👉😜Sence/Sizce Herkes İkinci Bir Şansı Hak Eder Mi👈😘(Videolu)?

Merhaba arkadaşlar, tekrar bir videolu soruyla karşınızdayız...
Soru kısa ve öz "Herkes İkinci Bir Şansı Hak Eder Mi?"
"Bence etmez"
Peki ya sence?
Eğlenceli cevapları bekliyorum, şimdiden cevaplayan arkadaşa teşekkürler onlara benden her zaman ki gibi bir adet ;
👉😜Sence/Sizce Herkes İkinci Bir Şansı Hak Eder Mi👈😘(Videolu)?

Not: Bu arada videonun sonunda "Buda zaten dublaj" kelimesini bazı gerekli yerler üzerine alınır diye düşünüyorum😘✌️ Size en doğal halim ile çektim bu videoyu pandanın sabah uyumadan önce ki halini de gördünüz hadi yine iyisiniz😳😜😻

#ErotikPanda

13|2
70|15

En İyi Kız Görüşü

• Kişiye göre değişir
    Mesela eğer karşımda hoşlaştığım bey varsa 2. değil 2 milyonuncu şansı da veririm sonucunun ne olacağını düşünmeden
    Ama herkes hak etmez
    Eger karşımdaki kişi bana değer vermiyorsa ben ona 2 milyon tane şans versem bile bir şekilde eskiye çevirir o şansı

Bu arada ben seni fake sanıyordum 🙈

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• niye bu kadar egzotik konuşuyorsun hani burda bizde varız abicim biraz acı :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 69

• Ikinci bir şana vermek yaptikların yetmedi gel biraz daha tükür ağzıma demektir. Bu yuzden etmezler, etmemelile.

0|1
    0|0
  • Birinci şansı neden kaybettiğine göre değişir.
    Bazen hakeder bazen etmez.
    Aslında tamamen kalbimin bileceği iş.

İyi olduğumuz konu nedir?
    Senin videounu izleyince seçilmiş kişi falan mı olduk?😮

1|1
    0|0
    • Hahaha yok ya o manada şey etmedim :D

• Zorumdur ikizler burcuyum yükselenimde koç acımam yani bu konuda ordan bile belli 😂😂😂 @GüneşimiKaybettimm Sedef bana 133737372 kere şans vereceğini biliyorum :dd [seni etiket yapmayı seviyorum tamam mi:( ] Çabuk soğuyan bir yapım var bir şans daha vermem ama çok sevmişsem olaya göre değişebilir 😂😂

1|1
    0|0
    • İnsan sevdiklerine mecbur veriyor o şansı ama dış dünyaya karşı vermeyin o şansı hanımlar :D

• Kız hesabını kapatmış koptum ya. Kimseye asılmam ben rahat ol şekerim, ihtiyacım yok böyle bir şeye. Şu laf atma çabalarınız gülünç çalışında gelin. Tamam anladık benim fotoğrafımla soru soruyorsunuz sonra hesap açıp laf atıp kaçıyorsunuz bayağıda değerliymişim beee.

• Boş ver bir tanem

• Hak edecek insan var etmeyecek insan var, şu da var; şans verilecek hatalar var verilmeyecek hatalar var.
    Değer verdiğim insanların küçük hatalarını görmezden gelebilirim, bu her zaman böyleydi. İnsan hata yapmaya yazgılı zaten. Ama bazı hatalar var ki onların telafisi yok ve o insana verilen ikinci şans bu hataya tekrar açık kapı bırakmaktır ve aptalca olacaktır.
    Hayat bile kimseye ikinci şans vermezken bizden her konuda taviz vermemizin beklenmesi saçmalık olur.
    Bazı ölüler toprak altındadır, bazılarıysa kalpte, kan pıhtıları arasında boğuluyordur.
    Peki şu gerçek yadsınabilir mi?
    -Hangi ölü tekrar dirildi ki?

0|1
    0|0
    • Yine eig'e oynuyorsun bakıyorum :D

• İyi oynuyorsun kelimelerle :D Soru üzerine alınına :D

• Hmm alınmıyorum o zaman :D
      Oynarıss :P thanks my little panda asjjs

• Etmez ki.. Sence eder mi :) ?

0|1
    0|0
  • Katılıyorum😂

0|1
    0|0
  • İkinci şansı hakedecek insan olduğunu düşünmüyorum.
    İnsan değil mi aynı hatayı yine yapacaktır elbet. O yüzden baştan taviz vermemek lazım.

0|1
    0|0
  • Isin icinde aldatma, kandirma varsa verilen ilk sansin gelmisine ve gecmisine saydirmak bile gerekebilir.

