Hiç birşeyden zevk alamaz oldunuz mu?

Gayet açık... herşeyden bunaldım... sizede oldu mu?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• şu an. Çok çalıştığım finallerden kötü aldım. Şimdi tekrar aynı sınavlara çalışacağım. Sevmediğim biri benimle okulda dalga geçiyor o kızın beni sinir etmesinden artık sabrım taştı. Kanka ayağına yavşıyan bir arkadaşımda benim derslerden kalıp seneye beni görmek istiyorum. Bana asılımadı ve bana dost ayağı kazık atmak için ayriyetten benimle uğraşıyor. O okuldan mezun olmak istiyorum sadece. Çalıştığım halde kötü almak zaten beni üzüyor. Dgs sınavına girmek istiyorum. Bir dönem uzamasını istemiyorum. Dgs yi kazanacağımı inanıyorum. Şu an dgs sınavına yazılıyım mı yazılmayım mı derdindeyim. Kazanıpta iki ders yüzünden gidememekte var. Kararsızım daha bütünleme, ek, yaz okulu var ama bilmiyorum.

0|0
    0|0
    • Herşeyi bırakıp bomboş bir hayata gidesin var mı

• Bomboştan ziyade huzuru bulabileceğim yere gitmek istiyorum ya da hafızam silinmesini istiyorum.

En İyi Erkek Görüşü

• Oldu kardeş oldu :( , Şuanlar mesela

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Oluyor taş değil ki bu kalp bir kotası var dolunca bir bıkkınlık geliyor ama bu durum da geçici hiçbir his kalıcı değil maalesef.
    Çevrendeki çocuklar ilaç etkili olabilir masumluklarıyla küçük mutluluklarıyla.
    Kendini şarj etmek gibi düşün.

0|0
    0|0
    • Hani otogarlarda hızlı şarj varya onun gibi oluyolar çabuk dolup çabuk bitiyo

• Hayatın iniş çıkışları vardır hepimize önemli olan ayakta kalmak Allah yardımcın olsun.

• Oluyor bazen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...