DNA'larına Göre Irk Testi Yapılan Irkçı İnsanların Sonuçlara Verdiği Aşırı Tepki?

Dikkatimi çeken bir video oldu sizinde görüşlerinizi alabilir miyim?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• DNA'lar ile yapılan bu test tuhaf olmuş ama bu tür yaklaşımlar çoğu zaman işe yarıyor. DNA testleri olmasaydı, köken araştırması yapılamazdı, evrim teorisi bile. Çünkü orda bile kullanıyorlar. Ya güney afrika yerlilerinde ya da avustralyalılar da (okuyalı çok oldu) neandertal DNA sı izleri bulunmuştu. Bir zamanlar insanlar ve neandentalleri birlikte yaşadığı hatta çiftleştiği öngörülmüştü.(şuan kesin böyle birşeyin var olduğu söyleniyor hatta neandertaller sadece savaşarak değil insanlar ile çiftleştiği için yok olmuş olabilir tezi de ortaya çıktı.) Ayrıca ilk açık kalp ameliyatı Nazi Almanyasında yahudi birinin canlı canlı kalbini sökmeleri ile yapıldı. O zaman bunun adı vahşetti şimdi bilim iyiki var hayat kurtarıyo diyoruz. (Bunun yapılmasını doğru bulmuyorum sadece her olumsuzluk yenisi doğurmaz faydalı olarakta kullanılabilir.)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Acaba benim ki nasıl çok merak ettim ya 😐
    Irkçı değilim çok şükür.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Buna benzer bir araştırma dünya çapında bütün coğrafyalarda yapılmıştı.
    Ve bunu haberi de yapıldı. Sonuçlara göre en saf ırk Rus ırkı çıkmıştı.
    Bizimkilerde bayağı bir karışım var olduğunu gösteriyordu.
    Ama bütün bu tür durumlar Türk olanın Türklüğünden bir şey kaybettirmiyor açıkçası...

0|0
    0|0
  • Yapmacık gibi geldi sanki ama ne biliyim güzel olmuş yinede.. Safkan diye birşey yok zaten ırk diye abartılı birşeyde yok aslında.. herkes insan ve sadece genlerinin çeşitli özellikleri nedeniyle ufak tefek farklılıkları var o kadar.. Türk dediğin İngiliz dediğin Arap dediğin vs kültürle olur

0|0
    0|0
  • Konu olarak evet öyledir ancak video konuyu anlaşır kılmak için kurgulanmış.

0|0
    0|0
  • Of bu k*rtler yok mu :( 0.55 he mk Gel sende patla

1|0
    0|0
  • Tuhaf

0|0
    0|0
  • Kürt kız got olmuş nihaha 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Zaten bu konu hakkında bir araştırma yapılmıştır. 2-3 sene önce her halde