Sizce toplumdaki konumunuz nedir?

Kendinizi toplumda nasıl konumlandırabilirsiniz? Hem sosyal statü hem de manevi olarak ortaya bir görüş çıksın istiyorum. Biraz düşünün bakalım. :)

3|0
19|5

En İyi Kız Görüşü

• Her ortam da sessiz, sakin, kendi halinde, söz verilmedikçe konuşmayan, saygılı bir insan olduğumu söylerler. Böyle bir yer edinmek benim için önemli tabi 😊

0|1
    0|0
    • Söz verilmedikçe konuşmayan biri olmak olumlu birşey değil yalniz ayıktiriyim

• @JLS777 kendimi yanlış ifade ettim sanırım. Yani hani bir ortamda dinleyici olarak kalmayı, gözlem yapmayı tercih ediyorum.

En İyi Erkek Görüşü

• Her horoz kendi çöplüğünde öter misali , edirnede büyüdüğümden mütevelli , edirneye gittiğimde genelde mekan ve işletme sahipleri tanıdıklarım oluyor , kapılarım açılır , arabam park edilir , ki bundan hiç haz etmem.
    İstanbul'da ise sıradan biriyim , sıradan metroya binerim , sıradan metrobüs kullanıcısıyım.
    Mesleğim de elektrik mühendisi , türkiyenin en prestijli ilk 3 firmasından birinde çalışıyorum , itina ediyorlar insanlar benle konuşurken, etmese de olur gerçi gerek yok.
    Ailem de geldiğim konum dolayısı ile dikkat eder , bana göre planlar yapılır , en sevdiğim yemekler önüme gelir.
    Ama gel gelelim yalnız yaşıyorum , evimde tuvaleti de ben temizliyorum yemeğimi de yapıyorum , kim yapacak başka?
    Onun için toplumdaki statü sadece ego kabarmasından başka birlşey değil.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Kariyer anlamında saygı duyulan sevilen, arkadaş çevremde de keza öyle bu nedenle ben gidemesem de onlar hep gelir sağolsunlar... Dışardan soğuk kuralcı katı bazen ukala.. Tanımaya başladıkça eğlenceli çok neşeli anlaşması kolay biri olduğum söylenir.. :)

0|1
    0|0
  • çok eleştirdiğimden dolayı sevilen bir tip olmasamda çok yakın kardeşlerim var saolsunlar ^^ varsın 10 kişi olacağına 5yakın dostum kardeşim dediğim insanlar olsun gerisi teferruat :) ben ortamdan ortama değişiyorum bazen çok susukun olurken bazen her yerden çıkan fırlama biri olabiliyorum değişiğim ya :D

0|1
    0|0
  • Ben kendim bir toplumum zaten diiyormusum😄

0|1
    0|0
  • Doğruyu söyleyip sevilmeyen tipim. En azından başkaları gibi yüzlerine gülüp arkalarından konuşmuyorum. neysem oyum.

0|1
    0|0
  • Ortama göre değişir
    Gizemli kendi halinde çok cana yakın sempatik çok soğuk sert duran zeka fışkıriyor bunlar benim hakkımda söylenenler

0|1
    0|0
  • Kendi haline..

0|1
    0|0
  • Toplumdaki konumum = kismetse olur Melis

0|1
    0|0
  • Koskoca evde, mutfağın dolabında, rafın üstünde dizili duran ve senelerdir kullanılmayan porselen kahve fincanının içinde unutulmuş bozuk parayım ben.

1|1
    0|0
  • amele

0|1
    0|0
  • Okulda pek sevipldigimi zannetmiyorum :(

1|1
    0|0
  • Ben görünmüyorum

0|1
    0|0
  • ogrenci

0|1
    0|0
  • Koca bir hiç 😏

0|1
    0|0
  • manevi olarak başarılarımla böbürlenmek isteyenler elbette ki malzeme çıkaran kaynaktan farksızım

0|1
    0|0
  • Boşluk

0|1
    0|0
  • Bu sorunun muhattabı ben değilim

0|0
    0|0
  • Ezik ve zayıf halka duaya ihtiyacım var

0|1
    0|0
  • Haksızlığa gelemeyen özgüvenli sakin ve çekilemeyen biriyim farkındayım bunun :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Karışıkkk

0|1
    0|0
  • Herkes ressam gözüyle bakıyo :D

0|1
    0|0
  • saygın

0|1
    0|0