Kapat

Eşiniz sizden küçük olsa bu durumda ne düşünürdünüz?

Eşimden 15 yaş küçüğüm, birde minyon bir tipim var daha da küçük duruyorum. Bakımlıyım da. Eşim sizce bu durumdan mutlu mudur?

Güncellemeler:
pardon yanlis yazmisim 12 yas far

0|1
14|70

En İyi Erkek Görüşü

• Eşine sormuyolarmı bu kızın mı diye..

1|1
    0|0
    • sormaa kac defa basimiza geldi. Kizin mi diye

• kesinlikle hicde sallamiyorum acikcasi. kimse kusura bakmasin. kadinlar birgunden digerine gidip hamur islerini gotururken ben 50 kiloyla squat yapip, surekli protein yiyorum. birzahment az yiyip spor yapsinlar :D

• uhhuuuuu oda iyiydi pravooo matmazell katılıyorum valla.. mesaj atsana bana sana zahmet..

En İyi Kız Görüşü

• Ya sen cocuksun ya da o dayi 😁
    Sen mutluysan o pek ala mutludur bebek 🙄

1|0
    0|0
    • evet beni rahatsiz etmiyor hic. Olgun adam her zaman akli basinda oluyor

• aynen olgun olmak ayrıcalıktır her konuda mantıklı anlayışlı işi bilendir çocuklar gibi sadece tek noktaya odaklanmaz))

• @sexierkek63 ha olabilir tabi. 😁

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 69

• kisiler mutlu huzurluysa yaşın çok önemı yok 15 yaş bence çok sorun degıl kadınların yaşlanma hızı daha hızlı oluyor 10 yıl sonra b fark cok rahat kapanır. benım lısede bır arkadasım vardı okulun en guzel kızı sayılabılırdın sarısın yesıl gozlu falan neyse . kız bır ozel okul sahibıyle evlendı ozaman adam bundan yanılmıyorsam 20 yaş falan buyuktu çok kısi aa subyancıylamı evlendın şudur budur bır suru seyler. ben kızı lıseden berı görmedım gecen facebooktan dıger arkadaşların kanalıyla eklemıs ama ben kızı tanıyamadım kım oldgunu cunkı kızın bugunkı halını gördunce şok oldum dedım bu kız o kız olabılır ya o 20 yaş buyuk denılen adam yemınle bundan daha dırı ve genc duruyordu daha dogrusu adamda cok degısıklık yoktu ama kız cok hızlı defortme olmus. o yuzden fızıge cok takma benım kız arkadaşlarım benden kucuktu ama benı tercıhım degıldı kendılerı tercıh ettı ya da otamdan öyle gelıstı. ama hıcıbırnle tek sorun yaşamadık mutluysan kıseyı takma. aynı yaşıttakı kişilerınde mutlu oldugnu söyleyemeyız ancak şöyle bır sey var ufak yerdeysenız çok yaş farkı bellı oluyorsa kocan rahat olamayabılır yanı sarılamaz öpemez elını tutamaz gbı belkı

0|0
    0|0
    • Cok guzel anlatmissiniz. Aslinda bu anlattilkariniz ne yazikki Turk kadinlarinda cok slk gorulen birsey. Cocuk filan yaptikdan sonra kendilerine hic bakmiyorlar, cok saliyorlar. Nasil olsa evliyiz psikolojisi cok kotu. Kenidlerini artik anne kadin olarak gormuyorlar. Ben 28 yasindayim simdi, esim 40. Iki cocugumuz var. Ama ben inanilmaz bir sekilde kendime bakiyorum, yani agirlik idmanlari yapiyorum yillardir, kendime cok guzel bakiyorum. Esim de tam tersi, kendini asiri saldi. Yani ben sunu farkettim, agirlik idmanlari yaptikca vucudum slkllasiyor. daha da genc gozukmeye basliyorum. Esim de kendini cok saldikca daha da buyuk gostermeye basladi. Benim icin gercekten sorun degil, ama boyle mesela saclarini boyamaya basladi, elimi tutma disarda diyor :( yemege cikinca insanlar simdi gencecik kizi almislar diyecekler filan diyor, yani o kendini sanki kotu hissediyor. O yuzden aslinda bu soruyu sordum.

• Ya aslinda sorun da degil babalarina benzemeleri daha iyi cunku benim huylarim zaten cok kotu :d COCUKLar duzgun olsunlar

• cocukların gelısımınde anne daha etkılı oldugundan senden ögrenceklerı çok sey var ;) oğlak herzaamn ıyıdır candır

• Mutludur tabi diri ve güzelsin yaşlandığında bile sen genç olacksın cenentten bir köşe gibi yatakda her sana döndüğünde mutlu olur ben öyle olurdum :)

1|0
    0|0
  • çok çok olmalı

1|0
    0|0
  • cok normal ideal sayilir erkekler genelde kucuk alir ilerde kendisine baksin diye cok sayida cevremde akrabalarimda ornek var 10.10.12.15 yas fark olan hepside super ve memnun

1|0
    0|0
  • Mutludur da sen bir kaç yıla mutsuz olacaksın, ya ayrılacaksın ya da boynuzluyacaksın.. Neyse

3|1
    0|0
    • 10 yillik evliyiz, ve hala birinci yilimizda gibiyiz. Bence komplo teorilerin bizde ise yaramaz :D

• çok mutludur

1|0
    0|0
  • Yatakta sana çığlık attırıyor olmalı

1|0
    0|0
  • şahsen ben mutlu olmazdım ;)

1|0
    0|0
  • Memnundur kesinlikle

1|0
    0|0
  • oldukça ki eşinde genç duruyodurr

1|0
    0|0
  • ben mutlu olurdum. kendimi de dikkat ederdim

1|0
    0|0
  • Benimki de 12 yaş küçüktü

1|0
    0|0
    • ee simdi?

