Kartimi kestirmem lazim?

Iphone 4 kullaniyordum simdi iphone 6s'e gectim. Kartim sigmadigi icin kestirmem lazim. Kestirdigimde kartimin ölmesinden korkuyorum. Sizce yeni kart mi alayim yoksa kestirdigimde sorun olmaz mi?

0|1
10|15

En İyi Erkek Görüşü

• 4.5 uyumlu değilse kart yenisini iste ya da para vermek istemiyorsan hattı ya da ya da o kadar para verdin karta da para ver ölecen mi :D

0|0
    0|0
    • Yok o yüzden degil ben yillardir bu numarayi kullaniyorum o yüzden degismek istemiyorum :(

• Haa tamam sagol :)

• Rica ederümm :))

En İyi Kız Görüşü

• Kestirince sorun olmaz yahu. Kuzenimin okul müdür bıcakça kesmeye çalışmış onun ki bozulmuş o ayrı 😂😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Ben kendim kestim makasla oldu çipde kestim çalıştı
    Ne kadar fakirim sen düşün kdkdkslslal

#inciheryerde

0|0
    0|0
  • Heryerde keserler

0|0
    0|0
  • Önce kestirdim iphone kullandım sonra samsung alınca büyüttürdüm geri iphone a döndüm hala taş gibi çalışıyor

0|0
    0|0
    • Neden geri iphone a döndün?

• Nasıl bir yerden aldığını bilmiyorum fakat çoğu çalışan satıştan prim aldığı için o an satmak istediği telefonun primi daha fazla olabilir bu yüzden diretmiştir. Kimsenin lafına bakmayacaksın o yüzden iyi yapmışsın iphone alarak hayırlı olsun.

• Cok tesekkür ederim:)

• ucundan azıcık bir şey olmaz :)

0|0
    0|0
  • 4.5g ye uygun değilse zim zaten değişir ayrıca artık microsim boyutları ayni4 microsim kullanmıyorsa o ayri

0|0
    0|0
  • Sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Hayırlı olsun kanka telefonun hehehe

0|0
    0|0
  • sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • Git bir telefoncuya yapsın
    herkes yapıyor.

0|0
    0|0
  • Ay kestirsen kart olmezki
    Olsede yenisini alabiliyosum

0|0
    0|0
  • Kestir ya bişey olmaz olursa değiştirirsin 5 dk iş

0|0
    0|0
  • Keserken düzgün olmazsa manyetik alan cihaza zarar verebilir 3 kuruşluk kart için cihazından olursun git 4.5 G uyumlu hazır kartını al tak

0|0
    0|0
  • yeni kart al cimriliği bırak

0|0
    0|0
    • Yillardir kullandigim numarayi degismek istemiyorum..

• sinirliyim de sana değil.. tekrar pardon :)

• Sorun degil 😄

• Kartın ölmesimi bir yaşıma daha girdim :D hiç bişey olmaz kestir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kestir sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • Cipli kısım hariç bir işe yaramıyor eski kartımı ben de kestirmistim sorun olmamıştı.

0|0
    0|0
    • Bir arkadasimda cipli kismi da gidebilir demislerdi ve gitti 😔

• Makinaları var onun zımba günü düzgün koyarlarsa kesmeden önce sorun olacağını sanmıyorum... ama çok kafana takikiyorsa yeni kart al. Yeni kartlar zaten iç içe geçmiş şekilde boya sahip istediğin telefonda kullanabiliyorsunuz

• Kestitebilirsin hic bisy olmuyor

0|0
    0|0
  • 15 tl ye yeni çıkarıyolar deliiii :D kestir ölürse yenisini çıkartırsın :D :d ölmek ne ya :D

0|0
    0|0
  • Sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Olmaz merak etme bende kestirdim ama işini iyi bilen birine yaptır

0|0
    0|0
  • Guzel kesebilirse sorun olmaz hem dene kestir yuzde 95 calisir calismassa nano simkart cikarttirirsn

0|0
    0|0
  • Sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Bende bir sorun olmadı

0|0
    0|0
Yükleniyor...