Evden kaçıcam ciddiyim yardımcı olun?

Arkadaşlar 5 lira para lazımdı. Bende babamın cüzdanınından aldım kendisi uyuyordu uyandırsam çok sinirli oluyor ve dövüyordu bende uyandırmadan aldım çok lazımdı ama. Akşam eve geldiğimde babam bağırdı çağırdı bende lazımdı baba dedim. Öyle diyince elindeki içki şişesini kafamda kırdı. Orada sanırım düşüp bayıldım. Aradan 1 dakika falan geçtimi bilemem ama başım zonkluyordu ve heryerim karıncalanmıştı. Her yer kandı. Annemle babamda tartışıyordu canım annem ağlıyordu. Ayağa kalktım ve babam bana git hastaneye kafanı diktir dedi. Bende tek başıma gittim acile. Kimlik falan istemeden direk ameliyata aldılar. Neyseki fazla bir şey olmamış ama 8 dikiş attılar. Eve gitmeyeceğim onun yerine kütüphanedeyim Şu an başım çok kötü uyumam lazım galiba. Anlattıklarım yalan değil gerçekten neler yapabilirim. Hiç param yok Okulda btti saten İstanbuldan gitmeliyim

Güncellemeler:
Arkadaşlar zamanım kısıtlı başkasının telefonundan giriyorum. Önerilerini verin lütfen

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Yaş kac

0|0
    0|0
    • 18 yaşındayım

• okumak istemiyorum puanım yüksek herkes oku diyor ama istemiyorum. Yarın gidicem buralardan ingilizcem var benim çok iyi belki daha iyi iş bulurum

• Yolun açık olsun

En İyi Erkek Görüşü

• Guzel hikaye. Kalemin zayif.

0|0
    0|0
    • kardeşim kafamın fotoğrafını attırma bana. Öneri lazım dalga geçme değil

Kızlar Ne Diyor 4

• Geçmiş olsun..

0|0
    0|0
  • bir akrabanda kal yine en güvenlisi o olur senin için

0|0
    0|0
    • olmaz babam gelir bu saatten sonra asla gidemem

• Olm deli misin napıcan sokaklarda? Baban da gelirse gelsin akrabaların illaki bişi der. Ayrıca darp raporu al gerekirse uzaklaştırılsın sizden en azından

• +9 samanyolu hikaye itemleri

0|0
    0|0
  • tehlike geçti mi uyku senin için zararlı olabilir şu an

0|0
    0|0
    • fazla yarık değildi. Uykum fazla yok ama yinede var üstelik kütüphanedeyim oturarak uyuyabilirim ancak

• gece boyu açık mı
      ve unutma şu an ev senin için kötü görünsede dışarıyı düşününce evin çok iyi kalıyor onların yanında yani eve git

• enine boyuna düşün bunları ani karar verme sonuçlarınıda düşün

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...