Siz de kendi yediği haltlara bakmadan, sizi yargılayan insanlardan sıkıldınız mı?

Bana bildiğiniz öğyk geldi yani. İnsan biraz aynaya bakar. Ben neyim ki karşımdaki ne olsun der. Ne kadar kolay başkasını küçümsemek, yargılamak

3|1
12|14

En İyi Erkek Görüşü

• Sitede kendi pisligini benle ortmeye calisan cok kiz yedigi haltlari hakli cikarmak icin artik pp resmime bakip saoik demeye basladi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet. Erkeklerin sevgili olduğu her kızla yiyişip , dokunulmamış kız araması komiğime gidiyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• İnsanlar hep yargilar hep konusur hep soylerler hic durmazlar on yargiyi cok severler simdi koca. bir kamyon icinde yukk dolu tasmis yuk artik kasasindan bir gun yolda giderken hafif tumsege gelir adam hafif ce frene basar ve agirlikdan dolayi kamyon yan yatar kaza. olur ordaki koyluler hemen toplanilar sonra baslarlar iste ben gordum cok hizli geliyordu adam frene cok sert basti der kimisi kimiside ya bende gordum adam drift atmaya calisiyordu kimisde der adam uyuyordu yani insanlar hep soyluyorlar onemli olan sen. seni bileceksin sen seni sen bilmessen kim neylesin seni bazen gozlerinin kenarlarina ellerini koyup karsiyi gorebilmek lazim

0|0
    0|0
  • Beni yargilayin

Hatalarimi söyleyin

0|0
    0|0
  • Bu ülke ön yargılarla dolu

0|0
    0|0
    • Malesef öyle. Kimsenin kimseye tahammülü yok. Herkes empati yoksunu

• Bende her haltı yerim ama benim yediğim haltı birisi yediğinde eleştiririm. niye böyleyim bilmiyorum vede dediklerindede çok haklısın :D

0|0
    0|0
    • İşte o herkesin gıcık olduğu tip :) yalnız valla cesaretini takdir ediyorum şu an sen dibine kadar eleştir kardeşim yakışır :)

• Öyle napıcaz :) ölümlü dünya 😂😂

• Cok var oyle

0|0
    0|0
  • Çok sıkıldım boğazlarına yapışasım geliyor...

0|0
    0|0
    • Bir şey işlerine gelmiyorsa insanların o Zaman bir gör herkes be kadar çirkin. Vallah yıldım böylelerinden

• Ya takma takma nereye kadar

• Onlar hayatından yok olana kadar...

• şuana kadar beni yargılayan kişi olmadı çünkü hep kedilerini yargıladılar.

0|0
    0|0
  • paramı faize yatrımam diyen muhafazakar jigolo misali :D

#İnsanBuSinusoidalEğriMisali

1|0
    0|0
  • Boşver takma kimin ne dedigini sen kendini bildikten sonra

0|0
    0|0
    • Orası öyle de insanın sinirine dokunuyor yine de

• sıkıldım

0|0
    0|0
  • yok s*klmeiyorum çünkü

0|0
    0|0
  • Ay hemde nasıl
    Gayım çooook yargiliyolar

0|0
    0|0
  • hemde çoook

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Evet çok sıkıldım beni sinirlendiriyorlar

1|0
    0|0
  • oo cok haklisinn.. kendi yaptiklarina bakmadan yargilayanlar sanki biliyoz yaptiklarinizi :D

0|0
    0|0
  • O an ustune bikini giyen bir arkadaşım mayoma cok acik demisti.. o hesap.

0|0
    0|0
  • Benim hakkımda düşünce beyan etme lüksü olmadığı halde ağzı torba olmadığı için engelleyemediğim insan müsfettelerine karşı kör ve sağırım...

0|0
    0|0
  • yargılamak degıl ama bır seylerı anlatıyorsun anlamamya devam ede ınsanlar sadece canımı sıkan anla demekkı sana hayrı olmayan bırsey kı akıl vıyor yargılama olarak neden algılıyosun?

0|0
    0|0
  • Etraftaki herkes bu tarz insanlarla dolu. Ben artik bagisiklim kazandim.

0|0
    0|0
  • aynen çok sıkıyolar...

0|0
    0|0
  • Ahaha bir de kendi yedigi haltin gorulmedigini zanneder bunlar!! Isine baksin herkes

0|0
    0|0
  • Nefret ediyorum o insanlardan.
    Gebermeleri dileğiyle.

0|0
    0|0
    • Ahaha sesli güldüm 😂😂

• Evet gecen ing sinavinda kopya çeken bir arkadas vardi o gun okula gitmemistim. Sinavada girmedim dogal olarak. Daha sonra sinav kagidi elime gecti fotosunu cekmistim o gecen ing sinavinda kopya ceken arkadas gitmis beni hocaya sikayet etmis bende tabi durur muyum sıkıştırdım köşeye sen cok iyi bir haltmisin ki beni hocaya soyluyosun dedim sen zaten kopya cekmis biri olarak beni sikayet etmeye hakkin yok dedim bayagi agzina ettim yani hicbisey diyemedi boylelerine bu dille konuscaksin (not:yaptigim yanlis oldugunu biliyorum dedigim gibi hic kopya cekmemis bir kiz sikayet etseydi hakli der susardim ama bu sekil olmaz) (ikinci not:sinavdan 90 aldim) ahhdhdhfhdjfjfjc tamam gittim

0|0
    0|0
  • Bana biri yaptığında iki misli canını yakıyorum sözlerimle
    Herkes haddini bileceeeek

0|0
    0|0
Yükleniyor...