80ler 90lar bir bakabilir. mi?

Ulkemize uyusturucu ne zaman girdi yakin cevrenizde kullananlar. var miydi
Bu konuda kimi suclarsiniz

Malum. gunumuzde her turlu uyusturucuya ulasmak buyuk. sehirlerde cok. zor degil ben. bu konuda hukemeti sucluyorum yasa yok bu konuda.
En yakin dostlarimla. arami acti bu illet birgun tuvalette yuksek dozda geberip gidecekler diye uzuluyorum.

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Ben maalesef son 10 yılda tonlarca uyuşturucu yakalanan bir Marmara Bölgesi ilinde yaşıyorum.
    Uyuşturucu yaşı düştü işletmelerde, okullarda her yerde yayıldı polisin 500 metre ilerisi değil.
    Sentetikler hepten sakat ucuz olduğu için tercih ediliyor diye biliyorum yanlışım olabilir.
    Uyuşturucu tarihini bilmiyorum ama gidişat fena.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Suçlu hükümet ve devlet. Göstermelik cezalar yerine güçlü kanunlar gelmeli. Ayrıca suçlulara karşı aman canım sende anlayışı yerine bu işlere bulaşanların yakalandıkları takdirde hayatlarının kayacağını bilmeleri gerek. Ne kanunlar yeterli ne de uygulanması. Her konuda olduğu gibi yapanın yanına kar kalıyor. Ondan sonra polis başarısız diye bağırınıyorlar. Polis tutuyor ama polisten önce dışarı çıkıyorlar.

Siz bu illetten uzak durarak çok iyi bir iş yapıyorsunuz. Arkadaşlarınız büyük bir hata içerisindeler. Umarım tez zamanda kurtulurlar.

0|0
    0|0
    • Ben arkadaslardan umudu kestim. Yakinda tuvalette yuksek dozdan giderler. Soruyu sormak aklima dun geldi parkta 17 yasinda bir cocugu ablasi alip gotururken. tartisiyolardi. cocuk diyodu hr ben eroinmanin felan diye tipide musaitdi. Ne bileyim bu kadar basit olmamali. Yasim 23 yani onceden vardi ben. mi bilmiyordum yoksa buyudukce mi ogrendim ama eskiden bu kadar var miydi bilmiyorum. Bildigim tek sey hukumetin. buna gox yummasi.

• Umarım sonları öyle olmaz. Dilerim siz de bahsettiğiniz abla gibi olursunuz.

Eskiden de eroin ve uyuşturucu vardı ama bu kadar yaygın değildi. Yok hapı yok bilmem nesi derken işin çivisi çıktı. Her geçen gün daha kötü bir hal alıyor.
      Hükümet de yaşananlar karşısında sessiz kalarak kendini suçlu durumuna düşürüyor.

• EİC seçimi için teşekkür ederim, Sistem.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Uyuşturucu dünyanın hem legal hemde illegal en büyük gelir getiren kaynağıdır. Ülkeler arasındaki uyuşturucu ticaretine göz yumuluyor ve yumulmakta zorunda. Kullanıcılar üreticileri zengin eder.

0|0
    0|0
    • Iste benim demek istedigim seyde bu. Cok fazla cogaldi uyusturucu ulkemizde son on yilda. Akp buna neden goz yumuyor.

• Seni anliyorum ama bu dusunceye karsiyim. Bunu kabul etmiyorum. edenleri de. senide. kiniyorum.

• Kınamak , lanetlemek bunlar artık modern protesto yöntemleri. Bir çok şey için geç kalındı. Kusura bakma çok saçma öleceğiz.

• Buyuk sehirle alakali degil hukumetlede alakali degil. Sirf sigara yasakladi diye bazi yerlerde sigaraya baslayanlari biliyorum sirf zina dedi diye seks yapanlari gayri mesru cocuk doguranlari biliyorum uyusturucu hep vardi ancak iletisim bu jadar guclu degildi simdi herkesin herseyden haberi var

0|0
    0|0
    • Yani sokakta parklarda gezmeyi biraktin galiba hic. birseyden. haberin yok. Her mahallede suruyle satici var diyorum. Eroin icme yasin mahallemde 17 filan. Sorumlusu kim.

• 17 yasinda bir cocuk kullaniyosa suc 1. Ailenindir. 2. Devletin. Benim donemimde okul bahcelerinde kol gezerlerdi o zamanda icenler vardi simdide yinede olacak.

• Ben. aileyi. suclamam. kardesim 13ooliraya hayvan gibi calisan babaya ogluna vakit ayiramadi diye kizmam o evdeki ana da oruspuluk yapmadigina gore onada kkzmam bunlar cocuklarin heves ettigi sonra kendini. kaybettigi seyler. Ben hukumeti sucluyorum bu konuda cok pasifler.

• Bizim zamanımızda bali vardı oda zaten 1 sene çeken öluyodu sıkıntı olmuyordu şimdi her poh var

0|0
    0|0
Yükleniyor...