• Ayrıldık boşandık küstük bitti tükendi ben artık dul bir erkeğim

• Ne diyim saglik olsun.

• Mutludur yahu.
    Şu bşr gerçektir, kadınlar daha hızlı yaşlanır. Erkek bakımlı ve sağlığına düşkün biriyse sorun bile yaşamazsınız her anlamda.

0|0
    0|0
  • eğer güveniyorsa mutludur.

0|0
    0|0
  • sıkıntı yok bak keyfine :)

1|0
    0|0
  • Evlendiyseniz umursamiyorduk demekki :) bisey mi oldu da böyle dusunuyosun?

1|0
    0|0
  • Güncellemeden sonra sorunun troll olduğuna karar verdim..
    Daha yaş farkını bilmiyorsun, bu kadar alakasız olduğun bir adama vereceğin mutlulukta yataktan öteye geçmez bence.

0|0
    0|0
  • Cocuk varsa siz e$inizi daha cabuk gecersin, Görüntü yasliligina. :)

Ayrica kaba yorumlara aldirmayiniz.

0|0
    0|0
  • Simdi bisey olmayabilir ama ilerleyen yillarda olacak gibi, krndimi koyuyorda sizin yerinize en fazla 8 yasa kadar bende..

0|0
    0|0
  • Şimdilik mutludur ama eşin fiziksel olarak senden daha yaşlı görünmeye başladıkça ve cinsel performansı iyice düşüp sana yetmemeye tatmin edememeye başlayınca aranızda feci derecede huzursuzluklar başlar

0|0
    0|0
    • aramizda hic cinsel sorun olmadi, esim de aktif. yani kac yillik evliyiz, hala ilkgunki gibi bir seks hayatimiz var

• butun rol benim :D yoksa erkekler bildigin odunlar :D fantezi ozurlu. cinsel hayatimizi aktif tutan benim bu bir gercek yani. ama esimde herseye ayak uydurur o da superdir/

• Bütün erkekleri aynı kefeye koyma benim gerçekleştirdiğim fantazilerim senin hayal gücünü zorlar

• Fazlasıyla

1|0
    0|0
  • benim dedem cici anneannemden 30 yaş büyük
    cici anne annem şimdilerde kalp hastası dedem sürekli başında ağlıyor
    elinden bişey gelmiyor çünkü ikinci kez eş acısı çekiyor adam cağız

0|0
    0|0
  • İki tarafa da aklını başka şeylere vermezse sorun çıkacağını zannetmiyorum. Akıl yaşı yani anlaşmak çok önemli. Bunu buraya sorman ilginç.

0|0
    0|0
  • Esin mutludur tabi eskimeyen kadın bulmus da sen mutlusumusun morugun yanında :D

0|0
    0|0
  • Umursamiyordur

0|0
    0|0
  • bence aşırı bir mutluluk yaşıyordur eşin bu durumdan hem 12 yaş küçük hem minyon hemde bakımlı karısı var çok mutludur mutlu değilsede zaten onda sorun vardır

0|0
    0|0
  • e bu durumdan memnun ki seninle evlenmiş!

0|0
    0|0
  • 5-6 yaşa kadar sıkıntı yokta senin fazla. kocan orta yaşı tamamladığında sen daha genç bir kadın olacaksın. Yani anlamışsındır. O kadar yaş farkı ilerde bazı sıkıntılar doğurabilir.

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • gururludur..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    39
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 13

• senin yaşını ve seni görerek aldığına göre mutludur.. bazı erkekler minyon tipi beyenirler.. hem sen mutlu olup olmadığını bilemedinmi? kuşkunmu var?

1|0
    0|0
  • Pedofilinin tekiyle evlisin yani

0|1
    0|0
  • Bence mutludur:) belki biraz kiskanclik vardir ama o da tat katar bu duruma.. bence keyfini cikarmalisiniz durumun😊

1|0
    0|0
    • evet biraz oluyor hissediyorum. Yani yemege filan cikinca bilirisin kadinlari cok susleniyoruz. hani ne gerek vardi bu kadar makyaja filan der :D

• Bu arada bir tavsiye daha, siz bu kadar sporla ugrasirken onada sevdirebilirsiniz belki :) onunda kilo vermesine yardimci olup, onuda diyete zorlayip kendini daha ii hissettirebilirsiniz. belki yas mevzusu biraz daha azalir😉

• COK UGRASIYORUM. ama yok gelmiyor. Yani kavga ede ede goturuyorum, mutsuz isteksiz bir insanla spor yapilmiyor.

• Küçükle evlenmem ben

0|0
    0|0
  • 12 yaş biraz fazla gibi ama cok da bir uçurum yok... bende eşimden küçüğüm ama sadece 3 yaş... bence eşin durumdan mutludur

0|0
    0|0
  • Biraz yaşlanıp çökmekteye başladığında büyük sorunlar çıkacaktır

0|0
    0|0
  • esin mutlu olabilir ama sonradan sen sıkıntı çekersin

0|0
    0|0
  • 15 yas cok bence..

0|0
    0|0
  • Bence mutludur

0|0
    0|0
  • Yok artik 15 yas ne

0|0
    0|0
  • 12 yas mı bılemedım sımdı ya mutluysan bızı alakadar etmez

1|0
    0|0
  • Mutludur tabii ki

0|0
    0|0
  • Bende olgun erkek seviyorum ama yaş ilerdikçe sonsuza kadar bırakma korkusu var bnde

0|0
    0|0
Yükleniyor...