Evlilikten beklentileriniz neler?

Evlilikten ve eşinizden beklentileriniz nedir?

Evli olanlar ve evlenecek olanlar değerli yorumlarınızı bekliyorum.

2|1
26|16

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 25

• Evliyim ve anladım ki ne kadar beklersen o kadar üzülürsün o yüzden bir şey beklemiyorum artık. İnsan daha da mutlu oluyor. Eve mesela yeşil soğan getirince çiçekmiş gibi vazoya koyuyorum. Sesli gaz çıkarınca bende seni diyorum... Çok mutluyum... valla 😑

0|5
    0|0
  • SEN sensin, BEN benim ama birlikte BİZİZ mantığı olursa olursa evlilikte, eşler yeri geldiğinde birbirinin yanında, yeri geldiğinde (erkek için özellikle önde durmayı bilirse), SAYGI ve SEVGİ olursa evlilikte herkes mutlu olur.

1|0
    0|0
  • Ne kadar az beklenti, o kadar az hayalkırıklığı diyorum.
    Hiçbir beklentim yok şu an, evlilikten.
    Çünkü hepsi hava olup uçuyor.
    Lakin, ne istersin diye sorulacak olsa.
    Mümkünse hiç evlenmemiş olmayı isterdim.

1|2
    0|0
    • canın yanmış... ve yanmaya devam ediyor...

• Doğru kişi diye biri yoktur, zamanında doğrudur.
      Seni kendine ait hissettiği zaman yanlış olur.
      Ama iyi dileklerin için teşekkür ederim.

• Rica ederim. Düşüncelerine saygı duyuyorum.

• İlk başta sevgi ve saygı, sonra güvende çok önemli, o bana güvensin bende ona, güveni sarsacak durumlardan uzak durulmalı. Yardımlaşma da olmalı evlilikte, yeri geldiğinde o bana yardım etmeli yeri geldiğinde ben ona. Yani karakterlerimiz ayrı olsa bile birbirimizi tamamlamalıyız.

0|0
    0|0
  • Hoşgörü, sadakat, saygi.

1|0
    0|0
  • Evlilikten bir beklentim yok benim ya. Gayet gereksiz bir şey evlilik. Evlenince ne olacak sanki resmiyette bir farklılık olacak onun dışında aynı evde olucaksınız herifin suratını 24 saat görücem. Sıkar biraz

0|0
    0|0
    • Evlilikten zevk almayı bildikten sonra neden eşini görmek sıksın?

• Hayatımızı paylaşmak, hayatın yükünü birlikte hafifletebilmek, ne olursa olsun her zaman birbirimize güvenebileceğimiz, destek olabileceğimiz biri tarafından karşılıklı sahiplenmek.

0|0
    0|0
  • Huzur, saygı, güven. Sonra çok sevsin. Sevgisi aşkı her şeye yeter. Ses yükseltse bile hemen o an gözümden üzüldüğümü kırıldığımı anlayıp sarılsın. Kıyamasın. Adam gibi adam, çocuklarıma örnek bir baba olsun. Cumaya da gitsin olmuşken😄

0|0
    0|0
  • Tek bir kaba söz bile duymak istemiyorum.
    "Daha çok beklersin" gibi bir cümle bile beni üzmeye yeter. Saygılı sevgili çocuklu huzurlu bir yuva istiyorum.

0|0
    0|0
  • Hiç bir sey beklemiyorum çünkü evlenmiycem kedi besliycem😺😺

1|1
    0|0
  • Evlilikten beklentim yok adam olsun yeter

0|1
    0|0
  • Beni tanıdıkça daha çok sevecek duygusal ruhsal ve zihinsel olarak beni besleyecek, önce yakın bir dost sonra da hayat arkadaşı olacak biri... Bulana kadar evlenmeyi düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Ebedi bir dost, yâr...

0|0
    0|0
  • Huzur

0|0
    0|0
  • İlgi para mühendis mutluluk

0|0
    0|0
  • Evlenmeyi hiç bir zaman düşünmediğim için beklentim de yok

0|0
    0|0
  • Çocuk :D

0|0
    0|0
    • Çocuk olsun geriye kalan herşey önemsiz mi diyorsun?

