Meraba arkadaşlar ailemle anlaşamıyorum şiddet görüyorum benim gibi biri varsa kız ya da erkek farketmez?

ayrı eve çıkabiliriz?

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Denize düştün diye yılana sarılma. Allah yar ve yardımcın olsun.🙏🏻

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• merhaba daha önce bu durumla başbaşa kalmış biri olarak yazıyorum.
    Öncelikle durumu konuşarak çözmenin bir yolu yokmu?
    Çünkü evden bir kez ayrıldığında rest alıcaksın ailenden ve reddedilme olasılığın var tüm ailesel imkanların bir anda kesilebilir buna hazır mısın?
    Ekonomik özgürlüğün senin elinde mi?
    hangi şehirdesin?
    ilk etapta hayata tutunmak gerekicek biliyorsun her hangi bir konuda sorun olursa yazabilirsin. Sevgiyle kal.

0|0
    0|0
  • ev aramanın da kaçmak istemenin de ne manaya geldiğini bilirim. Benim ailemle bir sıkıntım hiç olmadı ama başka problemlerim vardı. sen hem bursadaymışsın hem de ben okulu bitirdim (ankaradaydım) kim olursan ol, cinsiyetin ne olursa olsun seni yanıma alırdım. Aşağıda kızsın diye senden beklentisi olan olmuş. Böyle düşünen çok ailenden kaçıcam diye daha kötü durumlara düşme. dikkat et. hemcinslerime fazla güven olmaz.:D

0|0
    0|0
  • Ailen eve cikicam diyince seni öldürmesin. . Ayrıca tanımadığın insanlarla eve çıkmayı düşünme. Yagmurdan kaçarken doluya yakalanirsin

0|1
    0|0
  • Cirkin veya siskoysan olmaz

0|0
    0|0
  • Yardımcı olun arkadaşa

0|0
    0|0
  • ailenle ne gibi konularda anlasamıyorsun örnek verebilirmisin?

0|0
    0|0
  • Erkek öylemi

0|0
    0|0
  • Eyv dedim diyelim sabaha cikacagimiz ne malum nerden bileyim bogazimi kesmeyecegini?

0|0
    0|0
  • Ankaradaysan ckalmm valla

0|0
    0|0
  • başına bela alacaksın

0|0
    0|0
  • Yalnız yaşıyorum buyur gel :D

0|0
    0|0
  • İstanbul da mısın😐 evlenirsek olabilir😁

0|0
    0|0
  • bunun için yeterli paran var mı

0|0
    0|0
  • Ankaradaysan olabilir

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...