Oda arkadaşım çok pis ne yapmalıyım?

Onu kırmadan bundan rahatsız olduğumu nasıl söyleyebilirim çözüm önerisi olan? Yurtta kalıyorum ve oda arkadaslarımdan biri gercekten cok pis bir kız. Örnek vermek gerekirse: Çamaşır makinesi ücretsiz olduğu halde yıkamıyo koka koka geziniyo, kirlenenleri bir poşette biriktiriyo ayda yılda bir evine döndüğünde yıkayıp getiriyo, dolabının yanından geçerken dahi burnunuzun direği sızlar yani. Çoraplarini da yıkamadığı icin dogal olarak ayakkabılarının kokusu da odaya yayılıyo. Haftada 1 kez falan duş alıyo (taş catlasın 2) Maddi durumu da gayet iyi hatta hergun alışverış yapıyo (bunu bahane edicek olanlar icin belirttim). bir insan sürekli mi ter kokar, hele parfumle birlesince of off.. Ve geçen gün demez mi "eski sevgilim mesaj attı benim kokumu özlemış" diyip bin takla attı yatağında 😂 Bilmiyorum arkadaslar kız dedigin temiz bakımlı olmaz mı? Ben napabilirim onu insan olarak seviyorum ama gercekten rahatsızım.

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• Evet öncelikle tüm insanalrın temiz bakımlı olması gerekli hele ki bir bayanın bu gibi konulara daha da dikkatli yaklaşması gerek. Sizin yapabileceğiniz şey bana göre açıkça tatlı dil ile söylemeniz. Ama bu size zor geliyorsa o zaman yurt idaresiyle konuşun isminiz geçemeden kendileri getekli uyarıyı yapsın

0|0
    0|0
    • Başka odada kalanlar onu şikayet edemiceklerine gore tek seçenek ben kalicam ama gozunde 😐

• Dışardan aradın biri sabit hattan desin git yıkan diye 😀

Erkekler Ne Diyor 20

• bu tip dusuncelerin karsi tarafin yuzune dillendirilmesi her zaman zordur. ben genellikle kaderime razi olurum. cekerim :)
    oyle ya da boyle; soylediginizde kirilacaktir. insani kirmak yerine biraz koku cekin. daha makul bir secenek.
    ofisimizde mesela orta yasin sonlarinda bir bayan var. her odama gelisinde kapiyi acik birakip gider. bende her defasinda yerimden kalkip arkasindan kapiyi kapatirim. yani tepkimi anlamamasi mumkun degil gibi geliyor bazen ama anlamiyorlar iste :) soylesem simdi kirilir diye essek gibi her defasinda kendim kapatip yerime geri oturuyorum.
    kalp kirmaktansa essek olmak... tercih meselesi.

1|0
    0|0
  • ben erkek yurdunda kalıyorum. bir tane kokan adama rastlamadım. herkes çamaşırını yıkar, duşunu alır. o nasıl kız lan

1|0
    0|0
  • Iyy tam turk kezbani

1|0
    0|0
  • Uyarmana rağmen hala devam ediyorsa yurt müdürüne şikayet et, bir daha yapamaz. Bir daha yaparsa herhalde ağır ceza verirler.

0|0
    0|0
  • Kiz zengin ve yurta kaliyor? Banyo yapmasa bilerek birseyler dokun uzerine

1|0
    0|0
  • hahaha kokusunu özlemiş demek. :D :D

1|0
    0|0
  • Abi kızın pisi de çok pissss beeee

1|0
    0|0
  • açıkça kırmadan söyle anlat derdini

1|0
    0|0
  • bişi olmaz

0|0
    0|0
  • O kıza talibim.

0|0
    0|0
  • Adam toplayip dovelim

0|0
    0|0
  • pis kızları çok seksi buluyorum

0|0
    0|0
    • Ahaha emin misin 80 kilo falan kız 😂

• 80 kilo kız pismi oluyo inceledinmi senin vajinan belki leş gibi kokuyodur onunki temzidir belki 180 kişloda olsa usata adam her türlü geçiriro deliğe

• Ananın bir taraflarına da aynı seyi derler inşallah erkek misin lan sen soytarı! Boyle de anana laf soyletmis olursun iste tanimadigin birine terbiyesizlik yaparak defol git

• odanı değiştirelim tuğba

0|0
    0|0
  • ne güzel işte asdfghj

0|0
    0|0
  • Aynı sorunları üniversiteye ilk başladığım sene yaşamıştım kyk'da
    Ama maddi sıkıntısı vardı bizimkinin.
    Diğer o da arkadaşım dayanamayıp benim dolaptan şampuanı alda git yıkan dedi
    Yine de yıkanmazdı.
    En sonunda çareyi eve çıkmakta bulduk.
    gerçekten kötü bir durum.

Sen de imalarda bulunabilirsin sık sık " Odanın içinde kötü bir koku mu var" gibi gibi:)

0|0
    0|0
    • Ya gozunun onunde odaya parfum sıkıyorum üzerine alınmıyo hiç 😀

• Valla yüzüne de söylesen inkar eder demedi deme :D
      Kaç kişi kalıyosunuz odada *

• Öyle pis kızlar var mı ya :S

1|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Erkek arkadası da onun gibi kokarcaysa normal😂
    Allah sabır versin ya cidden zor benimde basımda vardı bir tane gecen yıl. Artık ben git banyo yap diyodum carsaflarını attırıyordm makineye filan

1|0
    0|0
  • At odadan

1|0
    0|0
  • Hahaha benımde basımda vardı bundan :D durduk yere kavga cıkardım tıpış tıpış gıttı yuruyen mıkrop :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...