0|1
    0|0
  • konuya , kişilere göre değişir bu. Aldatmak kastediliyorsa hayır haketmez

0|1
    0|0
  • Ben verrim ikinci şansıda , üçüde, onüçüde.. Şans vermek karşı tarafta bir heycan uyandırır sonuçta, insnalar sevindirin:) verdiğim şansların sonuçlarını değerlendirmeye almam ayrı😛

0|1
    0|0
    • Ne kadar da yüce gönüllü :P

• Herkese ikinci şansı veriyorum. Önemli olan üçüncü şans, onu kolay kolay vermedim kimseye. Kısık gözlü panda seni😄

0|1
    0|0
    • Sensin kısık gözlü panda :D

• Kanki dün seninle ilgili bu troll diye soru vardı bu konuda ne düşünüyorsunuz buyur mikrofon 🎤 😃 soru nerde bende bilmiyorum gören atsın lütfen

0|1
    0|0
    • Her şey ortada hayatım konuşacak bir şey yok, o hala pes etmeyip saçmalayanlar için videonun sonunda for'u veriyorum :D

• Niye bakışlarını bir oraya bir buraya atıyorsun? 😑
    O kişinin yaptığı hataya bağlı. İkincişans verilebilir belki ama genelde kimse haketmiyor o ikinci şansı.

0|1
    0|0
    • Dışarıdan geçen sarışın bir hatun gördüm de, doğru söylüyorsun :D

• Allah'ım ya 😂😂😂😂😂😂

• Bidaha video çekme kotusun

Etmez.

1|1
    0|0
    • Hahahahahaha neyse dur tamam gülmüyorum sakinim 1 saniye hahaha tamam tamam dur ciddiyim. Öhm öhm evet iyiyim, hımm evet etmez ikinci şansı

• Bencede etmezz😊
    Bu arada sesin baya buğulu

0|1
    0|0
  • "Herkes" diye sorduğun için hayır etmez.

0|1
    0|0
  • Konu ne olursa olsun yapan bidaha yapar, ve benim tölerans gösteremeyeceğim bir konuysa haketmez,.

0|1
    0|0
  • Hayır, etmiyor

0|1
    0|0
  • haketmez. bir kere yapan bida yapar

0|1
    0|0
  • Bence herkes ikinci şansı hak eder. Sebebi ise birinci şansı kaybeder ve pişman olur ki bence bu bile yeterli ikinci bir şansa... İlk şansını kaybetti diye neden hayata küssün ki

0|1
    0|0
    • Yine aynısını yapması yüksek tabi

• Emin olamayız buna zaten pişman olmasaydı ikinci şansı istezdi..

• konuya bağlı şimdi ufak bir yalan söyler bir şans daha veririim ama aldatır şansı bırak yakınıma gelemez :D

0|1
    0|0
  • Etmez pandikcik 😏

0|1
    0|0
  • eder

0|1
    0|0
  • beni kaybetmeyi göze almışsa eğer zaten daha ikinci bir şansı neden istesinki? Bence çok saçma aldatıyosan sevmiyosundur zaten ne şansı?

0|1
    0|0
  • yine hastamısın dicem yok diceksin 😂 neyse bence herkes haketmez ama ben hakederim 😂

0|1
    0|0
  • Kişiye ve duruma göre değişir bence ,, hakedenler var,,

0|1
    0|0
  • Çoğu kişi hakkeder

0|1
    0|0
  • Bencede hakketmez erotik boy seni 😏ahhshsh😄

0|1
    0|0
  • Etmeli

0|1
    0|0
  • Herkes etmez
    Hiç kimse etmez.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    39

Erkekler Ne Diyor 14

• videolu soru tarz olmus oncelıkle belırteyım ... bence yaptıgı hataya baglı kardo ... atıyorum aldatma , gurur kırma falan yoksa ısın ıcınde dusunulebılır... hepımız hata yapabılırız ... ama neolursa olsun eskısı gıbı olmuyor yapamıyorsun... bende elımı bır defa bıraktımı bırı soguyorum

0|1
    0|0
    • Sağolasın dostum..
      Bir kere hata yaptığı zaman affettiğinde genelde bundan cesaret alıp tekrar yapabilirler,2. şansı vermek biraz gereksiz gibi

• Herkes etmez.

0|1
    0|0
  • Benim görüşüm etmez bir kere Afedersen birdaha yapar tekrar Afedersin diye biraz karışık oldu galiba umarım demek istediğimi anlamışsınızdır.

0|1
    0|0
  • aynı şans video çekmen içinde geçerliyse kardeşim. kasmadan çek 😄

0|1
    0|0
    • Valla dostum ben değil siz kasıyorsunuz sakin olun hırsa gerek yok 😁

• bu cevaptan bunu mu anladin güzel kardeşim 😄

• Hayır.

0|1
    0|0
  • yaptığı hataya bağlıdır biraz...

0|1
    0|0
  • yerine ve konusuna göre 2. 3. hatta 4. şans hakedilir.

Mesela evlilik bir hatadan dolayı bitmiyor bir çok hata bitiriyor

0|1
    0|0
  • saçını niye kestin böyle yakışmıyor ayrıca video çekerken takım elbise giy çok yakışıyor

0|1
    0|0
  • hayr

0|1
    0|0
  • Haketmez

0|1
    0|0
  • konuya duruma bağlı

0|1
    0|0
  • Suçu çok büyük değilse hakeder

0|1
    0|0
  • sen 2. şansını doldurmuşsun fazla video çekme yanlış anlarlar.

0|1
    0|0
    • fazla kasılıyorsun dostum rahat bırak kendini seni bizim defile'ye seyirci bile almazlar.

• Bu kadar kıskanma la uslu bir çocuk olursan arada görüşlerine selam veririm :D

• Nasilda kiskanmis ahahhshshsh

• Hahaha 😂 video iyiymis aga

0|1
    0|0
Yükleniyor...