Ozel Sağlik meslegemi gitsin anadoluyami?

Kardesim 9. Sinifa gidiyor anadolu lisesine.
Sizce ozel sagligami gondersem ama yeni kanun gelmis 4 yillik uni okumaz ise hemsire vb olamiyormus yardimcisi oluyomus sizce gitsinmi sagliga. 4 yillik kazanamazmi. Anadolu lisesine giderse bosta jalir diye korkiyorum en azinsan burda kazanamsa bile meslegi olcak kotude olsa. Sizce?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sen mi karar veriyorsun onun hayatına sordum mu o ne olmak istiyor

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Anadolu

0|0
    0|0
    • Dersleri pek iyi degil

• Dersleri pek iyi degil derken kizimin derslerinden bahsetmistim. Benim dusuncem su ki sagliga gitsin hemsire yard okusun sonra simava girsin 4 yilligi kazansjn hemsire olsun ha hemsire olmassa bile hemsire yardimcisi olur meslegi var. Ki doktor tanidiklarimizda var doçent olsun prof olsun taninmis doktorlar akrabalarimis onlar yardim eder
      Sence iyi dusunmiyomuyim

• Evet olabilir o zaman

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben anadolu sağlık meslek kazandım da gitmedim o kadar pişmanım ki asfjl sağlığa gitsin bence ama onlarda da yatay geçiş mi bir şeyi kaldırmışlardı iyi araştırın

0|0
    0|0
    • Sınavsız geçiş işte:d

• Evet 2 yillik uni okusada hemsire yardimcisi oluyor. Ama 4 yillik uni kazanirsa hemsire olucak

• Ya sağlık mesleğe gönderilir mi?
    Bir de para mı ödeyeceksiniz.
    Gönder Anadolu Lisesi'ne okusun adam akıllı.

0|0
    0|0
    • Anadoluda kazanamaz uniyi

• Canim biliyorum ama cidden anadoluya gitse bile ne kazanicak? Burdada calissin ama 4 yillik icin calissin hemsire olsun sende bence kendi meslwgimde devam et bu devirde yokki hicbir meslek atanamiyo

• Siz bilirsiniz tabi ki. Ama kendisine de sorun. Ben devam ediyorum zaten ama aynı zaman da üniversite de okuycam.

Yükleniyor...