Bu arap düşmanlığı nedir, atatürkçü olmak ona tapmak anlamına mı geliyor sizce?

atatürkü seviyorum ona değer veriyorum yaptıklarını biliyorum ama araplara laf atıp atatürkü övdüler mi çıldırıyorum. benim peryagmberim de arap soyundan geliyor. adam bu cümleyi kullanırken d-ne kadar günaha girdiğinin farkında değil. türklük diyo turan diyo bana. ya diyorum ahiret inancın yok mu senin. orda türk olmak bizi kurtarmayacak. ben de türklüğümle gurur duyuyorum ama diğer ırklardan üstün görmüyorum kendimi. sonuçta aciz bir kuluz. geldik geri gitcez.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Insan kendi irkini secemez. Bunda ovunulecek veya yerecek bir durum yok. Herkesin kendi fikri araplardan nefrette edebilir. Kürtlerden , alevilerden veya bosver bunlari zencilerden nefret edilirken sesini cikarmayip araplara edilince mi sesini cikariyorsun? Onemli soru burda bu. Eger sadece arap sempatizanligi yapiyorsan bende sonuna kadar sovme hakkini kendimde goruurum.

1|0
    0|0
    • ırkçılık yapmayalım diyorum. kurtuluş savaşında arapların sırtımızdan vurması nedeniyle çıkartılan bir lafın ucunun nerelere dokunduğunu görmek lazım diyorum. dikkat ettiysen aciz bir kuluz geldik gitcez dedim. rabbim bu dünyayı peygamber efendimizin yüzü suyu hürmetine yaratmı diye inanırız ve peygamber efendimiz de arap soyundan geliyor. kime hakaret ettiğini bilmiyor insanlar.

• bu mu yani cevabın bravo.

• Istediginden nefret eder. Burda arap sempatizanligi yapmanin alemi yok. Banane arapmis, rusmus bilmem neymis

En İyi Erkek Görüşü

• Şu anki araplara bir bak bence hepsi soysuz bencil insanlar ve bana göre müslümanlıkla alakaları yok arapları hiç mi hiç sevmem. Bizim milletimizide ben anlamıyorum elin 3 5 arabı ölür yas ilan ederler ağlarlar zırlarlar o kadar şehit veriyoruz umursamazlar

0|0
    0|0
    • kim umursamıyor şehitleri. bir parti müslüman birliğini sağlamaya çalışıyor diye bunları söylemeniz haketmiyorlar bence. hristiyan birliği sayesinde avrupa bu dünyada ne kadar imtiyaz sahibi oldu ama biz halen kendi dinimize bile düşmanız. bırakın artık bu batı sempatizanlığın. biz müslümanız.

• Bak ben partiden siyasetten bahsetmedim. Söylediğim 3 5 araba ağlayan bazı şahısların şehitlerimi umursamamasını söylüyorum.

Kızlar Ne Diyor 2

• Atatürkçü olmak ona tapmak değildir. Atatürk'ün yolunda ilerlemektir. Onun gibi ilerigörşlü, Zeki, vatansever olmaktır. Onun gibi düşünmektir. Bende Atatürkçüyüm
    Ama Arap düşmanı değilim. Nede olsa onlarda insan bizde insanız.

0|0
    0|0
  • Arap düşmanı falan değilim ama Türklüğü Araplıkla bağdaştıran bazı salaklara tepkimi veriyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...