Nihat Hatipoğlu Hakkında Neler düşünüyorsunuz?

Bence çok iyi bir hoca dini anlatarak sevdiriyor.
İnsanları yanlış yoldan doğru yola sokmak için uğraşıyor.
Kuranda geçenleri canlandırarak anlatması felan çok etkileyici.
Siz neler düşüyorsunuz?

0|1
15|23

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Adamın iyisini kötüsünü bilmem bir ara oteline kaçak kat çıktı diye haber vardı. Eğer böyle anlatıp anlatıp dine uygun olmayan şekilde işler yapıyorsa haram zıkkım olsun o para. Ayrıca adamın aldığı para millet' batıyor. Hande yener hadise demet akalın gibi o. lrn aldığı futbolcuların aldığı para batmaz. Dini anlatan adamın aldığı para batıyor bunlara :D Din düşmanlarına

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• en çok sevdiğim yönü kınamaması, hoşgörüyle yaklaşması.

0|0
    0|0
    • Aynen öyle. İnsanların bazı hatalarını yüzüne vurup küçümsediğinde o insan senin belirttiğin doğrultuda ilerlemez.
      Gerçekten elinden geleni yapıyor.
      Severek izlediğim Tek hoca bile diyebilirim

• Severim hoş konuşuyor

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum.

2|0
    0|0
  • Çok seviyorum 😊 Bu sene de yüzyüze gördüm bu derece tonton sevimli olur insan ya 😊

0|0
    0|0
  • Ramazan ayının sultanı🙄

0|0
    0|0
  • Kendini dinlettiriyor gerçekten de bende çok seviyorum <3
    Hep Allah yolunda böyle de devam eder zaten

0|0
    0|0
    • Katılıyorum. Adam daha ne yapsın. Gerçekten bence yargılayacak birşey bulmakta zorlanan insanlar aldığı parayı söylüyorlar. Ama bir futbolcu veya bir şarkıcıdan bahsetsek kimse bunları konuşmazdı. Bana böyle seylerde saçma geliyor

• Kimse kusura bakmasın adam hakkı neyse onu alıyor.
      Çok da güzel anlatıyor kendisini dinlettiriyor, öğütler veriyor. Onca şey yapıyor. Bırakın da alsın adam hakkı olanı
      Onlar boş konuşanlar salla gitsin :D

• Severim

0|0
    0|0
  • Bence sadece bir oyuncu

0|1
    0|0
  • Sevmiyorum bey amcayı

0|0
    0|0
  • Çok severim

0|0
    0|0
  • Bana hitap etmiyor :D fazla basit

0|0
    0|0
  • Bana da tam tersine itici geliyor. o tarz anlatımı oldum olası dinleyememisimdir. bilgisine anlattıklarına laf etmek bana ya da baskasina düşmez. fakat çok gereksiz süslü ve samimiyetsiz anlatım görüyorum

0|0
    0|0
    • Mesela bugün cehennemi anlattı.
      Ve eminimki birçok insan işlediği günahlara daha cok dikkat edicek.
      Cehennemde yaşayacaklarımızın sıradan seyler olmayacağından bahsetti.
      Bence bu tür seyleri canlandırarak anlatması insanlara daha cok bilinçlendirecektir.

• @kahramankentliler bizim halkımızın sorunu genel olarak. bilgi alma amacı yerine bilgiyi vereni yuceltiyolar. Allah sonumuzu hayr etsin

• Ben de seviyorum

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Aldığı parayı duyduktan sonra acayip soğudum. Halkın yarısı açlıkla boğuşacak beyefendi 700.000 tl para kazanacak nerde adalet? Komşusu açken tok yatan bizden değildir...

1|0
    0|0
    • topculara popculara mankenlere artislere laf etmiyorsun ama adamin sayesinde cok para kazaniyorlar o da payini alsin hayir yolunda harcar belki

• Onlara etemediğimi nereden biliyorsun?

• Ya simdi kisiyle bir sorunum yokta soyle bie olay var.
    Her programda 650in lira alıyor nihat hatip oglu.
    Simdi her sene her sene birini tutmaya ne gerek var. Onceki sene yayinlananlari yayinlasinlar yeni ayet yeni hadis gelmiyor ya.
    O paraylada fakir falan doyurulsun

1|1
    0|0
  • Cuppeli ahmet hoca benim favorim onun yolundan gitmeyi tercih ederim:)

0|1
    0|0
  • Bir örnekle anlatmak istiyorum. Kur'an da Allah kafirleri dost edinmeyin kim onları dost edinirse o da onlardandır buyurur. Nihat Hatipoğlu da bir kaç kez programın da Elin Oğlu isimli programdan konukları çağırıp onlara kardeşimiz demiştir. Onları dost edinmiştir.

