Rusya ve Abd arasında savaş çıksa kimi destekler ve tutarsın? Rubleci misin dolarcı mı? Anketli?

Ben azılı koyu Türk Milliyetçisiyim. Antikürtcüyüm. Bu ikisi arasında savaş çıksa aşkla, zevkle Rusyayı tutar ve desteklerim. Abdyi hiç ama hiç sevmem. Turancı bir zihniyete mensupum. Lakin batı asyayı yani ırakı, suriyeyi, mısırı ne hale getirdi. O güzelim halep yerle yeksan oldu. Ben Turancı bir zihniyete mensubum. Akp müttefikim olsada vatan partiside dikkatimi çekiyor. Solcu olsam chp yerine vatan partisini tutardım. ;) :) Artık ortadoğu demiyoruz batıasya diyoruz ortadogu yerine :) ;)

• RUSYAYI DESTEKLERIM
    55% (6)46% (6)50% (12)Oy Ver
  • abdYI DESTEKLERIM
    45% (5)54% (7)50% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Abd orysp cocugu bir ülkedir. ypgyi, pkkyı, fetullahcilari, bugünün chpsi amerikan projesidir. Abd sanaldır reelde olan ise israildir. Dolar ve sterlin yahudilerindir. ;) Kimse bu dedigime yalan diyemez: chpyi amerikanin piyonü fetocular dizayn etti. Kürytcü, dogu aleviciligi yapan chp var bugün. Ve bu da akpnin iktidarda olmasini sağliyor. Anadoludaki halk diyorki allevi, kürtcü kemal yerine akp iktidar olsun. ;) Benim müttefigim akpdir. Chpye karşi. :-D
Siyaset cok acayip bir sistem. Akpde amerikan projesdir. Ama napim kürtcülere, hdp allevilerine antisempatim var. :-D mecburen akpye oylar attik iste. Sadece geçen sene bugun atmadim. Ondada iktidar olamadi :-D

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben enternasyonalizmi esas alan bir solcu feministim madem ilk kendimizi tanitiypruz, hicbir zaman emperyalist abdyi desteklemedim ve cok samimi bir tutum icinde olduklarini da hic gormedim, milliyetci degil vatanciyim, toprakci degil "can"ciyim, bir de bir sorum olacak biri ortalikta ben "antiturkcuyum" dediginde ayiplayip sovguler yagdiriyorsunuz da siz bir etnik kokenden tamamen nefret eder bir bicimde kendinize koydugunuz militarist sifati alelade dile getirebiliyorsunuz? Militarist ve ayrismaci, sizin terorist diye tabir ettiginiz marjinal kurtten ne farkiniz kaldi?

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• şu bir gerçek rusya müttefiklerini asla satmaz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• abd yi desteklerim. düşmanımın düşmanı dostumdur. ;)

0|0
    0|0
  • kimseyi desteklemem

0|0
    0|0
  • Azılı Türk milliyetçisiyim diyorsun ama Türklerin bir numaralı düşmanının ruslar olduğunu bilmiyorsun sanırım.

0|0
    0|0
    • Ruslari sevmem. Ikisi arasinda aşkla ruslari desteklerim. Abd ruslardan daha cok dusman bize. Fethullah, ypg, pkk bugunün chpsi, işid amerikan urünü

• El aleminkini tutmak yerine kendininkini tutmanın tavsiye ederim. Bu kafayla hep birilerininkini tutarsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...