Akrep Erkekleri bir Gelir Misiniz Paşam?

Hocam ilişkiden beklentileriniz neler ciddi evlilik olayından söz ediyorum evlenilecek kız nasıl olmalı size göre? Bir de ruh halinizi anlamak mümkün olmuyor dengesiz misiniz? Kuralcı mısınız? Hata yaptığınızda kabullenir misiniz? Kendi doğrularınızla hareket etmeyi seviyorsunuz başkalarının doğrularını neden kabullenmiyorsunuz inatçı mısınız? Kıskanç mısınız? Hadi dökülün önemli benim için. Tesekkür ederim simdiden.

Güncellemeler:
Son sorum yaşıyor musunuz?

0|1
2|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Akrep burcu erkeği inatçı agresif inişli çıkışlı olur ama hiç ummadığın zamanlarda aşırı duygusal olabilir dediğin gibi dengesiziz evet

1|0
    0|0
  • Dengesizlik nadir evliliğe gelince kimseyi yarı yolda bırakmayız kiskanciz kural koyarız kural bozulursa kafamızda mahkemeye çıkarırız genelde kimse beraat etmez

0|0
    0|0
    • :) Açıklaman çok güzel. sağol. vazmıgeçmeliyim bu sevdadan onuda söyle.

• Varsa helal olsun

• İşin zor hiç bulaşma koşarak uzaklaş bence

0|0
    0|0
  • Öncelikle senin burcun ne?
    Sonralıkla, benim burcum akrep değil 🙆🏻. Fakat akraba akrepler var. Şimdi şöyle anlatayım, ben o elemana kız bulmaya yanaşmam. Çok azgın, kendi kuralları oluyo ilişkide baskın olmak istiyor vs yani yaşanmış bitmiş ilişkisini biliyorum güzelim. Sonra bişey dersin yapmaz kendi işini yapmaya çalışır, iş götü yoktur bir işi bitiremez. İteklemen lazım onda da uu bir ton laf işitirsin...

Öte yandan bir arkadaşım var o da akrep. Uzun süre boyunca (4yıl) sevgilisi olmadı ki önceki zamanlarında da ciddi değildi. Şuanda çocuk sevgilisi ike pıtırcık ya pıtırcık. Demek istediğim kişiliğine etrafına ve sana bağlı. Ama kova veya başak gibi çok azgın burçlardan değilsen balık ve akrep gibi burçlardan uzak dur. Herr gün isteyecektir 🙆🏻

0|0
    0|0
    • :) Burcum koç ve tanıdıgım akrepte böyle bir kişilik değil yani cinsellik konusunda. tam zıttı istemeyen taraf :)

• İstemeyen tarafa cevabım : 😄 . İster o. Evli değilsiniz diye dokunmuyordur.

• mantıklı olabilir.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayir

1|1
    0|0
Yükleniyor...