Lütfen yardımcı olurmusunuz?

Cuma akşamı kayınvalidemlere yemeğe davetliyiz iftara. Biz şu an nişanlıyız. İlk iftarımız olucak ailecek. Fakat bugün öğreniyorumki kayınvalidem cuma akşamı için eltisini, eltisinin gelinini ve oğlunuda çağırmış yemeğe. Ben birtek bizi çağırıcak sanmıştım. Çok bozuldum. Sizce böyle birşey yapması normalmi? Bu bizim ailecek ilk iftarımız ve eltisi ne alaka?

0|0
17|17

En İyi Erkek Görüşü

• Hayret ya memnun olmalısın aile bir arad, şimdiden elti diyorsan sen kesin aileyi karıştırısın.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Karsindaki insanin sana onem verdigini ve dusuncesiz oldugunu gosterir bu davranis hicte normal degil bence gitmeyin musait bir zaman ailecek bulusalim deyin boyle saygisizliklara gelemiyorum kocaman kadin kendisinin dusunmesi gerekir ozen gostermesi gerekir neyin kafasi bu cozemedim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• İnsanlar kendilerini hep "Özel" sanmak istiyor :)
    Ne güzel işte aile içine sokmaya çalışıyor seni :)

1|0
    0|0
  • Bu senin icin firsst. herkesten gecerli notu almaya bak. Alacagin not edebin ve ahlakin icindir. Bu konulara iyi calis

1|0
    0|0
  • vay kaynana :D

1|0
    0|0
  • normaaal

1|0
    0|0
  • Hepinizi aradan çıkarmak istemiş

1|0
    0|0
  • Tabiki normal oyle olur zaten ailecek ne guzel

1|0
    0|0
  • insan sevmediğini başta söyleseydin keşke, gaynana ona göre tavır alırdı misal,

1|0
    0|0
  • seni aşağılamış kahpekaynanan

1|0
    0|0
  • seni aşağılamış kahpekaynanan

1|0
    0|0
  • yanlış gibi desek daha doğru olur

1|0
    0|0
  • Normal bence iftarda kalabıl olur güzel olur.

1|0
    0|0
  • Tabiki normal.

1|0
    0|0
  • Nr kadar çok o kadar bereket güzel olur bence toplu şekişde

1|0
    0|0
  • Kayınvaliden seninle gövde gösterisi yapacak bence.

1|0
    0|0
  • Seni yakınlarıyla tanıstırma yemeği işte. Şimdiden taktığın şeye bakar mısın , sizin gibi kızları gmrünce zaten soğudugum evliliklerden tiksiniyorum artık.

1|0
    0|0
  • Vay bacım vay. Pis kaynana.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Bence normal, hatta güzel. Daha geniş bir aile olacağız izlenimi de veriyor. E evlenince sadece sen ve esin olmayacağına göre bu şekle alışmak daha iyi olur senin açından.

1|0
    0|0
  • Var böyleleri kardeş altında kötü bir neden yoktur ve kalabalık sülalelerde ekseri bunlar sıradan gelir.

1|0
    0|0
  • Böyle şeyler normal davet edilir yani

1|0
    0|0
  • Bence güzel birşey işte ilk iftar yemeğini diğer akrabalarla sizi tanıştırmak amacıyla.

1|0
    0|0
  • Bazıları vardir ole. Ben de bazen ayar olurum da. Onun amacı genelde hepsi bir arada çıksın olur. Ama belki sizi tanıştırmak kaynastirmak amacli da olabilir. Kötü düşünme bence.

1|0
    0|0
  • belki çok samimilerdir onlarında sizinle kaynaşmasını istiyodur haklısın ama yapacak bişey yok çağırmış bir kere

1|0
    0|0
  • Sorun yapma aile yemegi bu başbasa degil.

1|0
    0|0
  • emin ol eltisi ısrar etmiştir

1|0
    0|0
  • sülalece ilk iftar olsun istemiştir

1|0
    0|0
  • Elitisinin geliniyle seni karsilastirmak istiyor herhalde

1|0
    0|0
  • Böyle düşünmen yanlış bence sonucta o da ailesi sayılır ve onun yemek daveti çagırabılır istediğini

1|0
    0|0
  • Hepsini bir davet edeyim bitsinler diye dusunmustur... tabiki sizi ozel davet etmesi gerekirdi

1|0
    0|0
  • Seni daha da aile içine almak istiyor olabilir. Kötülüğünden değildir. Rahat ol ve keyfine bak. :)

1|0
    0|0
  • Niye akraban hepsi ztn yaşlı kadın hepinize ayrı ayrı mı haZırlasın

1|0
    0|0
  • ailecek kaynaşın diye yapmıştır art niyet yok bence.

1|0
    0|0
  • Çok ayıp.

1|0
    0|0
Yükleniyor...