı hayvan.. aşık olmasam bile etkileyen bir şey var beni :(

• bu bir hakaret mi :D ona göre böylesin. Açık sözlüyüm. Zaaflarını kullanmış.. Hala anlamıyorsun.

• Biraz abartmışım. Kusura bakma. O kişiyi unutman en doğrusu olur. Çünkü dengesiz biri ve amacı tekrar kullanmak olur

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...