• Hayır tabi ki ama bir aileyi aile yapanda çocuktur :) Düşünsene tatlı bişe sürüne sürüne yerde geziyor :D Allam ya çok tatlı :)

• Evet gördüm üzerime geliyor bak annesi 😊

• Mutlu aile tablosu

0|0
    0|0
  • Öncelikle sadakat ve saygı.

1|0
    0|0
  • Saygı güven sadakat

0|0
    0|0
  • Adam gibi adam koruyup kollıcak

0|0
    0|0
  • Aldatılmamak, aşırı ilgi, tartışmada bile üslubunu bozmayacak kadar kibar olmalı özetle sadakat saygı ve güven bekliyorum. Sırtını rahat rahat yaslayabilmeliyim seninkiler neler?

0|1
    0|0
    • Düşüncelerini destekliyorum. Sadık bir eş benim için bahşedilmiş en güzel hediyedir.

• İnsanlar zaten neden böyle ki ayrıl ondan sonra ne halt yiyosan ye

• İçinden geliyorsa yapar engel olamazsın. Artık aldatmanın bayanı erkeği yok. Sadık olmalı böylelikle ona güvenim sonsuz olur. Saygılı olmalı saygının olduğu yerde sevgide olur. Sahiplenmeli böylelikle kime ait olduğumu bilirim.

• düzenli seks hayatı, hayat yoldaşlığı, samimiyet, eğlence

0|2
    0|0
    • Düzenli seks hayatı olmazsa olmazlardan. Yatak odasında oluşacak her sorun evliliğin diğer kısımlarınada yansır.

• Evliilk burda yazdıklarınız gibi değil malesef üzülerek soyluyorum

0|1
    0|0
    • Birazı öyle birazı değil. Burada olanı değil olmasını istediklerimizi söylüyoruz.

• Hep sevsin hep sevsin. Başka bir şey istemem.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Ask huzur mutluluk sadakat saygı sevgi cocuk :)

0|0
    0|0
  • Huzurlu bir yuva. Eşim çocuklarımınla mutlu bir aile tablosu oluşturmak. Sadece sözde değil gerçektede böyle olacak, olmalı. Sevgi saygı sadakat olmalı

0|0
    0|0
  • evlilik kavraminin ici git gide bosaliyor. 20 yil sonrasini falan dusunemiyorum. son sansli nesiliz belkide. fazla beklentiye girmemek en akillica davranis olur.
    evlenmemek; daha akillica bir davranis olur.

0|0
    0|0
  • At.
    .
    .

0|0
    0|0
    • Çiftlik mi kuracaksın

• Şuhalde at en mantıklı beklenti olmuyor mu:)))
      Yorumlara bakarsan maşallah herkes kusursuz eş adayı hepsi hacı soyundan mübarek:)))
      Hep laf ama icraat sıfır

• Duzen

0|0
    0|0
  • Huzur sadakat saygı mutluluk sevgi ilgi 😍

0|0
    0|0
  • seks :D

0|0
    0|0
  • Sevgi , saygı , dayanışma , cinsellik 😂

0|0
    0|0
  • Karinin itaati ve cocuk

0|0
    0|0
  • evlilik bklentım yok. d

0|0
    0|0
  • Evlenmeyi düşünmüyorum

0|0
    0|0
    • O da güzel bu işler kısmet evlenmeyeceğim diyen arkadaşlarımın hepsi evlendi.

• Yorgunum hayattan insanlardan bu işler zor allah iyilerle karşılaştırsın herkezi

• Bu konularda yorgun olmanın ne demek olduğunu iyi bilirim. Göründüğü ve söylenildiği kadar kolay değil gönül ve evlilik işi.

• Evlilik sadakatlik ister.

0|0
    0|0
  • Çok klişe bir soru. İnsanlar genelde evhayatının disipline olması için evlenir.

0|0
    0|0
  • Mutluluk ve huzur.

0|0
    0|0
  • önce seks sonra diğerleri sırayla gelir.

0|0
    0|0
    • Seks zaten ilk geceden başlar önemli olan sonrası değil mi?

• evlilikte herşey bütündür. İyi seks yapabilirsiniz fakat hanımın yemek yapmıyor evlilkik yürürmü. ya da adam çalışmıyor eve ekmek getirmiyor, ne kadar evlilik yürür.

• Tamam ben de bunları kastettim zaten önemli olan sonrası değil mi diye.

Yükleniyor...