İnsan neden kendisini eksik hisseder?

Hani olur ya ne yaparsan yap sanki bir şeyler ya da birileri eksikmiş gibi; bu durumun çözümü var mı sizce?

3|0
20|6

En İyi Kız Görüşü

• kendini tamamlayacak birini bulmadigin olabilir :) ya da yanlizlikdan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Cevapların çoğu bu yönde olmuş ama bu konunun hayatına giren-girmeye çalışan-kapıda bekleyen biriyle ilgisi yok bence. tamamen kişisel, mükemmelliyetçi düşünce bu. Her zaman herşeyin daha iyisinin-daha güzelinin olabileceğini kabulleniş, kişide hep bir eksiklik duygusu hissettirir. çözüm; çözmeye çalışmamak:) gerçeklik duygusundan bu neden kaybetmeye çalışasın ki.

0|0
    0|0
    • Sen doğru yere yorum yaptığına emin misin

• Bir canlıya karşı duyulan bu kadar büyük bir sevgi çok korkunç bence, tüm canlılar ölümlüdür neticede😏Neyse kızına kavuşursun umarım.

• Sağol sağol

• O eksiklik yapmak isyedigin seyleri hala hayata gecirmemis olmak veya sevgiyle ilgili. Benm icin boyle yani

0|0
    0|0
  • Eksiğini tamamlayacak biri olmadığı için

2|0
    0|0
  • Kendini yetmedigi icin.

0|0
    0|0
  • Yanlış bir şeyler vardır tatmin etmeyen herhangi bir şey genelde hayatına anlam yükleyemediğinde ya da birden anlamsızlaştığında hissedilir.. çözümü olmayan sorun yoktur

0|0
    0|0
  • Manevı eksıklık genel sebebı
    Herseyın olsada mutlu olamamak doyumsuzluk
    Veya duygusal bosluklar gecmıse baglı yasamak

0|0
    0|0
  • Cevabını aradigim soru ya. Sanki bir yerlerde bir şeyler cevapsız kalmis gibi tamamlayamamisim gibi. Ruhumda bir bosluk hissediyorum

0|0
    0|0
  • Hobi bul.

0|0
    0|0
  • Bende bilirim eksiğim coktur gel eksikliğimle sev beni demiş sair mi yazar m çizer mi
    Bırak eksik kalsın sen eksikliğe odaklanma.

0|0
    0|0
  • Kendini tamamlıcak birisini bulamadıgı için ✌🏻️

0|0
    0|0
  • Doyumsuz insan ruhunun, yine doyumsuz karanlık düşlerle eriyip tükenmesidir ve
    insanın kendini tam anlayamamasından kaynaklanan durumdur.
    Çözüm: Bu durumu kabul etmek ve kafaya çok takmamak gerekiyor.

0|0
    0|0
  • yok ya, yok yani, olsa bilirdik ama yok..

0|0
    0|0
  • eksik birşey mi var hayatınızda? çayınız sigaranız her şeyiniz tamam işte. biçis.

0|0
    0|0
  • Diğer yarısını kaybettiği için. Öncesinde bunu zaten kafasına bile takmaz sadece tamamlandıktan sonra eksilir insan.

0|0
    0|0
  • Sevdigin yoksa ya da icinde bulundugun ortamdakiler asla yoksa icinde yoktur

0|0
    0|0
  • Eksik hissediyorsa mutlaka Öyledir

0|0
    0|0
  • Diger yarisi yoksa eksik hissedebilir ya da istedigi sevgiyi birisinden gormuyorsa

0|0
    0|0
  • senene

0|0
    0|0
  • Insani bence inanci tamamlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• hayır hiç hissetmedim öyle. Tam tersi ruhum bedenime küçük geliyor dışarıya çıkmam lazım

0|0
    0|0
  • insanoğlu mükemmeli istemedikçe hiç bir şeyin eksikliğini yaşamaz...

0|0
    0|0
  • @Andaluza Burdayım haberin olsun

1|0
    0|0
  • Umduğu hayatı yaşayamadığı için.

0|0
    0|0
  • Vay kardeşim Oktay var dediler geldik !! Nasılsın abilerin gülü

0|0
    0|0
  • Gercekten hayatinda eksik birileri olmadan bunu hissediyorsa bir kisi rahat batiyordur. Ben en yakinlarim tarafindan eksik birakildim kimsem yok ve eksik hissetmekte sinuna kadar hakliyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...