Üniversitedeyim ve arkadaş edinemiyorum :(?

üniversitedeyim fakat hala yakın bir arkadaş edinemedim. bazen iyi ve kötü herşeyi paylaşabileceğim en azından birlikte birer kahve içebileceğim birilerini arıyorum ama bulamıyorum. amfiler kalabalık olduğundan da kolay bulunmuyor ve kulüplere de girmeyi denedim ama kimseyle yakınlaşamadım :(. sizce ne yapmalıyım?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Klubu bosver biriyle sevis hemen arkadas edinirsin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cesaretli olmayı dene devamı gelir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Gülümse

0|0
    0|0
  • Gel bir sarılalım :)

0|0
    0|0
  • kısmett

0|0
    0|0
  • Aynı olay bende de var. Sanırım özgüven eksikliğinden kaynaklanıyor. Yani kendim için bunu tahmin ediyorum😏

0|0
    0|0
  • Nerede okuyorsun

0|0
    0|0
  • az insan cok huzur 1 tane olsun tam olsun

0|0
    0|0
  • Uzaklasmali o unv dekiler adami yoldan cikarir

0|0
    0|0
  • öyle çokta gerekli bişe değil zaten boşver.

0|0
    0|0
  • Hangi şehir

0|0
    0|0
  • Bölümünde kimse yok mu?

0|0
    0|0
  • Korkunç birisiysen kimse arkadaş olmaz tabi. Psikopatın tekisin anladığım kadarıyla sanırım.

0|0
    0|0
    • İyi biriyim yani en azindan oyle oldugumu tahmin ediyorum ama cok cekingenim ya arkadasiglimdan memnun kalmazsa korkusu var hep ozguvensizlikten de olabilir

• Oluruna birak

0|0
    0|0
  • Nerde okuon

0|0
    0|0
  • bende ya :( nerde okuyorsun ki?

0|0
    0|0
  • Siz üniversitede bulamıyonuz ben normal hayatta nasıl bulucam len

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kendinde yakın hissettiğin birine gidip merhaba diyceksin sohbet etceksin başka yapcak bir şey yok 😢

0|0
    0|0
  • Sen merhaba de tanış her şeyi karşıdan bekleme

0|0
    0|0
    • Selam vere vere koca üniden her 5 kisiden birini tanır olduk olmasınada hic kimseyle samimi olamadık

• @SergenTunca iste benim durumum da tam anlamiyla boyle

• Gitmediğim kulüp kalmadı benim ama kankamız olmadı ya tiyatro gösterisine tek gittim konferanslara tek gidiyorum dışarıda tek geziyorum kütüphanede tek geziyorum Üniversiteyi bırakma durumuna gelmiştim. Ama sonra boş ver beni yavaşlatan birileri olmaz dedim

• Hangi okuldasın ki?

0|0
    0|0
Yükleniyor...