Arkdaslar harcandim yardımcı olur musunuz?

Anlatmak isityorum dinler misiniz?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Dinleriz anlat

0|0
    0|0
    • Otelcilik okulundan mezun oldum. İlk stajımda şef tam bir huur çocuğuydu. Beni hor harcadı. Normalde çok saygılı yardımsever insanları satmayan kibar kurallara uyan, insanlari yarı yolda bırakmayan borç istediklerinde borç veren bir insandım. O da bunu kullanarak bana başkalarının işini kitledi. Ekip arkadaşlarıma hırsız pozisyonuna düşürdü. Bilerek onurum kırılsın diye bana haksız yere ayrımcılık yaparak bağırdı vs vs. Gider temizletti. pis işleri hep bana kitledi. Şimdi o güzel huyları hep kaybettim. Şimdi saygısız ukela hırsızlık yapan yardım için kılını kıpırdatmayan bir insan oldum.

• Ne yazsam bilemedim gercekten

• Yaz bisi. Boş yere harcandım

En İyi Erkek Görüşü

• Anlat bakalım.

0|0
    0|0
    • Otelcilik okulundan mezun oldum. İlk stajımda şef tam bir huur çocuğuydu. Beni hor harcadı. Normalde çok saygılı yardımsever insanları satmayan kibar kurallara uyan, insanlari yarı yolda bırakmayan borç istediklerinde borç veren bir insandım. O da bunu kullanarak bana başkalarının işini kitledi. Ekip arkadaşlarıma hırsız pozisyonuna düşürdü. Bilerek onurum kırılsın diye bana haksız yere ayrımcılık yaparak bağırdı vs vs. Gider temizletti. pis işleri hep bana kitledi. Şimdi o güzel huyları hep kaybettim. Şimdi saygısız ukela hırsızlık yapan yardım için kılını kıpırdatmayan bir insan oldum. kişilik gelişimim olumsuz etkilendi. Tam anlamıyla zıt bir insan oldum

• Yurtta eşyan çalındı mi

• Hayır farklı şeyler.

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayırdır

0|0
    0|0
  • Anlat bakalım

0|0
    0|0
  • Anşat dertleşelim

0|0
    0|0
  • Dinlerim tabii ki

0|0
    0|0
  • Anlat anlat

0|0
    0|0
  • yaz elim een geleni yardım etmeye çalışırım

0|0
    0|0
    • Otelcilik okulundan mezun oldum. İlk stajımda şef tam bir huur çocuğuydu. Beni hor harcadı. Normalde çok saygılı yardımsever insanları satmayan kibar kurallara uyan, insanlari yarı yolda bırakmayan borç istediklerinde borç veren bir insandım. O da bunu kullanarak bana başkalarının işini kitledi. Ekip arkadaşlarıma hırsız pozisyonuna düşürdü. Bilerek onurum kırılsın diye bana haksız yere ayrımcılık yaparak bağırdı vs vs. Gider temizletti. pis işleri hep bana kitledi. Şimdi o güzel huyları hep kaybettim. Şimdi saygısız ukela hırsızlık yapan yardım için kılını kıpırdatmayan bir insan oldum.

• Çok üzüldüm kardeşim bende senin gibiydim sen gene iyimisin ben daha kotusun yasadim ben ailem bile hor gördüler lises de ortaokulda her yerde hor görüldüm itildim kakildim hata dayak bile yemistim bende hırsızlık ukala biri olma kardeşim ALLAH yonel ALLAH onlar cezalandırılır ALLAH bize kötülük yapan insanlar biz görmeden ceza veriri hırsızlık yaoma kardeşim ne demişler yaptığın iyiliği unut kötülük gördüğün de unut hayat boşver hayat uzulmecek kadar uzun değil eğer hakkın yediyse ahiret ALLAH onlar sorar mükafatı verir

Erkekler Ne Diyor 1

• başka bir yerde iş bulmaya çalış yeni bir ortam bul kendine bir de senin nasıl biri olduğunu bilen insanlar senin algılanışıni değiştirmeye çalışmıyor mu? onlardan da yardım alabilirsin Canını çok sıkma daha büyük sıkıntıları olan çok insan var sabretmeyi çalış :-)

0|0
    0|0
Yükleniyor...