Kızları herhangi bir sekilde reddedince neden atar yapıyolar?

Ucuz erkekler gibimi olalim sevdigimiz var iste ne olursa olsun baskasını istemiyoruz neden bu trip atar artislik anlamıyorum sizi kızlar?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• O kizin özgüvenini düşürdüğünü için..

0|1
    0|0
    • sevdigim varsa evetmi demeliyim yani sevdigim var ben öyle ucuzluk yapamam

• Haklisin kendi acindan ama alttaki arkadasinda dediği gibi kizlar olarak kendimizi reddedilmez görüyoruz. Yuksek bir ozguvenle kendimizden emin sizinle tanismak istiyoruz ve siz reddedince ozguvenimiz düşüyor 😑

• düsmesin mantikli düsünebilirsiniz mantikli düsünen üzülmez egonunuzu biraz düsürür mümkünse

En İyi Erkek Görüşü

• Genel olarak kızlar kendilerini reddedilemez olarak görüyor, başlarına gelince de erkeği kötülemek başlıyor, ilginç bir şekilde. Neyse ki hu sayede gerçek yüzlerini de görmüş oluyoruz. Takılmamak lazım böyle şeylere.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ucuz erkeklerden olma sen, değer verdigin bayanla ilgilen, gerisini salla gitsin, çok mu önemli sanki.

0|1
    0|0
    • ilgileniyozda yaranamiyoz begeniliyoz oda begeniyo ama ben hemen atladigim icin aceleci oldugum icin soguk davrandi bana kölesi gibi birsey oldum, etrafimdaki kizlar bana bakarken ben kimseye bakmiyorum ona deger veriyorum kiymetimi bilmiyorum, cok uzakta saten bilmiyorum onun yüzüne bu sitedeyim saten stres yaptim iyice

• anladım kardeşim, inşallah herşey yoluna girer zamanla.

• insallah amin tesekkür ederim

• bizde sizi anlamıyoruz :) sorumu cevaplar mısın www.kizlarsoruyor.com/.../q5192920-ne-yapacagimi-bilemiyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kızlar artık kaşar aga dilli kaşar

0|1
    0|0
    • öyle deme günah saten cogu sahte hesap bayanlarin adını cikartiyorlar senin annen var belki kizin olucak genelleme yapma bosver

• Yolda görsen suratına bir kere bakıp belki bakmadan geçersin zevksiz de çoğu ama havalarından geçilmio bu arada heryerde olduğu gibi burdada nadir olsada Düzgün lerde var yani.

• aynen kardesim ne güzel dedin cok dogru diyorsun :D

Yükleniyor...