Erkekler neden kızlara karşı şiddet uygulama eğilimindedir?

Erkekler neden kızlara karşı şiddet uygulama eğilimindedir? İnsan olmak çok mu zor beyler?

Hergin acayip kadına şiddet haberleri ile karşılaşıyoruz. Bazen diyorum ki bunu yapan erkekler insan olamazlar hatta hayvan bile olamazlar. Bu şiddet nasıl önlenir?
Erkekleri ıslah edip eğitmek için bu konjda neler yapılmalıdır?

Biraz sonra güncelkeme de de paylaşırım haberi bu kadar da olmaz diyeceksiniz.

Bu konudaki fikirlerinizi alayım.

• Şiddet uygulayan erkek insan olamaz. Kahrolsun şiddet uygulayanlar, erkekler!
    94% (15)80% (8)88% (23)Oy Ver
  • Şiddeti savunuyorum <---- Vicdansız erkekler için şık.
    6% (1)20% (2)12% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
1|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Adam dediğin kadının ağzını yüzünü kırar. Erkek dediğin masaya yumruğunu koyar. Erkek dediğin erkek dediğin diye uzar... Kadın dediğin susar kadın dediğin konuşmaz kadın dediğin namusunu korumalı kadın dediğin kadın dediğin diye uzar... Bunlar küçükken çocukları beyinlerine belinçaltlarına kazınır. Sonra biz niye böyle olduk. Öğretmen ve aileler eğitilirse çocuklarda eğitilir eğitim 2 yştan 13-14'e kadar çok önemlidir. Şİmdi ise aile 20'den sonra çocuğun karakterini değiştirmeye çalışıyor

2|0
    0|0
  • Senin sorularının da bir anlamı kalmadı neredeyse.. Hemen hemen cogu yorumu cevapsız bırakıyorsun artık.. Önceden cevap verir, saygılı ve mantıklı konusurdun.. Simdi sorularını görüyorum ama cogu xaman cevap vermiyorum.. Neyse soruna da gelirsek, kadın erkek hayvan farketmeksizin şiddetin her türlüsünü kınıyorum..

0|0
    0|0
  • olay bu kadar basit değil
    kimse kimseye karşı durup dururken şiddet uygulamaz.
    her olayın bir arka planı vardır.
    hiç bir olay göründüğü kadar basit değildir.
    ben de diyorum ki
    bayanlar daha çok şiddet uyguluyor.
    ama "psikolojik şiddet" uyguluyor. erkeklerin kaldıramayacağı lafları söylemicekler. söylince de neticesine katlanacaklar.
    sonuç olarak: HAYATTA HİÇ BİR OLAY GÖRÜNDÜĞÜ KADAR BASİT DEĞİLDİR.
    ASIL GERÇEKLER DETAYLARDA SAKLIDIR.

0|0
    0|0
  • A dedim ama benim Tr deki tespitim şudurki trdeki erkekleri kro yapan sey yine Tr deki kızlar malesefki öylesiniz yani erkekler zaten kro bide kızlar öyle olnca cok kötü oluyo toplum :(

0|0
    0|0
  • Ben asla şiddet uygulanan allah tas eder :)

0|0
    0|0
  • Kızlar neden bu kadar dayak yemeye can atıyor?

0|0
    0|0
  • Bilmem ben uygulamam uygula yani görmesemde affetmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...