Resepsiyon mu? Kiyafet magazasinda calismak mi? Bana yardimci olur musunuz? Hangisinden vazgecmeliyim?

Bu arada ben universite ogrencisiyim. harcligimi cikarmak icin isliyorum. Evet yeni acilan bir hotelin resepsiyonuna basvurdum 1 ay sonra cevap vereceklerini soylediler. bende kesin olmadigi icin magazayada basvurdum. Şu an magazada calisiyorum ve hotelede kabul edildim. 1 ay sonra isten ayril gel resepsiyona basla dediler ama ikisininde avantajlari ve kotu yanlari var. magazadaki herkes mudurler cok iyi ve anlayisli ama saatleri cok uzun ve maaslar az. sigortami yatiriyorlar ve bazen 8 genelde 11 saat ayaktayim. en onemli sey uni acilinca magazada part time calisabilirim ama resepsiyond part time kesin degil. dinlenme saatlerimiz cok az magazada. hotel-resepsiyon evime cok yakin. saatlerini daha ogrenemedim ama maasi daha fazla ve ayakta durmak zorunda degilim. Ve ben 1 aylik isten ayrilmaktan cekiniyorum.

Güncellemeler:
? Bu kadar mi?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Turizm organizasyon acentasında proje koordinatoru olarak çalışan biri olarak ;
    İstanbul , Ankara , İzmir de ki tüm otellerde kaldım ve organizasyon yaptım. Diğer illeri söylemiyorum hiç söylemiyorum bile. Sana tavsiyem turizm seçmen yönünde fakat son dönemde gelişen olaylar ve patlamalardan dolayı ülke olarak Turizm konusunda berbat bir durumdayız. Ülkeye turist gelmiyor gelenler orta doğu grupları fakat son patlamadan sonra onlarda gelmeyecekler yavaş yavaş. Eğer otel zincir bir grupsa gir derim. Her zaman referans olarak da kullanabilirsin. Mağaza grubu da hangi mağaza olduğuna bağlı ama bence otelden geri dönüş yapmayacaklar. Çünkü oteller kapanmaya ve elemanlar çıkarılmaya başladı. Karar senin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Okuduğunu ve okullar açılınca part time çalışabileceğini resepsiyon müdürlerine söyle ve kesin bir cevap iste. Eğer o şekilde alacaklarda resepsiyon işi daha iyi. Mağaza işi yorar insanı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• resepsiyonda daha önce çalıştım. yorucu iş değil. biraz şehirle ve yönetimlede alakalı. antalyada turizm otellerinde çalıştım. tavsiye ederim. mağazanın sorun yapmaz ama yeni işe başlıyorum deme okulu ya da aileyi bahane et.

0|0
    0|0
  • Otel her zaman daha iyidir. Tip box'in olur extra gelirin gelir. Hem de elit insanlarla birlikte olursun. Yukselme ihtimalin var. Olur ya oradan zengin birisiyle tanisirsin hayatin kurtulur filan.

Zittir et magazaciligi...

0|0
    0|0
  • magazada kal. Uzun dönem calisma imkanin var. 3 kurus fazla alacam diye hazir isi birakma. Otelin gelecegi yok.

0|0
    0|0
  • resepsiyon

0|0
    0|0
  • Onların hiç biri beni işe almadı.
    Seni alırlar.

0|0
    0|0
  • Unide hangisiyle rahat olacaksan onu seç

0|0
    0|0