Kizimi saglik meslege gonderiyimi nolur detay bakin?

Kizim 9. Sinifa gidiyor ve seneye 10 a gecicek.
Dersleri zayif. Sizce 10. Sinifa gececeginde ozel saglik meslege gondersemmi? Hemsire yardimcisi vb bolumler varmis ama kizim diyorki 4 yillik kazanip hemsire olurum. Siz ne diyosunuz birsuru doktor tanidigim var atanamazsa yardimci olurlar herhal. Sizce gonderiyimi sagliga

0|1
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Gönder gönder ne olacak. Okusun yine 4 yıllık bölüm kazanıp gider.

0|0
    0|0
    • Dersleri zayif diye anadoluya gondermek istemiykrum en azindan meslegi belli olir diyorum

• Aklım olsaydı bende giderdim. Benim benden küçük arkadaşım kendisine araba aldı evi var ben hala baba parası yiyorum.

• Birader o eskidenmis şimdi sağlık sağlık değil eski lise mezunu hemşire oluyordu şimdi olamiyor hem ek puan da kaldırıldı..

En İyi Kız Görüşü

• Gönderme.

0|0
    0|0
    • Öyle kolay olmuyor okuması normal lisede dersleri zayıfmış sağlıkta daha da zayıflar. Davulun sesi uzaktan hoş geliyor size. Madem üniversite düşünüyor özel ders falan aldırın o parayla daha mantıklı.

Erkekler Ne Diyor 17

• ilgisi varsa gönder

0|0
    0|0
  • Ablacım hemşirelik biraz yüksek puan istiyor. Eğer yapabileceğine güveniyorsan hemşirelik daha iyi ama.

0|0
    0|0
  • Evet en dogrusu bu olur saglik okumali zaten lise bitirince sinavlarini daha iyi sonucla gecerse bransinda kendini daha iyi yere getirebilir saglik lisesine vermeniz dogru olur.

0|0
    0|0
    • Herkes 4 yillik uni kazanamaz diyor ama ozele gittigi icij kazanir belki

• 4 yillik universite kazanmanin ozel okul ile ilgisi cok yok cocugunuzun kendisi basarili olmayi isterse bunu yapabilir. Saglik lisesini tercih ederseniz guzel olur. Benimde yegenim var saglik son sinif simdi daha iyi en azindan iyi bir meslek ve guzel bir is.

• Doğru düşünmüşsün👍 Üniyide kazanırsa o bölümde daha yüksek maaşlı çalışabilir 😉

0|0
    0|0
  • gönder

0|0
    0|0
  • Ablacim unide hemsirelik okuyorum 2. Siniftayim ve gercekten guzelnbir meslek seviyorsa insanlari yaslilari secsin ekonomik olarak iyilestiriliyoruz bana kolay geliyor olabilir bayan meslegi oldugu icin ama ayni zamanda cok zevkli

0|0
    0|0
  • Hem senin arzun hemde kızının arzusu olsun hemşirelik zaten sağlık alanıdır. Yardımcı olma konusuna gelince adam iş başında belli olur.

0|0
    0|0
  • Gönder sağlık önemlidir

0|0
    0|0
  • bence gonder

0|0
    0|0
  • Bence de en azından daha iyi olur

0|0
    0|0
  • Sen kız meslek mezunusun galiba?

0|0
    0|0
    • Nerden cikardin

• Abla yaşın 31, 15 yaşında kızın var. Yani daha açık konuşman gerekirse, genelde kız meslekte okuyan kızların %20 si lisede hamile kalıp evleniyorlar.

• Gönder kızını dinleme. Sen kendi dediğini yap.

0|0
    0|0
  • Dersleri zayıfsa nasıl 390 400 puan çıkarıp hemşirelik fakültesi ne gitcek?

0|0
    0|0
    • Dersleri zayif ama azimli bir kiz. Istese cikarir
      Bide ozele gidicek iyi egitim slicak 4 yillik kszanamsa bile meslegi hazir

• ben sağlıkcıyım şu an mezun değilim ama rağbet çok kızın bir anda mezun bir işsiz olabilir bu sene 9. sınıflar kontenjanı 2 katı artırıldı yani şansı çok az sadece özelde çalışabilirse yapan bu işi ama özel de pek sanmıyorum ücreti 1500 ü geçmez.

• Fazla sayida doktor prof docent tanidigimiz akrabalarimiz var aldirirlar bizi devlete

• Yasin 27 mi 29 mu neydi kizin 9 a gidiyo oylemi ufak at...9 a giden cocuk 14 15 yasinda olur sen onun yasinda mi dogurdun

0|0
    0|0
    • 31 yasindayim :))

• Donek misin? Asıl kendinden buyuk biriyle nasil konusuyorsun sen pismis kelle gibisin 16 yasinda evlendi benimde annem ne var bunda?

• @Uyeolmadim sen niye karisiyosun. fake oldugu cok acik nasil konussaydim

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Ozele gönder yardımcı olurlar

0|0
    0|0
  • Bencede ama 4 yillik kazanmasi icin alt yapida gerekli uni sinavinda nasil kazanicak bence ipleri bastan tutsun duz liseye gitsin

0|0
    0|0
    • Dersleri zayif diye ajadoluda bosta kalirsa nolucak
      En azindan sagliga gitsinde 4 yillik kszanamsa bile hemsire yardc olur

• Bencede ya zaten simdi hicbi meslek atanamiyo meslegi elinde olur canım
      4 yillik icin cabalasin yani oladar ozele gidiyo

• Haklisin en mantiklisi

• Gönder

0|0
    0|0
  • 4 yillik universite okumasi demek daha fazla maas almasi demektir

0|0
    0|0
    • Zaten 4 yillik kazanamassa hemsire yardimcisi olur 4 yilkik kazanirsa hemsire

• Kaldirir canim kaldirmasi gerek ev hanimi olmaktan iyidir demi :)) :D

• Öylede abla :D sen onunla bir konus karsina alip baktin sana pek ciddi gelmiyor yazdirirsin

Yükleniyor...