Sizce de kıyamet yaklaşmadımı?

Tabiki Dünya ks den ibaret değil ama insanlar insanlıktan çıkmış, Oruçla dalga geçen sırf ramazan diye özellikle cinsel konularda orucu küçümseyen sözler, inançsız insanların da başka dinlere saygısı vardı eskiden. İnsanlıktan mı çıktınız kıyamet alameti mi bunlar?

1|2
5|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Böyle düşünme görmezden gel sadece her yerde her türlü insan var sonuçta bunlar bitmez sen kendin ol yeter

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Biraz karşılıklı aslında, her inançlı aynı olmadığı gibi her inançsız da bir değil.

3|2
    0|0
  • işte onlar yeni nesiller kıyamet alameti ve yaklaşıyor da

1|0
    0|0
  • AZRAİL A. S. Göründüğü Vakit Tövbe Kapısı Kapanacaktır.

1|1
    0|0
  • hiç olmadığı kadar yakın hemde..

1|0
    0|0
  • Civimiz cikti malesef

1|0
    0|0
  • Allah bilir

1|1
    0|0
  • Kıyamet yaklaşmadı çünkü öyle birşey olmayacak. Dünyanın sonunu tanrı değil insanlar getirecek tanrıda suç aramayın. Aç gözlülüğümüz, daha fazla şeye sahip olmak için doğaya, çevreye, havaya verdiğimiz zarar tüm dünyanın sonunu getirecek. Bu da yetmez gibi başka dünyalar arıyoruz sözde yaşamak için ama galaksiye daha fazla zarar vericez. bir tür galaksiye bulaşmış hastalık gibiyiz. tüm galaksiyi mahfediyoruz. Kısa zamanda dünya bizi yok ederde hem dünyaya hem tüm samanyolu galaksisine zarar veren bu hastalık sona erer.

0|1
    0|0
    • Seninle de tartışmiycam😊Kıyamet var ve kopacak dünyanın sonu insanların yalnışları yüzünden gelicektir buna katılırım ama Sura üflenecek ve kıyamet kopacak. Kuran inancına sahipsen tabi.

• @ELFBOY super konusmussun :D

• @aliatabak121212 teşekkür ederim.

• Akıl yoklunu aptal insanlar işte... ipini koparan ateistim ya da başka saçma şeyler diyor başı sıkıştımı ALLAHım affet der takma onları

1|0
    0|0
  • Süper söylemişsin ellerine sağlık

1|0
    0|0
  • farklı olarak dikkat çekmeye çalışan ergen tipler ablası onlar

1|0
    0|0
  • malesef öyle

1|0
    0|0
  • düşün ki ne cahiller var...
    Sen doğru dur egri belasini bulur.. :)

1|0
    0|0
  • benim derdim kullarla değil Allahla. adaletini göstersin istiyorum artık ben...

0|1
    0|0
    • Allah adil kullar değil!

• Dış görünüş yüzünden ben seninle dalga geçiyorsam bu benim hatam mı Allahın adaletsizliğimi haşa ben demiyorum senin deyimin

• tartışmaya giremem tamam sen haklısın...

• Ne kıyameti ya senin kafan mı guzel :D kıyameti insanlar başlatacak merak etme daha var. ;)

0|0
    0|0
  • Evet yaklaştığı kesin butun hersey bozulmaya basladi

0|0
    0|0
  • iyide bu peygamber zamında d a vardı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Evet ya anlayışsız ve saygısızlar!

1|0
    0|0
  • Bence alametlerinden. Ama inş kıyamete denk gelmem. Ama gerçekten ben burada toplulumuzda müslüman kesimin azalmış olduğunu farkettim. Allah hak getire ne diyelim

1|0
    0|0
  • Gunahi onlarin boynuna valla

1|0
    0|0
  • Gidiyoz kanka hazirlan

1|0
    0|0
Yükleniyor...