Arkadaşa 400 TL borcun hepsini bozuk 1 TL ile vermek?

Arkadaşlar arkadaşımla tartıştık benden 400 tl alacağı vardı bu parayı yarın vereceğim ama beni çok kızdırdı bende onu daha çok kızdırmak için bu 400 tl borcun hepsini demir 1 tl parayla ödicem. siz olsanız bu yaptığım davranış karşısında ne tepki verirdiniz? birde ben bu 400 tl demir parayı nerden bulabilirim. duyduğuma göre ziraat bankası veriyormuş doğrumu? cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Adam sana zamanında iyilik etmiş borç vermiş, bu yapılır mı ona şimdi.

0|0
    0|0
    • ya borc değil aslında bir ticaret yaptık o ticaretten vazgeçti çocuk ouncağımı bu vazgeçiyor? borç olsa yapmam zaten bukadar

Kızlar Ne Diyor 3

• Dogru olmaz hıncını başka şekilde çıkar bu para konulari sıkıntılı şimdi bu yapacagin cok gereksiz olur

0|0
    0|0
    • küstük zaten konuşmuyoruz borçta sayılmaz aslında başka şeyler oldu ben ksaca borç dedim. ama sence yapmamalımıyım böyle?

• Hayir yapmamalısın nankörlük yapmak olur bu biraz da

• Aman bu da moda oldu

0|0
    0|0
  • yapma ya gereği yok boyle birsey yapmanın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• O parayı sana bozuk mu verdi de öyle birşey yapacaksın işini görmüşsün teşekkür edeceğin yerde bu olmadı bro

0|1
    0|0
  • getir bana bosuyum gizli ister 1 tl şeklinde ister 50 kuruş olarak, ama ne yalan söylüyüm tepkiniz ne olrudu dedin ya bir ordu adam toplar dövdürürrdüm la seni :D

0|0
    0|0
  • senin bu yaptığının aynısını Samsung Apple firmasına yapmıştı. yapılan davayı Apple kazandı ve Samsung da ödemeyi tır dolu bozuk paralar ile yapmıştı :D

0|0
    0|0
  • öyle yap

0|0
    0|0
  • öyle yap

0|0
    0|0
  • hıııhh bir sen eksiktin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...