0|0
    0|0
  • Yalan dolanla salakları kandırıyor. Bir defa rüya yorumları ve rüyada ruhun ayrılmasından bahsetmesini dinlemiştim. Rüya, uyku sırasında karışık beyinde oluşan düşünceler. Bu adamsa tam saçmalıyor. Bu kadar salağı bulmuş atıp atıp duruyor.

1|0
    0|0
  • ya tamam iyi hoş güzel adam da işiii ticarete döktüler arkadaş arkaya açıyorlar fon müziğini sündüre sündüre hep aynı şeylerii

0|0
    0|0
  • Hep aynı şeyleri tekrar tekrar yeni şeyler anlatması lazım ve soru cevap faslını kaldırması lazım tamamen saçma sapan sorular soruluyor.

0|0
    0|0
    • Haklısında o tamamen seyircilerden kaynaklı kimisi cok ciddi sorular sorup istediklerini cevapları alırken, kimisi benim çocuğumda bir soru sorsun Hocaya veya kendi bildiği fakat soru sormak istediği için soranlar oluyor. O konuda hak veriyorumda insanları gerçekten cok iyi bilinçlendiriyor.

• Eskisi kadar iyi değil, ben mustafa karataşı dinliyorum artık

• https://youtu.be/C76tfpQZMs8

bu konulara hic deginiyormu?

0|0
    0|0
  • Çok sevdiğim bir hoca. Tv de denk geldiğim zaman izlerim yaşayarak anlatıyor olayları resmen

1|0
    0|0
  • Ayni gorusteyiz tv da soyunanlari izleyen kesimi adamin aldigi ucret bile rahatsiz ediyo gayet tesvik edici konusuyo

0|0
    0|0
  • Bncede cokciyi bir alim

0|0
    0|0
  • Para düşkününün biri. Ne düşüneceğim

0|0
    0|0
  • dini para için anlatıyorm atv den ne kadar para alıyor sen biliyonmu

cevat akşit hocayı dinliyorum ben tv5 de çıkıyor 5 kuruş parada almıyor

0|0
    0|0
    • cevat hoca superdir 1 numaradir yeri ayridir adamin aldigi paradan bizene ne anlattiklari ve ne anladigimiz onemli

• Dini tam anlatmiyor insanlara gerçekleri söyleme korkar oldu sorulan sorulara kesin ve net cevap vermiyor

0|0
    0|0
  • Ramazanda saglam para kırıyormuş..

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum diyenler niye gizlenmiş nihat hatipoğlu para için şekilden şekile giren bir şebek

1|0
    0|0
  • Aldıkları büyük paraları hak etmiyorlar...

1|1
    0|0
    • Örneğin bir futbolcu senede en kötü 3 milyon kazanıyor. Faydası ney topa vuruyor.
      Ama Nihat Hatipoğlu insanları dine kazandırmak için uğraşıyor.
      Samimiyetine gerçekten inandığım sayılı insanlardan

• Kesinlikle kişiliğine lâfım yok... futbolcularda dahil çok büyük paraları hak etmiyorlar... Nihat hoca sonuçta okumuş bilgili bir insan, bir tek televizyon kanalına çıkıo ramazan boyunca yaptığı progranlardan o kadar para kazanmak bence hoş bişey değil... Cübbeli Ahmet Hoca 1 kuruş almadım diyor tamam bedava gelsinler demiyorum ama o kadar para yazık günah

• huzur veriyor adam konuşurken

cübbeli ahmet hocaymış şuy muş buy muş boş yani

0|0
    0|0
  • kerizler sağolsun.

0|0
    0|0
    • sen cok zekisin heralde8

• beyli sulandirilmis on yargili kibirli egoist klasik inancsiz ve saygisiz yurdum insani

• klasik yurdum insani seni

• islamdam ve islama ve müslümanlara dair olan herşeyden tiksiniyorum... Defolun anadoludan muslumanlar...

0|0
    0|0
    • Dinde zorlama yoktur. Fakat ilerlediğim yanlış yolun cezasını Ahiret gününde fazlasıyla çekiceksin o Zaman'da bu dediklerini diyebilecekmisin merak ediyorum?

• İslamdan nefret etmek bile suç olmuş. Dinde zorlama yoksa nefret edenler cehennemde yanma ile tehdit nedir? Bal gibi zorlama var... Nefretim biraz daha bilendi şimdi...

• bir türlü içim ısınmadı ona.

0|0
    0|0
Yükleniyor...