Özellikle ramazan ayında televizyonda sohbet programları sunan 'Din adamları' hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sizce faydalı oluyorlar mı topluma?

Dikkat edilmesi gereken bir nokta var ki her yıl aynı sorular yöneltiliyor ve aynı cevaplar alınıyor.

Sizin bu konudaki düşünceleriniz neler?

0|0
19|8

En İyi Kız Görüşü

• Bence saçma sapan programlar en ufak katkısı da yok ayrıca. Sorulan sorular ise insanı dinden soğutur.
    Dinine düşkün insansa eğer zaten Kur-an ı okuması yeterli olur diye düşünüyorum.
    Agnostik biri olarak diyeceklerim bu kadar.

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• kuran ve rahmet ayı.
    din tüccarlarinin kazanclarini maksimuma cikardigi aydir ayni zamanda.
    televizyonda hangi kanal acarsaniz acin gormeniz pek ala mumkun bu tuccarlardan. bu gavatlar cok buyuk paralar karsiliginda programlarda fakirligin nimetlerinden bahsedip dururlar. onlar allah'in ayetlerini bir kac kurus karsiliginda satanlar gibidir.
    bir arkadasim soyle derdi; cumlenin basina allah ve peygamber koyun sonrasinda ne soylerseniz soyleyin tutar.

0|1
    0|0
  • Din tüccarları mı bilemem. Televizyonda gereksiz onca dizi ve yarışma varken bu programların da olması ne kadar saçma olabilir ki? Az da olsa dinimizi yayabililiyorlarsa, insanlara fayda sağlayabiliyorlarsa Allah o kadar razı olsun

1|1
    0|0
  • Sezonluk işçi misali 1 ay çalışıp 1 yıl yattıklarını. Tabi onların aldığı ücretler 1 yılı karsilayabilicek cinsten oluyor. Farki bu.

0|1
    0|0
  • Programları yapanlar oraya gelen binlerce insan sayesinde yapıyor. Saçma sapan sorular soruyorlar. Bazen canım sıkıldığında gülmek için izliyorum ama böyle bir saçmalık olamaz. Sen çık oraya insanlara şükretmelerini söyle, kendinde lüks içinde yaşa, bilmem kaç milyar para kazan..

0|1
    0|0
  • Faydali olduklarini sanmiyorum cunku en sabirli insan olan ben bile izlerken bayginlik gecirip kanal degistiriyorum

0|1
    0|0
  • Para aliyorlar mi bilmiyorum ama aliyorlarsa onların dile alakasi yoktur.

0|1
    0|0
  • Dün Nihat Hatipoğlu'nun programına göz atayım dedim, beynim ateş aldı. "Kur'an okurken parmağımla takip ediyorum, caiz midir?" diye soru soran oldu ya:'(

1|1
    0|0
  • Oldukça gülüyorum çoğuna :)

0|1
    0|0
  • Bir şey düşünmüyorum

0|1
    0|0
  • Hiç izlemedim, izlemeye de gerek duymuyorum.

0|1
    0|0
  • Çok saçma sorular soruluyor , küçük çocuklara kötü örnek oluyor bence

0|1
    0|0
  • Faydali

0|1
    0|0
  • Komik oluyorlar bazen

0|1
    0|0
  • Bence sadece saçma sapan sorularla hocaların sabır sınırlarını ölçüyorlar.

0|1
    0|0
  • Takip etmiyorum ki gereksiz zaten.

0|1
    0|0
  • ben artık tv izlemiyorum zombi gibi cicişcim yaa

0|1
    0|0
  • Özel bir düşüncem yok, İslam ve kapitalizm çoğu zaman birarada oluyor zaten.

0|1
    0|0
  • Çoğu ağır m4l

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• yaşar nuri öztürk izlerdim. o da ezber bozduğu için. şunu yaptım orucum bozulur mu diye soru geliyor. adam diyor ki git kuranı oku öğren bana sorma.

2|1
    0|0
  • Boşuna yapılıyor o programlar

1|1
    0|0
  • Bir tanesi hariç hiçbirini sevmiyorum. O da sahur vakti hikaye anlatıyor, hoşuma gidiyor dinliyorum.

0|1
    0|0
  • kafa utuluyorlar

0|1
    0|0
  • Din tüccarları işte

0|1
    0|0
  • Geyik yaa.. Duygusallık vs kafa yapıyorlar işte

0|1
    0|0
  • Bazı hocaların para için yaptıkları kesin