İnsanları Dış Görünüşleri İle #Yargılar mısınız?

İnsanları Dış Görünüşleri İle #Yargılar mısınız?

ALLAH (C. C.) Sizin Suretlerinize/Şekillerinize Bakarak Sizi Değerlendirmez! Bilakis Sizin Kalplerinize Bakar, İç Dünyanızdaki Güzelliğinize Bakar, Ona Göre Sizi Değerlendirir.

Burada İnsanları Eleştiren Aşağılık Kompleksli Bastırılmış Duygularını Sadece Burada Nirvanada Yaşayanlar..

Aynada Gördüğünüzü Neden Unutuyorsunuz?

Hemen Herkesin Yaptığı Nitekim Yapanların Dahi Eleştirdikleri Çelişkilerden Biridir.

Kesinlikle Eğitim İle İlgisi Yoktur! Eğitimli Çevrelere Örnek Gösterilebilinecek Yerler Olan Üniversitelerde Dahi En Az Dışarıdaki Kadar Gözlemlenebilinir.

Kadınların %90'ının, Erkeklerin %30'unun Yaptığı Yargılamadır.

AŞAĞILIK Kompleksli Zira Benlik Algısı Oluşmamış, Kişilik Sorunu Olan, Sosyal Fobisi Olan Kişiler İnsanları Görünüşleri İle Yargılarlar.

Şizofreni Yaşayan Bireyin Hayal Dünyasında Kurguladığı Senaryoya Kendisinin de İnanmasını Müteakip, Çekincesizce Aktardığı ve Aktarttığı, İfrazat Boşaltma Yöntemidir.

Sözde #Narsist Hırsı, Hırçınlığı Bulunan Bu Şahısların Aynaya Bakma Cesaretleri Yoktur.

#Not: Aşağıda Eşgal Örnekleri Verilen Kişi/ler Dış Görünümleri İle Yargılanıp-Yargılanamayacakları Muallakta Olan Kişilerdir.

- 340 Watt İle Güçlendirilmiş Saçlar..
- Tarak Kadar Tırnak Uzatan Nitekim #Bakteri Besleyenler.
- Kozmetik Sponsoru Kadınlar..
- Pantolon, Bluz, Tişört, Kazak Vs. Giysilerin İçerisine Tıbbi Müdahaleler İle Girdikleri Düşünülen Er ve Hatun Kişiler.

#SerKan1923

@AsenaKrgzz @kaderimdesin @KntszmLq @satır_arası @siray @Tugbu

@mehcab @Bakırköylüm @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @kaptanpırays @KurabiYe @NesliTükenmişErkek @RdvnSbs @TheKerim54

• Evet Yargılarım.
    22% (8)14% (2)20% (10)Oy Ver
  • Hayır Yargılamam.
    59% (22)79% (11)65% (33)Oy Ver
  • Diğer (Belirtiniz)
    19% (7)7% (1)15% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

9|1
22|10

En İyi Kız Görüşü

• Bazen yapıyorum öyle terbiyesizlikler ama böyle çok piercing dövme saçlar didiklenmiş yün gibi kabarmış gözüme itici gelen insanlara kırıcı olmamak şartıyla şunun tipine bak ya Allah akıl versin derim bu kadar

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Asla hatta dış görünüş ve görsellik odaklı kişilerin mental problemlerinin olduğunu düşünüyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Kim kusursuz oldugunu soyleyebilir ki tabii ki de kusurlarla doluyuz. Bir de tutup birilerini yargilamak ne haddimize. Ustelik zamanin ne getirecegini bilmeyen biri icin, birini elinde olmayan sebeplerden kinamasi yeterince aptalca. Ben gorsellige takilmiyor muyum aslinda gorselligi cok onemsiyorum ama ondan once onun kalbini onemsiyorum hatta beni bu sekilde ikna edebilecek birinin olmayacagini soyleyemem

1|1
    0|0
  • Hepimiz lafa gelince insaniz.. peki bu ciğ sut emmis konusmalari kim yapiyor. Bizi kiranlar kim..👾👾🔫

0|1
    0|0
  • İnsanları gördüğünden ibaret sayma göremediklerinde ara. içidir hakikatin resmi dışı yalnızca manzara... demiş mevlana ve bence de budur

0|1
    0|0
  • "Bir insan dışıyla ağırlanır, içiyle uğurlanır." diye bir söz var bence birçok insanda bir önyargı oluşur. Bu video da herşeyi açıklıyor;
    https://m.youtube.com/watch?v=uqMp838xWJg

0|1
    0|0
    • Buradaki soz sanatlari gercegi degistirmiyor cunkuu bana dokunmayan yilan bin yasasinmis

• Bu dediklerinin keşke farkına varabilseler. Dış görünüşüne göre değil fakat davranışlarına tavırlarına göre yargılarım. Hoşuma gitmezse arkadaşlık kurmam. Yargılamak gerekiyor bazı şeyleri yoksa ot gibi yaşardık.

0|1
    0|0
  • Yargılarım. İnfaz yapmam. Her zaman, zamanı olur yargılarımı çürütmeye, her kimse.

0|1
    0|0
  • Elimde olmadan onyargilaima yenik dusmuslugum vardir elbet.. Ama Allah in yarattigina laf etmek ne haddime.. Dikkat etmeye calisiyorum

0|1
    0|0
  • Yargılamam banane milletten

0|1
    0|0
  • Bu kadar yargılmayan varsa bizim etrafımızdaki pislikler kim?

0|1
    0|0
  • Bazen elimde olmadan yapıyorum😔

0|1
    0|0
  • Bazen serkan abi

0|1
    0|0
  • Cevap b

0|1
    0|0
  • Haddim değil

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • Giysileri geçtim kötü insanlar daha nelerle yargiliyorlar bir bilsen...

0|1
    0|0
  • Yargilamam asla

0|1
    0|0
  • yargılamam ama yargılıyorlar işte.

0|1
    0|0
  • Direk böyledir direk şöyledir demem. böyle olabilir ama bence içinde iyi bir insan olabilir derim

0|1
    0|0
  • Karakter show yapamicam. Yargilarim

0|0
    0|0
  • Asla her insan zaten kendine guzeldir

0|1
    0|0
  • Yargılamam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ön yargım vardır ama insanların kendilerine değil peşinde koştukları insanlara

1|1
    0|0
  • İnsanları dış görünüşlerine göre yargılayan aşağılık insanlardan değilim

0|1
    0|0
  • arada sırada

0|1
    0|0
  • kouşmadıysam evet

0|1
    0|0
  • Dışına bakarak yargılamam ama ırkı önemli :)

0|1
    0|0
  • Hiçbir zaman yargılamam ister mini etek giysin ister kapalı olsun... Önemli olan insandır...

0|1
    0|0
  • ben aynada kendi dış görünüşümü yargılıyorum...

0|1
    0|0
  • İnsanları hiç bir durumda yargılamam.

0|1
    0|0
  • Dış görünüşleri kadar ırklarına göre yargılamakta aşağılık birşeydir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...