Ben deistim ve bunu anlayamıyorum?

Ben deistim yani tanrı var ama dinler yalan diye düşünüyorum malum ramazan ayındayız ben saygısızlık olmasın diye gizli kapaklı yemeğimi yiyorum ama güya dini bütün oruçluların sözel saldırılarına maruz kalıyorum. Sanki onlara ben söyledim oruç tutun diye ama sonra ben tutmamışım gibi davranıyorlar

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim önümden Tanrı'ya bağlı biri olarak anlattığın olaydan bende muzdaribim ve oruç tutmayanları yargılayanlardan nefret ediyorum tam bir gerizekalılar benim karşımda istediğini yesen ne özenirim ne tek kelime birşey derim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• bende deist im

1|0
    0|0
  • Senin deist olduğunu bilmedikleri içindir hem sen her Müslümanı müslüman mı sanıyorsun bırak onları onlar gerçek müslüman olsa önce sorar sen müslüman mısın oruç tutmuyorsun da der sonra değilsen hak yolun doğruluğunu anlatır çağrıda bulunur sözde müslümanlar la değil özde müslümanlar ile değerlendirin dinimizi lütfen

0|0
    0|0
  • Oruc tutan bir müslüman olarak kimseyi ilgilendirmez tutup tutmaman.

0|0
    0|0
  • bende bunu anlamıyorum işte müslümanız elhamdülillah sende ne olursan ol farketmez ben oruç tutan bir inanım ama isteyen istediğini yapar yemeğinide yer sigarasınıda içer içkisinide içer içsin beni ilgilendirmez oruç tutuan adam için bunların gözünün önünde yapılmasıda daha büyük sewap sen kendinden sorumlusun sen oruç tutuyorsun diye herkes tutamaz kardeşim kimse kimseye saygı göstermekte zorunda değil ki öylede zaten sen rahatça takıl kardeşim dayanamıyan tutmasın.

0|0
    0|0
  • Saygı önemli tabi, senin neye inanıp inanmadığın senin bileceğin iş, sen gizli kapaklı yiyerek saygını gösteriyorsun onlarda sana keşke aynısı yapsa

0|0
    0|0
  • Cevabı yapıştır onlara. Kimi ne ilgilendirir. Senin inandıkların beni bağlamaz de

0|0
    0|0
  • gizli kapaklı yiyorsan oruç tutmadığını nerden biliyorlar

1|0
    0|0
  • Mantiken tanri varligini insanlara kanitlamak icin elciler gonderir
    Sen o insanlaribosver

0|0
    0|0
  • Seni din değil etrafındakiler soğutmuş. Hıristiyan misyoneri bile o şekilde yapmıyor Kanadalı hocam hıristiyan ramazanda bize saygısına başını örtüp oruç tutuyor 70 yaşında kadın dediğim gibi bizim halk sıkıntılı.

0|0
    0|0
  • tüm dinler hakkında bilgim yok ama müslümanlıkta öyle bir şey çok günah

0|0
    0|0
    • Ramazan sadece islamda değil mi

• Ben hiç öyle birine rastlamadım ama umudumu kaybetmiş değilim birgün bulacağım

• ibadette imanda gizlidir. bulursunuz umarım

• Nerede yaşıyorsun?

0|0
    0|0
  • Seninle aynı görüşe sahibiz. Ancak ülkemizde saygı denen bir kavram maalesef yok sadece din konusunda değil tercihler istekler konusunda da durum böyle

0|0
    0|0
  • Valla çok deiştin sen

0|0
    0|0
  • Davranışından dolayı tebrik ediyorum şöyle bir söz var "eğer oruç seni tutacaksa kin kusup öfke savuracaksan tutma orucu " buna benzer bir şey işte sözün özü boş ver onları yaşları büyük ama ergenlikten çıkamamış showmen lerindir

0|0
    0|0
  • Müslümanlığı anlayamadan müslümanlığı yaşamaya çalışan insanlar yüzünden bu haldeyiz

0|0
    0|0
  • Boşver ya gel sevişelim

0|1
    0|0
  • bende aynı seklde knks ://

0|0
    0|0
  • Şarkıyı değiştir akrep beyi

#İnsanBuSinusoidalEğriMisali

0|0
    0|0
  • kimse kimsenin inancına karışamaz.. sen doğal ol..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Inanirsin inanmazdin.. Tutarsin tutanazsin.. kime ne..
    Sen kendinden sorumlusun..
    hesabini onlara değil Allaha verceksin..

0|0
    0|0
  • Inanırsın veya inanmazsın seni ilgilendirir. Ne güzel saygı da duyuyorsun.
    Bakma öyle insanlara çok takma kendileri mükemmelmiş gibi davranıyorlar ama takıp üzüleceğin insanlar değiller.

0|0
    0|0
  • Kimseyi ilgilendirmez. Para veriyorum aç doyuruyorum ben de eğer çok darlayan olursa geç.

0|0
    0|0
  • Herhangi bir dine inanmayıpta oruçlulara saygı gösterip gizli kapaklı yemek yemeni sevdim.

0|0
    0|0
  • Bu dinle alakalı degil Karakterle alakalı bir durum

0|0
    0|0
Yükleniyor...