Herhangi bir canlının ölümüne sahit oldunuz mu ne hissettiniz olduysanız?

Bugun Atatürk ögrenci yurdununun duvarına dogru bır kedı tırmandı duvarı tamamlamadan atladı uzaktan onu ızleyerek yuruyordum birden yan yattı kıvranmaya başladı delice kaşınıyor zannettim. başında bekledim bir süre hareketsiz kaldı tamamen sonra gözlerini gördüm derinime işledi doğrusu bir an herşey bomboş geldi kaçarcasına uzaklastım...

0|0
16|6

En İyi Kız Görüşü

• Ölüm değilde birinin yanışını görmüştüm

0|1
    0|0
    • Nasıl yanıyor du

• Arabadaydım herşey çok hızlı oldu adam sebze falan satıyordu birisiyle tartışmışlar sanırım tartıştığı kişi birden yakıverdi çok kötüydü

En İyi Erkek Görüşü

• evet önümde trafik kazası oldu sarıda bir yardırdı chevrolet kırmızıda durmamak için ütten gelen murat 131'le giriştiler. murat 131 pert oldu içindeki adam gitti tabi. hatalı sürücü yaralı adalete bak :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Çocukken trafik kazasında adamı taksi bagajında götürüşleri gitmiyor anılarımdan ölmüştü sonrasında yanlış hatırlamıyorsam daha görmedim görmedim de inşallah Allah görenlere yardım etsin medyadan gördüklerimize içimiz yanarken düşünemiyorum.
    Hayvan olarak tavuk ve civcivlerin ölümüyle ailecek sarsıldık ve hala daha üstümüzden atamadık beslediğimiz hayvanlar da aileden bir parça gibi oluyor. Ölüm hak ama hayırlısı her canlı için yoksa ben de zora geldiğimde böcek öldürüyorum bu da bir gerçek. Hala tam anlamıyla canlıya değer veremiyorum.

0|0
    0|0
  • Oldum. Çok küçüktük, sokakta bulduğumuz yavru köpeği almıştık yanımıza bahçede yer yapmıştık ona besliyorduk. Her gün okuldan ilk ben gelirdim arabaların altında veya evin yakınlarında yolda bulurdum onu. Bir gün geldiğimde hiçbir yerde yoktu. Sonra bakabileceği alanlar daha geniş olan bir arkadaşım gelmişti o da bakmıştı hiçbir yerde bulmadık. Karşıda yıkılacak bir ev vardı gece bazı 'kişiler' içerdi orada, en son oraya bakmak geldi aklımıza. İçki içerdikleri köpeğe köpeğimizi yedirmişler. O görüntü hala gözlerimin önünde. Haftalarca kendime gelememiştim...

0|0
    0|0
  • Köpeğim birden kendini yerlere atmış can çekişiyordu. Sesi hala kulaklarımda, ifadesi... baya bir etkisinde kalmıştım.

0|1
    0|0
  • Evet kucukken civcivimiz olmustu aglamistim cok uzulmustum

0|1
    0|0
  • beni küçükken civciv öldürdüm bilmiyerek beslemistim o can cekisirken gördüm öyle bir vicdan azabı çektim ki anlatmam

0|1
    0|0
  • Avm de yemege oturmuştum tam , yanıma dogru biri yaklastı ve 4. kattan aşagı atladı... dagılmıştı onu daha sonra gördügümde , mermerler falan kırılmıştı.
    berbat olmuştum.

0|0
    0|0
    • avm ıntıharlrı da cok oluyor son donemler hıc sevmıyorum orda onlarca ınsan onund ıntıharlarını cocuklaın dıger ınsanların psıkolojısını etkılıyorlar baska sekılde olseler barı

• Bir canlinin olumunu izleyecek cesarete sahip olamadim henuz. Msle oluden korkmak değil o gerceklerle yuzlesebilecek buyuk cesarette

0|0
    0|0
  • öyle oluyor evet. valla çok gördüm ben de bir hayvanın ölme anına çok tanık oldum. başta çok etkileniyorsun da sanırım sonra alışıyor insan.

0|0
    0|0
  • Böcek öldürdüm😞

0|0
    0|0
  • iğrenç bir duygu hayat o kadar boş geliyor ki senin yazdıklarını okuduğum gibi kalkıp kedime baktım. ay içim gitti be

0|0
    0|0
  • Bir insanin ölümüne şahit oldum.

0|0
    0|0
  • Neden kıvrandi basini mi çarpti yere yani? Kuşumun olumu geldi aklima sen anlatınca :(

0|0
    0|0
    • kudurdu zannettım agzında kopuk yoktu korkudan dokunamadım zaten ılk basta oyun oynuyor falan zannettım 6 aylık anca vardı kedı

• et yiyor musun?

0|0
    0|0
  • evet ve hiçbir şey yapamadım... çiğerim yandı...

0|0
    0|0
    • Sadist bir nickin var böyle acılar da etki etmemeli sadist birine

• sadistler de insandır hisleri duyguları ve sevdikleri vardır...

• tabı oyle buyuk bır nıtelık bu nıck bence umarım profılde tasıdıgın kadar ıcınde tasımıyorsundur bu durumu

• Hayvanat bahçesinde bir insan görevliye saldırırken vurmuslardı ama çok korkunçtu ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bir insanın ölümüne şahit oldum hemde ilk okul 6. Sınıftayken sınıf öğretmenim okul çıkışında tüm öğrencilerin gözleri önünde can vermişti. Kalp krizinden gitmişti dağ gibi adam. Haşa unutamıyorum o görüntüyü.

0|1
    0|0
  • Kucukken balkonda yemek yiyodum serefsiz oglanin biri asagidaki kopegi yakmisti insanlara olan sevgimi orda kaybettim bidahada hic olusmadi hayvanlari insanlardan daha cok seviyorum lanet olasi aklima geldi yine tuylerim diken diken oldu

0|1
    0|0
  • Küçükken biri vardı arkadaşım denmez bu kedileri kuşları sürekli kovalar taş atardı bir gün kedi yerinde duruyordu taş attı gözüne geldi gözü çıktı oracıkta hayvanın kıpkırmızı oldu yavaş yavaş yürüyerek kaçtı biraz küçüktü kedi bir de arkasına dönüp bir bakış atmaz mı o kedi : çok küçük olmama rağmen o kişiye baya öfkelenmiş kınamıştık :@

0|0
    0|0
  • Benım asker arkadaşlarım gozlerımın önünde öldü. Her can kıymetlıdır sahıbı için. Ama o can enınde sonunda Ne sebep olursa olsun elimizden gidecek. Allah hayırlı ölüm versin

0|0
    0|0
  • Sevdiğim bir arkadaşım bozayi yüzünden kucağımda öldü 1bućuk sene etkisini yasadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...