Kızlar, Kızlar istediği zaman sevgili bulabiliyor ama bazı erkekler neden bulamıyor?

Ben bulamıyorum, benide bulan olmadı hala :( Bunun için ne yapmak lazım nasıl bir giriş yapmak gerekiyor sanal veya gerçekte. Çoğu kişinin merak ettiği bir soru? yok mu bendemi sorun diyecem sorunumda yok Bence kızlarda tanışalabilirmiyiz demesi gerekiyor bu tabu kalkmalı illa erkek teklif edecek düşüncesi!

0|0
3

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü bir çok erkek yeterki nefes alsın durumunda o yüzden kızlar istediğinde daha kolay bulabiliyor, ama evet haklısın bunu ben hep söylüyorum ilk adımı erkek atar diye bir şey yok ilk adımı isteyen ya da seven kişi atar :) 👍

0|0
    0|0
    • Bir çok erkek/Kız eğlencesinde ya da geçlik macerası yaşamak içindir. Ama diğer taraftan bunlar yüzünden diğer erkekler/Kız sap kalıyor tabiri yerindeyse kaçan kovalanır hesabı kızlar çok kaçamak oynuyor erkekte affallıyor istiyormu istemiyormu v. b. yani seninde biraz hak verdiğin gibi ama taınamadan tam sevemezsin kızda teklif edebilmeli bir kız yakın davransa ben zaten teklifi yapıştırırım biraz tarttıktan sonra ama pozitif olur dönüşüm sevmek sevilmek en güzel şey herkesin ihtiyacı var şans verin bence kimse yalnız kalmasın buradan sesleniyorum Eyy Türk kızları!!!

• Eig için teşekkür ederim :)

• Rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 2

• O zamana daha var erkekler bile daha kaldıramıyor korkanları çıkabiliyor.
    Seçilmem seçerim klişesi hala gözümüze sokulurken var daha var o zamanlara istisnalar kaideyi bozacak kadar değil daha.

Her durumda öz güvenli olan kazanır kendini ezik hissettiren, yapışkan olan hep kaybeder. Kendisiyle barışık, saygılı ve mesafeli öndedir bir adım bence.

0|0
    0|0
    • Yazdığın durumda olan ezikler olduğu halde onları bulan kızlar oluyor tuhaflık ta burada nasipte olmayınca da olmuyor bende de saygınlık, sevgi, hoşgörü, anlayış öz güven güzel diologlar mevcut canım ama kızlarla aynı ortamda takılmadığım için sürekli görenlerde yazıllmıyor yazdılıklarımda hayatında birileri varmış yani kısmete bağlayacam işi benim gibi başına bu durum gelen bir çok kişi var ama tabi bir tutmuyorum kişilik bakımından yani kızlarında aktif olması gerekiyor bence Şans vermeden kimin ne olduğunu bilemezsin! Yorumun için Teşekkür ederim hayırlı Ramazanlar :)

• İnşallah mutluluklarını da anlatırsın kardeş. Bakarsın bir gün beklediğin gelir hayat bu hiçbir şey belli olmaz ne de olsa. Sağ olasın hayırlı ramazanlar

• Hayırlısı Yok o zamanda nazar değer bana verilen kadar bir başka güzel dileklerin için sağol. hayırlısı inşALLAH Yaşı benden büyük, aynı , ya da küçük olması önemli değil öenmli olan aklımızın ya da gönlümüzün bir olması. Bakalım o günleri görürürm geç olmadan inşALLAH. Rica ederim sende Sağ ol. "KS" Adminleride sağ olsun bu paylaşımama duvar örmediler Buradan da Teşekkür ederim ;) Sağol Nazik yorumun için :)

• nasıl buluyo yaa bulamıyo sevdili bulsa da evlenicek erkek bulamıyoruz :P

0|0
    0|0
    • Vallaha herkesin bir sevgilisi var anlamıyorum yani. Edepli, Ahlaklı, Cumadan Cumaya arada farklı vakitlerde kılan, Sempatik, espirli yaş 25 1.74 boy ve ateltik düzgün giyinen birsiyim daha ne olsun bilemedim Sohbetim olgun ortama görede diyologlara geçebilirim yani cesaretli kızmı yok anlamıyorum yazıncada ayy abaza bu tabu kalkamlı bence daha ne ekleyim kendime Bende Evlenmek isterim ciddi düşünen birisiym ama yok öyle biri aynı düşüncedeyiz var mı yazan yok ne yapmamız lazım ben veya başkası Kızların dobra ve açık olması gerekiyor :)

• Bak sende arıyorsun bir şans ver bakalım olmazsa terkedersin ;)

• Bence var yapacak bir şey experim yetmiyor sana ö. mesaj atmaya :D

Yükleniyor...