Biraz hızlı büyümedik mi sizce? Acaba yaşınızın gerektirdigi gibi davranabiliyormusunuz?

Merhabalar KS topluluğu
Yıllar geçtikçe ister istemez yaşayan herkesin yaşıda artıyor.. Her ne kadar insanın ruhu yaşlanmasada, bu değişime ayak uydurmak gerekiyor, toplumsal değerler ya da hayat bunu gerektiriyor.

Mesela benim çocuk ruhum var, ve yaşıma uyum sağlayamıyorum. Çocuk görünce birlikte oynarım, çocukla çocuk olurum, ağlarsa eğer birisi bende onunla birlikte üzülürüm.

Yakın bir arkadaşım bana evlenme yaşına geldin ama hala çocukça davranıyorsun. Kızlar yanlarında bakmaları gereken bir çocuk değil, başlarını yaslayacakları sağlam olgun davranan bir erkek isterler demişti.

Öyle işte, merak ediyorum bu durum sizinde dikkatinizi çekti mi acaba? Siz yaşınızın gerektirdiği gibi davranabiliyormusunuz?

Güncellemeler:
Bu soru bana özelmis , anlaşıldı 🏃
gncl

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yasim kac olursa olsun pek onemsemiyorum, nasil yasamak istersem oyle yasiyorum, kimi zaman cocukca kimi zaman olgun gibi davranarak, o anki durumda ne sekilde mutlu oluyorsam yani...

Yasima ayak uydurmaya pek calismam, o bana ayak uydursun ;) Gecmiste yasayamadigim seyleri firsatim oldugunda yapmaya calisirim, bu ister cocukca birsey olsun ister sacma, onemli olan mutlu kalmaya calismak, mutlu olamiyorsam ne yapayim oyle hayati :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...