Kızların Canı Cehenneme Desem Doğru Olur mu?

Erkekler bile onlardan daha iyi Arkadaş Gurubum var Çevrem Bunu Veremeyen Canımı Yakan Kızlar Çok Var Arkadaş Oluyoruz Sonra Aşk Diye Birşey oluyor Kısacası Canınız Cehenneme Kızlar... Şeytanı Sevmeye Başladım Sayenizde.

1|2
17|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• Tabii ki de sorun olmaz. Toplanın kızlar cehenneme gidiyoruz. Kalan erkekler de birbirini düdükler artık.

2|0
    0|0
    • Ay sen reddedilmişsin. Kıyamam ya. Eee... Kızlarla konuşmayı bilmiyorsun normal.

• Gelmişsin buraya aşk acısı içinde bize b. k sürüyorsun. Hayır utanma da yok ki karşındakinin namusuna da laf ediyorsun. Sus bence de. Biraz utan yani. Haketmişsin bazı şeyleri.

• Sen benim yorumumu neden şikayet ediyorsun herşeye maydanoz olmayı bırakta git ne halin varsa gör. bir bitmediniz ya.

• Lanet olsun bize

0|1
    0|0
  • Hepsinin canı cehenneme lanet olasıca pisler ( ben hariç ) 😁

0|1
    0|0
    • Senin ne özelliğin var kanatların mı var? yoksa türün mü farklı :D

• İyi bişey mi söyledin gömdün mü anlamadım.

• Niçin hayal ederiz güzel şeyleri hayal ederiz olağanüstü bişey yani, Sıradışı birisin derken kimse senin gibi olmaz demek istedim inanılmaz biri derken inanılması zor iyi birisin demek istedim.

• bunlar hep yanlış insan yüzünden..

0|1
    0|0
    • Seçkin özdemir Herşeye Çaredir Zaman Dinlemeni İsterim

Yanlış insansa neden doğrular girmiyor hayatıma onu anlamıyorum.

• Amin

0|1
    0|0
  • Şeytanı çok yanlış tanıyorsun😂

0|0
    0|0
  • Her kız öyle değil

0|1
    0|0
  • kızlar korkunç yaratıklar, içleri başka dışları başka oluyor

0|1
    0|0
  • Haklısın yani ama bütün kızlarda öyle değil şimdi diğer kızların günahını alma

0|1
    0|0
  • ben ne yaptim yav oturmuş evimde çay içiyom😐Kotu ve can yakan kizlara denk gelmişsin, uzulme can skmaya değmez inşAllah iyi bir kiz çikar karşina dua et:)

0|0
    0|0
    • sevgili derdinde değilim yaşadıklarım zoruma gidiyor... iyi biri bana denk gelmez günahkarın tekiyim sadece. afiyet olsun bu arada..

• Kolay değil tabii ki, Çok sağol Allah razi olsun. cok sukur halimize. Sanada insallah Allah yardim eder dua etmen yeterlidir Allaha sığın

• Allah senden razı olsun benim halim senin yanında hiç kalır ne demek olduğunu iyi bilirim bu gibi şeylerin babana allah rahmet etsin nur içinde yatsın güzel insan.

• Sen doğru düzgün kız bulamadıysan bizim suçumuz ne, gerçi alınmıyorum ama genelimize laf atıyorsun şuan😂

0|0
    0|0
    • senin burda yorum yapmandaki amacın ne dahada mı kafamı bozman? :D bana bir iyilik yap sus.

• Teşekkürler

0|0
    0|0
    • Yorum yapmana gerek yok kaybol.

• Birincisi böyle bir platformda kızların canı cehenneme diyip genelleme yapman yanlış neticede seninde bir annen var, ikincisi konuşmaya anlamaya çalışıyorum "kaybol" gibi kelimeler kullanamazsın bana, üçüncüsü doğru düzgün konuşuyorum ama görüyorum ki yine de olmuyor. Psikoloğa gitmeni öneririm.

• Annem kız değil kadın birincisi ben kadınlara laf kullanmadım kendi edip kendin bulmuşsun ne demek onu bana söylermisin ben ne yapmışımda bunları haketmişim ben hayatım boyunca mutlu olamadım onda günahkarım dedim lafıda bir zahmet yanlış anlama bu arada piskoloğa gitmeleri gereken birileride var onuda boşver. teşşekürler demişsin bana ne dememi bekliyorsun böyle bir platrfomda istediğimi yazarım sana soracak değilim benim sadece sinirlerim bozuk bunu bile bile üstüme gelme istersen.

• Samimiyetine inandığın insanla neden sevgili olmadın?

0|0
    0|0
    • Çünkü benim canımı fena yaktı. senin kaldıramayacağın şeyleri yaşadım ben.

• Rica ederim. Umduğunu bul.

• Napacaksın kader.

• Tamam

0|0
    0|0
  • Yine kim kazik atti da hesabi herkese kesiyonuz

0|0
    0|0
  • Hmmmm ok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8