Sosyal Medya sayesinde her boka maydonoz olmak ve İnsanları karalamak çok kolay olmadı mı? ve bu çok kötü değil mi?

Sosyal Medyada herkes herkesi karalıyor... Mesela ben bir sörvayvır izleyicisiyim örneğin bir kaç isim hariç hepsinin düzgün çocuklar olduklarını düşünüyorum.. ekşiye bir kaç isim yazdım, gördüğüm kötülemelere inanamadım... neler neler ne ağza alınmayacak şeyler yazıyorlar... hiç kimseyi beğenmiyorlar, en normal, en doğal hareketler onlara nasıl batıyor anlatamam.. bu salaklar yüzünden pisikopat oldum... İnsanlar neden kimseyi beğenmez ve bu kadar yadırgayıcı olur?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Umrumda değiller..
    İnsanları yargılamayı bırakalı çok oldu ama etrafta dolu..

0|0
    0|0
    • aynen ama görnce sinir oluyorum... mesela efecanın kendine göre olan bir sevinç göstergesi olan haykırışı böğürme olarak lanse edip serkayla dostluğunu sığınmacılık olarak niteleyip damlayı sinsilikle memiçi ağlayan zırlayan bir kız diye nitelendiriyorlar... şarkıcılardan tarkana güzel kardeşim diyenler var değildir hem olsa bile sanane kardeşim... ama bir gün devletimizi soyanlara kuşkondurmadılar ne garip... kötüleri kötüleyen ya yok ya da cesareti yok...

Erkekler Ne Diyor 1

• Aynen sonuna kadar haklisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...