Özguvensizlik, cekingenlik, eziklik, asosyallik nasil gecer?

Ben kac yildan beri hep baslikta yazdigim sorunlar yuzunden mutsuzum. En yakin arkadaslarimida hayatimdan cikardim zaten 3 lu takiliyoduk ama diger ikisi daha yakin hep uzuliyodum zaten onlarda gitti. Ben kendime yeni sayfa actim okulumun kaydini aldiricam bu sene baska okula gecicem orda yeniden baslicam yeni ben olusturucam sizce sinifa karsi nasil olmaliyim. Adam yerine konmak istiyorum ozgivenli dik basli kendine guvenen biri olmak istiyorum. Herkes beni kaile alsin istiyorum napmaliyim? Yeni okula basladim ki yeni sayfa acmak icin cunku eski okulum beni artik sessiz ozguvensiz ezik olarak tanidigi icin degissemde fayda etmezdi. Napmaliyim

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında eski okulunda değişmiş olsaydın özgüvenin daha çabuk artardı ve daha fazla olurdu. Giyimini, saçını, yürüyüşünü, duruşunu değiştirmekle başlayabilirsin. bir boy aynası karşısında duruşun üzerinde denemeler yap. Yürüyüşünde bir kendinden eminlik olsun, oturuşun kalkışın. konuşma şeklin. İnsanlarla diyalog kurmayı ihmal etme. boş konulara girme konuştuklarında hep bir anlam olsun. seviyesiz muhabbetlerde kurma ve seviyesiz muhabbet edenlerlede pek konuşma. sana bir katkısı olmaz. insanlara bir şey kanıtlamayada çalışma. fikirlerini söylemekten çekinme açık açık söyle fikrini düşünceni. bununla ilgili dışarıda sokakta yani denemeler yapabilirsin. git parka mesela bankta oturan birinin yanına otur müsade iste otur ve bir şeyler sor bir şeyler konuş. birileriyle yolda çevir sorular sor. manavdan yarım kilo kıyma iste kasaptan yarım kilo elma iste bu senin özgüvenini getirir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• üçlü arkadaş gruplarından nefret ediyorum hep ikisi daha yakın oluyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...